Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad te krene šut, kako je sve fino, aaa

    Rebron pokidao, ja mislim da u prethodne 2 sezona sve ukupno nije ubacio poena koliko je večeras. Simon i Miler, šta reći, o centrima da ne pričam, sve odlične partije, Jović 19 asistencija jbt, kakav crni Williams.
    Na kraju je bio i Branko u kadru kako slavi pred tribinom, znači i on je dobar, ništa strašno.

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Zna li neko koji je rekord u asistencijama na jednom mecu u EL? Jovic brat moj 19, vise od celog Bayerna.
      Greota što će Vilijams da mu uzme dosta minuta sad kad se vrati. Baš greota od Boga...

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Zna li neko koji je rekord u asistencijama na jednom mecu u EL? Jovic brat moj 19, vise od celog Bayerna.
        Evroligaški rekorderi po asistencijama
        1. Stefan Jović (Crvena zvezda) - 19 (12. novembar 2015.)
        2. Džon Linehan (Nansi) - 15 (3. novembar 2011.)
        3. Teo Papalukas (Olimpijakos) - 14 (2. decembar 2009.)
        4. Vule Avdalović (Šole) - 13 (15. decembar 2010.)
        4. Marselinjo Uertas (Kaha Laboral) - 13 (15. decembar 2010)
        4. Teo Papalukas (Olimpijakos) - 13 (24. marta 2009.)
        4. Marko-Antoan Pelin (Roan) - 13 (5. decembar 2007.)
        4. Nikos Zizis (AEK) - 13 (2. decembar 2004.)
        4. Elmer Benet (Tau) - 13 (4. april 2001.)
        10. Miloš Teodosić (Olimpijakos) - 12 (7. januar 2010.)

        Markus je imao 17 protiv Galate al posle 2 produzetka
        sigpic

        Comment


        • radonja ako je trener bi trebalo 2,3 shamara da opali mileru i da mu objasni da ne siluje onoliko, pola kosheva je dao na sreccu bez izgradjene akcije, mali mozze extra igrach da bude, samo da mu se objasne neke stvari. Samo onog mekela da najure i da se vrati danguba, mi smo na konju.

          i naravno da se vrati prenos na sk1, gledao sam preko streama, sk3 neki hrvatski komentator i covek me odushevio, tako je bez trunke zzara odradio prenos, da se nije ni cuo.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Sreca pa igrate sa Bajernom u grupi, da je jedan od dva turska tima imali biste dosta manje sanse za prolaz posle povrede Dangubica.Cak i ako vam ne dodje pojacanje, bicete u istoj ravni sa Bajernom ili ce oni eventualno da vam beze jednu pobedu.Bajern je u istoj rani sa Cedevitom i vama, nema tu velike razlike u kvalitetu.Kljucni mecevi ce da budu gostovanje Strazburgu kao i dolazak velikana, ne verujem da Bajern moze kuci da dobije Real i Fener, sa Himkijem su im sanse 50-50.Navijaci Bajerna(mislim na kosarkasku publiku) ne mogu da naprave paklenu atmosferu niti bilo koji navijaci drugih nemackih klubova.Na vasem mestu bih navijao za Himki kada bude gostovao Bajernu u drugom kolu, a naravno i za Strazburg kada budu igrali sa njima.

            Comment


            • Comment


              • Sampioni odrigali mocno...Nevjerovatna pobjeda kad to niko nije ocekivao.Bez Luke i Dangube,pa i Lazica donekle jer se povrijedio,pa i bez Tompsona uvjek odsutnog..Zvezdaski duh


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Evroligin omaž rekorderu Joviću-Na zvaničnom YouTube kanalu Evrolige maločas osvanuo video klip posvećen plejmejkeru Zvezde.

                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Aaaaaa

                    Comment


                    • Igra se na mahove, Zvezda ima sigurno vodjstvo i dvocifrenu prednost, pa velikom borbenoscu Igokea nadoknadjuje i u 4/4 prvi put vodi 65:63./ posle serije od 13:o /.
                      Simona posle serije trojki 5/7 stao sut . kao i Rebica, Miler takodje ne moze da pogodi, i sada smo napadacki bez ideje. Ikokea ide na 6 razlike, i konacno Jovic trojkom smanjuje na 3 razlike, pa Miler rampom i trojkom donosi izjednacenje.
                      Od sigurne pobede doslo se u krajnje neizvesnu zavrsnicu.
                      Vuk posle o:7 daje 2 trojke i Igokea ima velikih 8 razlike, na manje od 3 min.
                      Zasluzena pobeda gostiju 87:81.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Kaže Čović budžet Zvezde 2,5 miliona bruto. I da će biti još jedno pojačanje, možda dva,na pozicijama 2-1 i 3-4.

