Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Kog trenera npr? Aj mi kazi
    Nije uopste bitno kog, niti je to tema ove diiskusije, bitno je da je Radonja nedovoljno dobar.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • hhahah nemoj tako,vazno je samo da se opljuje Dejan Radonjic,pitam te..ajde navedi,ili samo tako po defaultu


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Radonja je takav kakav je (slab trener po meni). I ne trazim ja moj Dukane nista od Zvezdine uprave, tj da menjaju Radonju i slicno.
        Ja trazim od tebe da priznas da je Radonjic najveci krivac sto se ona prednost tako istopila. Volis ga, branis ga, i to je ok to cak i postujem, ali kada si nerealan i kada neces da priznas nesto ocigledno, tu vec ne mogu da te istolerisem
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Brate,roster je takav da se ni Greg Popovic ne bi snasao,shvatite to ljudi moji!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Radonjić je takva truba, da ono svet nije video. Blage veze on sa košarkom nema. A crni Simon.. šta da se kaže kada mu njegovi navijači zvižde na terenu... kraj.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bravo Olja,povrsno kao i uvjek

              Svakom u klubu pored nas navijaca,je bilo sinoc mnogo tesko,pa i Dejanu Radonjicu,kako mozete tako da pljujete ljude koji zele dobro nasem klubu,pi! Kako mozete,no ovaj forum svaku poruku,svaku recenicu trpi,ko da djeca pisu.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Cuj Greg i brat Radonja u istu rečenicu...
                Sad ispade da imamo najlošiji roster u evroligi a ima bar 3-4 ekipe koje su ako ne jednake onda lošije od nas. Bar po rosteru.
                Juče ko je gledao Žalgiris-Zelenu goru zna o čemu pričam.

                Znam ja da ti njega braniš po automatizmu zato što je "od dole". Inače to je svim Crnogorcima usadjeno u karakter i nemam ništa protiv toga
                Last edited by Indigo; 20-11-15, 10:25.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ti se samo javljas da opljunes ;)


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Bravo Olja,povrsno kao i uvjek

                    Svakom u klubu pored nas navijaca,je bilo sinoc mnogo tesko,pa i Dejanu Radonjicu,kako mozete tako da pljujete ljude koji zele dobro nasem klubu,pi! Kako mozete,no ovaj forum svaku poruku,svaku recenicu trpi,ko da djeca pisu.
                    Uopšte ti se nisam obratila i da prestaneš da me vređaš ovde, jel ti jasno?!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne vredi. Aj reci da ti je rod brate shvatiću te odmah, neću reći reč više obećavam. Koji trener? Pa Vukoičić ne bi ovo izgubio. Mani me te luzerske priče o povredama molim te, Dangubić bi baš doprineo. Lazić bi bio ubojit u napadu, jedan specijalac manje za odbranu i rotaciju. Kao da igramo drugi sport pa imamo odbrambene igrače.
                      Utakmica gde se vodi 21 razlike na poluvremenu mora da se dobije. A čim ti napuniš 21 razlike individualnim kvalitetom Strazbur u Francuskoj znači da nemaš loš tim već dobar. Čoveče ja bih odigrao par akcija za Milera samog da mu se napravi izolacija, pa da oni skupe. On to ne ume nego mora Jović da vrti centralni pik, baci Tompsonu ovaj mu vrati, 7 sekudni do kraja i lopta MIleru. Umesto odmah uručenje Mileru, i rašire lepo, i on igra, pa ako skupe on baca na stranu, ili na niski post ako ga čuva niži igrač. To može da se uradi svaki 3-4 napad i da se uvedu u problem igrači koji ga čuvaju da se rastereti ostatak ekipe. To je jedna od milion solucija. Cirbes i Štimac su dobro prolazili na niskom postu ali kad ih udvoje, ne mogu igrači da stoje nego moraju non stop da probaju da protrče da li sa strane ili kroz reket. Dalje, nema uopšte akcija za šutere, ako već vidiš da Simonović i Gudurić mogu da pogode, gde su uzastopni blokovi iz kojih je Tripković u Partizanu a Rej Alen u Bostonu iskakao. Pa ako već ih ide šut zašto da ne. A ne samo centralni pik, ili pas na visokog pa vrati na stranu pa pik, i izvrte se i onda rešavaj 7 sekundi do kraja napada, improvizuj.

