Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je igrac Miler! 14 poena za 8 minuta u prvoj cetvrtini 4 trojke
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Sta radi MilerTreba iskoristiti ovo,da umaknemo
      sigpic

      Comment


      • Kakva 1/4 iz snova, kako dalje kad od ovoga bolje nema
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Ovoliko trojki nismo uboli do sad u sezoni

          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

          Comment


          • Miler, covek-tim
            Last edited by jovan; 19-11-15, 20:52.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Miler trči, kuca, skače, blokira, šuta, LETI... Mislim da će u top 10 biti 2-3 puta, brutalno kucanje, i dve brutalne rampe.

              Comment


              • 10 asist.Jovica Da preguramo trecu nekako,ne bi valjalo ispod 10 da dozvolimo da se spuste
                sigpic

                Comment


                • Ovi Francuzi nisu čisti. Koja ludačka muzika između poena, kao da se 13. nije ništa desilo.

                  btw. toliko o Simonovom iskustvu, šuta trojku posle skoka u napadu a onda pravi glup faul za dva bacanja.

                  Očekivao sam ovo, iskreno, em što nas je srao šut em što kad ruka trenera treba da dođe do izražaja, znao sam da spadaju gaće. Gledali su na rezultati 18 minuta pred kraj, umesto da su igrali brzo i oštro kao u prvo poluvremenu. Čim su usporili, Strazbur se konsolidovao u odbrani i evo igraju bolje.
                  Last edited by Cassius Clay; 19-11-15, 21:30.

                  Comment


                  • e Zvezdo,ko amateri drugo pol.stao sut,pa nismo Mega bem ti sve.
                    sigpic

                    Comment


                    • E moj Radonjicu pukni od sramote...izgubiti posle vodjstva od 20 razlike.
                      Igramo bez trenera.
                      Zamisli ti Evroligaski tim koji ne moze da postigne poen iz igre vise od 10 minuta...
                      Nacrtaj nesto, oboj, naslikaj jbm te koji si faktor uopste u celoj prici.

                      I da, gledanje Simona kako igra odbranu mi uvek popravi raspolozenje xD kako pliva covek, mase rukama i trci za igracem ko neka luda...
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Poptuno ocekivan tok drugog poluvremena,samo lud covek je mogao ocekivati onakve procente iz prvog poluvremena u nastavku meca.Radonjic izgubio utakmicu,steta,velika prilika propustena.

                        Comment


                        • Ne znam dal smo dali 6 poena u drugom pol.iz igre,sramota
                          sigpic

                          Comment


                          • I Gudurić večeras žestoko zajebo.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • On je izgubio sve važne utakmice u karijeri. Jedino je dobio domaće prošle godine kad je imao silovit tim, ali isto na individualni kvalitet. Pitaju zašto kada igrač da koš Radonjić nije zaslužan, a kada gubimo i kada ne mogu da ubodu, on je kriv. E da odgovorim, igrače kada sere kao u prvom poluvremenu, tu niko ne može biti zaslužan osim njih, a kad pogube konce i kada treba vođa da ih povuče i organizuje, tad smo tanki.

                              Dugo sam se trenirao, a gledam ceo život košarku, već znam po pristupu igrača i prvih par minuta u drugom poluvremenu kako se utakmica završava.
                              Uglavnom. Nisam vidovit, prosto je. U košarci su 2 minuta večnost, a 20 minuta... Može da se stigne i 30 razlike.
                              Kada sam video da su igrači izašli da sačuvaju razliku a ne da napadaju i da grizu, rezultat je bio očekivan.

                              Uloga trenera? Na poluvremenu da kaže da utakimca kreće iz početka. Da reaguje kada treba i da postavi igru.

                              Tompson je najgore pojačanje koje je došlo u Zvezdu, čovek ima otvoren put ka košu bilo je 58 40 za nas lupam sad, i on vraća povratnu na tri i bukvalno igraču Strazbura poklonio loptu i kontru. Pravio je glupe faulove, do sada je imao 15ak prodora u Zvezdi dosta njih u levo, gde je 11 puta bio izlepljen, ostalo je ili u aut ili omašio. Rupčaga i glupander koji se pravi ozbiljan, kao on igra, a dodaje loptu na trojci, nema karakter, otkaz momentalno.

                              Ovo sve što ja pišem može se nazvati teoretisanje i sranje, ali ja ne živim od trenerskog posla i nisam trener, a Radonjić živi i mora da skapira da ne može da bude toliko konzervativan i ograničen, najgori sujetni ljudi. Kad se beči pored one aut linije ko dete kad mu se kaki, i to je bilo na 18 min do kraja.

                              Jebi se Jadonja

                              Comment


                              • Ne znam da li je juče neko gledao Albu, e ista utakmica, samo što Alba nije okrenula ? Razlog ?

                                Pa mrtvi Radonjić, neverovatno, neistinito zaista.....što mi ovo u životu treba da kidam bubrege nije mi jasno.....

                                Sad će Duka da dođe i da kaže " Pa nije Radonja kriv što ne mogu da ubodu vola celo drugo poluvreme", a ko kad ubadaju sa parkinga sve što bace onda je Radonja zaslužan.....hahahahaha....Duka veseli moj brat đetić

                                Jedna je istina, da mi igru u napadu nemamo, nemamo izgrađenu akciju gore, sve se ide na individualni kvalitet, nikakvi blokovi, protrčavanja, pik.....ma šta ja znam.....

                                Comment

                                Working...
                                X