                        Comment


                        • Čitam malo šta se sve piše... Vezano za KK naravno. Komentari su katastrofa. Tipa "pa šta fali Simonoviću, da nas cigana nema trebalo bi nas izmisliti" jer smo kao zaboga zahtevni, ili "čović mađioničar, kralj, car".
                          Ajde sada neko da mi objasni kako se prave ti reprogrami bez podrške države? Da mi objasni te nadljuske sposobnosti Čovića? Uprava je prosečna, nemaju Bog zna kakve rezultate, tek smo prošle godine osvojili ono što smo trebali prethodne 2-3.
                          Praviš mlade igrače da im Simonović oduzima mesto, pošto se sad šuška da ostaje. Dangubić i Gudurić? Važno je da igra Simonović.
                          Pa ja ne bih produžio ugovor sa tim SImonovićem posle Bajerna nikad, ono je bilo jednom u životu, razlog više da se rastanemo sad.
                          On više zicer neće moći da da, istrošio je kenjanje za ceo život.
                          Loš rad uprave, omiašili su i pokušavaju da zamaskiraju oči masi, sa glupim izgovorima. Nisu omašili zato što gube, već zato što tim nije kompletan, što se igra toplo hladno i tim nema nešto prepoznatljivo. Taj Miler, koji se meni sviđa, daje poene na čist individualni kvalitet. Šta tu radi Radonjić?
                          Izvalio sam da su svi košarkaši i "pismeni" posmatrači videli u stvari koja je to prevara od trenera. Moka Slavnić kaže a onda Čovićevci napušavaju tog istog Moku.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Čitam malo šta se sve piše... Vezano za KK naravno. Komentari su katastrofa. Tipa "pa šta fali Simonoviću, da nas cigana nema trebalo bi nas izmisliti" jer smo kao zaboga zahtevni, ili "čović mađioničar, kralj, car".
                            Ajde sada neko da mi objasni kako se prave ti reprogrami bez podrške države? Da mi objasni te nadljuske sposobnosti Čovića? Uprava je prosečna, nemaju Bog zna kakve rezultate, tek smo prošle godine osvojili ono što smo trebali prethodne 2-3.
                            Praviš mlade igrače da im Simonović oduzima mesto, pošto se sad šuška da ostaje. Dangubić i Gudurić? Važno je da igra Simonović.
                            Pa ja ne bih produžio ugovor sa tim SImonovićem posle Bajerna nikad, ono je bilo jednom u životu, razlog više da se rastanemo sad.
                            On više zicer neće moći da da, istrošio je kenjanje za ceo život.
                            Loš rad uprave, omiašili su i pokušavaju da zamaskiraju oči masi, sa glupim izgovorima. Nisu omašili zato što gube, već zato što tim nije kompletan, što se igra toplo hladno i tim nema nešto prepoznatljivo. Taj Miler, koji se meni sviđa, daje poene na čist individualni kvalitet. Šta tu radi Radonjić?
                            Izvalio sam da su svi košarkaši i "pismeni" posmatrači videli u stvari koja je to prevara od trenera. Moka Slavnić kaže a onda Čovićevci napušavaju tog istog Moku.
                            potpisujem svaku reč

                            Comment


                            • Odlican potez uprave,idemo bre...Idemo , do novih pobjeda!Bravo Covic, Gazi Radonja!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Odlican potez uprave,idemo bre...Idemo , do novih pobjeda!Bravo Covic, Gazi Radonja!
                                brat si najveći. Vidim da si zaražen ideologijom RSB-a gde vlada jednoumlje. Aj mi reci samo da više voliš da igra Simonović od Gudurića i da misliš da je bolji od Gudurića? Kad naučiš da ti navijaš za klub a ne za čoveka onda se javi. Najgori su novokomponovani Zvezdaši, navijao sam za KK i pre 10 i više godina, i tad sam više voleo Zvezdu nego sad kad svi pričaju nešto, hvališu se, lože se... Pa šta bi trebali navijači Partizana čiji je tim dominirao?

                                Hajde budi malo realan ili bar malo kritički razmišljaj, koja je poenta slepog podržavanja i podrške?

                                Kritika treba da bude korisna, da bi se nešto popravilo, a nije kritika rušenje uprave. Ovo važi i za neke druge "uprave" i njihove pristalice i klijentelu.

                                Comment

                                Working...
                                X