Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Born fuckin' ready.

    Baš sam naložen za meč večeras, koliko znam Himki dolazi bez Davisa i Pateeva, pa im je prvi izbog na centru Todorović, tu je naša velika šansa. Kontam, ne mogu oni ubosti trojki koliko mi možemo dati poena iz reketa...
    Ali treba prvo zaustaviti bekove da nam pišaju po odbrani, ako uđu rano u seriju, niko ih živ neće zaustavi više, naravno mislim na Ricea(!), Shveda, Dragica i Augustina. Kralj je pao, zašto ne bi i Himki?

    Comment


    • Stvarno ne mogu vise da trpim!!! Samo lud covek moze dati Simonovicu ugovor do kraja sezone, i pored njegovog najboljeg suterskog ucinka u karijeri. Covek je kriminal, razmase se kao bjeloglavi sup u odbrani, on nekog da sacuva, a pored njega duva promaja, samo koliko poena smo primili zbog njegove odbrane. Ajde znamo da Cirbes ne zna da brani 2na2, ali on u napadu nadoknadi to sto prospe u odbrani. Sta god bilo do kraja, dobili ili izgubili, Simonovica samo oterajte...

      Comment


      • Bice ovo krajnje neizvesno ako im ne zaustavimo ciste suteve za trojku,i ako odbranu ne popravimo/inace strasan tempo i energija na delu/- Bajern ima +16 protiv Strasbura
        Sada imamo momentum, publika nosi igrace Zvezde/"opste ludilo"/
        Last edited by jovan; 04-12-15, 20:20.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Ovaj Sved trpa kao blesav.Mora bolje odbrana definitivno, Tompsona i Simonovica ne ubacivati u igru vise.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Strasna rampa Milera, i kos Stimca/cist otpadak/sada je sve baceno na teren/igraci daju i vise od maksimuma- Stimac-Vilijams
            Last edited by jovan; 04-12-15, 20:41.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Izvedi Tomsona celu utakm.ti igra ne znam zbog cega,ne celu bas al zauzima prostor kao sa 4 igraca da igramo
              Last edited by Jack; 04-12-15, 20:36.
              sigpic

              Comment


              • Sjajna završnica!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Monstruozno zakucavanje Milera, NBA trojka Sveda, mocni Cirbes i +3,pa rampa Milera i ponovo razorno zakucavanje Milera , odgovara Sved i Cirbes za tacku na "I" na 7 sek.- prvo uspesno i +4 i drugo/96:91 i cudesna pobeda 96:91
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Odlicna partija u poslednjoj cetvrtini, vazna pobeda idemo dalje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Bravooo momci,Miler i Cirbes zveriMarkus,nisam ocekivao ovakvo vracanjePionir
                      sigpic

                      Comment


                      • Živeo Radonja, ovo je njegova pobeda

                        Comment


                        • Bravo. Sa Wilijem je sve drugačije. Bravo Radonjiću za ubacivanje Gudurića. Sa Mitrovićem i Dangubićem i uz klince, mi imamo jači roster nego prošle godine!
                          Radonja je tražio tajmove na vreme, bravo za Štimeta i ofanzivne. MILER kralj. Odlično. Moderna košarka, koš za koš.

                          Comment


                          • Miller>Durant.
                            Aaa šta radi dečko, oko njega se sve vrti, on i Cirbes drže žice. Hvala Bogu što imamo takve igračine u timu. E ovako izgleda evropska Zvezda.

                            A sad da proslavimo kako dolikuje

                            Comment


                            • Nemam vremena da puno pisem, idem da proslavim, tako da od mene samo jedno veliko BRAVO ZVEZDO!
                              sigpic

                              Comment


                              • Pobeda uprkos Radonjiću i Vilijamsu. Uspeo je na vreme da ga izvadi posle iživljavanja u osam uzastopnih napada i pogađanja prvog obruča. Vilijams im definitivno ne treba, nemaju ritam kad je on u igri, svi su nervozni jer znaju da će on da izdivlja, čovek ima šut na nivou učenika iz 6. razreda oš, a šutira non stop, ali nije kriv on već Radonjić koji nema muda. Uzima minute boljima od njega, Joviću i Rebiću. Simonović i Lazić potpuno beskorisni. Jović prvi plej, Rebić bek ap, Gudurić igračina. Cirbes i Miler takođe, ali oni su stranci tako da je sve to normalno.

                                Comment

                                Working...
                                X