                      Daj da ne igramo više, znaš povrede i roster, važno je učestvovati. Mani me te priče. Neko je jednom ubacio priču treba biti strpljiv, pogledaj kako Englezi u fudbalu menadžer im bude po 5-10-15 godina i svi su se primili. Ne gradi se sistem na treneru koji sam nema svoj sistem igre. Kad naglasi Kovačić agresivna odbrana Zvezde. Da li me sprda? Pa ako Radonjić priča non stop o odbrani ne znači da je ona agresivna i nešto preterano kvalitetna. To mi je isto kao na EP kad Šarenac kaže izvukla nas dobra odbrana protiv FInske a primili 81 poen od njih, dobili na napad čist.

                      Comment


                      • Niko te ne vrijedja,nego samo kazem da ti je komentar povrsan ,i da nije lijepo pljuvati ljude koji zele dobro nasem klubu. Nije lijepo jednostavno.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • "Površno kao i uvek" je čisto vređanje.
                          Čuj žele dobro klubu..pa da ćutimo i da ih trpimo???
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Stanje uopste nije alarmantno,da se tako pljuju ljudi..Sta mislis jel njemu bilo tesko sinoc? Ajmo jos koju bljuvotinu da mu pripisemo,da je ovakav ili onakav..Vecina nas misli drugacije,ako krene naopako bas,onda ajde da mu se zahvalimo.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Simon igra jako na igracam,pritiska..korektno obavlja posao.
                              On pritiska i opet je probijen nekoliko puta, i par trojki je ušlo njemu na račun Ne pomaže u odbrani a morao bi kao krilni igrač, mada, kako da pomaže kad ne gleda loptu kao i još neki. Koliko puta u toku utakmice se mogu uhvatiti bar 2-3 naša igrača koja ne gledaju gdje lopta kod protivnika.
                              Kako je moguće da mi ne možemo napraviti iznenađenje, a ostale ekipe poput Strasbourga unište Fenerbahce i Real Čak nismo ni blizu, brukamo se, a kao što vidiš ekipa je približnog kvaliteta kao Strasbourg, možda i bolja

                              Comment


                              • Inače Čović je poznat kao veliki dobotvor i kao čovek koji je nevinašce i ne ume da se snađe, sve zarad opšteg interesa, u ovom slučaju interesa Zvezde. Mukica nema ni jednu kombinaciju, došao je da bi bio ugledan Zvezaš, da bi mu se jednog dana možda skandiralo ime na severu? Ne, ja mislim da je više došao zbog reafirmacije i skupljanja glasova za povratak u politiku, ali se jako ispalio, pa sad sedi za kormilom KK CZ i maže oči.

                                Duka, laik sam objasni mi molim te, je l od svojih parica dao u našu Zvezdu zarad nas? Ja mislim da taj dinara ne bi dao, poznavanje košarke mu je jača strana, to stoji, ali ako imaš podršku države za taj projekat bilo bi Čovića i bez Čovića. Dakle čovek nije mađioničar. Niti je neki preterani Zvezdaš. Ja mislim da on najviše navija za sebe. Kako i da dođe trener neki drugi pa da protivreči tvom i Radonjinom gospodaru? Da kaže ne sviđa mi se taj igrač a ovaj već ima kombinaciju. Ko te pita... Smenio bi njega Čović davno da mu ne odgovara, koga briga za rezultat.

                                I nije to problem dok ne dođeš ti i tebi slični, sa tim pričama koje se puštaju zna se već odakle i ne daš nikome da kritikuje upravu i trenera jer si tako naučen. To može da prođe na nekom drugom forumu ovde ne. Uživam da ti odgovaram i da te nerivram ovako na finjaka, samo da vidim koliko ćeš požrtvovano da braniš te tvoje vođe i lidere.

                                Comment

                                Working...
                                X