Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Treba se setiti da je nama Jović gulio protiv raznih Krka i sličnih po 25 i kusur minuta na 20 razlike bez ikakve potrebe i rezona, ovaj protiv takvih makar ne raubuje nosioce do besmisla.
    secam se toga odlicno
    povedemo 20 razlike, udju rezerve i pocnu da luduju i za par minuta smo na +4

    bice toga i ove godine...mzt je previse neozbiljan i nije neki reper

    Comment


    • Sve je to mala beba dok ne krene blato u našoj kls kaljuzi

      Comment


      • BTW, mislim da je vreme da se u Areni i Pioniru krene sa Vučiću pederu. To je jedini jezik koji razume.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Moze.
          Al da prenosi RTS i Strajnic obavezno.

          Comment


          • Fora bi bila da stavimo Vučkovu sliku u dresu Partizana sa svim ovim sponzorima.

            Comment


            • Tesko ce to ici..."tribina" je zadovoljna kako se " namiruje" fudbalski klub a opste je poznato da je najvernijima to sport broj 1 i dok tamo " cveta cvece" zabole ih bas za KK...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Ne znam zašto ali stalno se posle uspeha ovde stvaraju neki kvazi konflikti kao npr sada ovo sa Radonja vs Alimpije. Obojica su super treneri, Radonja dokazan Alimpije talentovan. I to je to nema potrebe za daljim poređenjem osim ako to nekome nije posao koji ovde radi sto meni iskreno deluje da je ovde slučaj.
                Isto se radilo prošle godine na onom drugom mestu pa je tako sećam se posle pobede protiv Fenera narednih nekoliko dana vodjena rasprava da li je Željko vredjan ili nije a došlo se do zaključka da su Delije u stvari Dileje i da jelte svako ko ima nešto protiv njih je super i sve sto kaže je u pravu. A cilj je naravno da nas zamajavaju i zrače negativnim iz njima znanih razloga.

                Comment


                • Da malo odmorimo od Ajversona, Zagorca i sličnih stvari. Želim da kažem nešto o Kešelju. Markov šut iz igre u ovoj sezoni je 1/16, u prevodu 6,25%! Nije mi cilj da se sprdam s tim momkom, daleko od toga. Uvijek mi je bio izuzetno drag. Mnogo mi je krivo što se njemu ovo dešava! Sa svojih 208 cm mogao je biti jedno fenomenalno krilo. Najbolje klupske partije pružao je u našem dresu, 2010. i 2011. godine je imao nestvarne reprezentativne partije, uz Tea, Krleta, Novicu i Savana bio je udarna igla Dude Ivkovića. Onda je postao prvak Evrope sa Olimpijakosom, a poslije toga šta se njemu desilo to samo dragi Bog zna! To je opasna psihička blokada, niko mi ne može reći da se on fizički zapustio i da je izgubio šut! Osjećaj za šut ostaje isti za sva vremena, ma kojim god sportom da se baviš, to znamo svi mi koji smo se bavili bilo kojim sportom sa loptom. Kod njega je psihički problem u pitanju, a možemo samo nagađati koji je razlog! Samo ću reći da je OGROMNA šteta, jer pričamo o momku koji još nije zagazio u 4.deceniju života a u penziji je realno 3 godine. Hvala ti Marko za sve! Ako nas napusti do kraja godine zaslužuje pun Pionir na oproštaju zbog svega onog što je pružao u našem dresu i u drešu srpske reprezentacije!
                  Last edited by mikara92; 31-10-17, 23:31.

                  Comment


                  • Živ li je Ročesti nakon upoznavanja Apića?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Ne zelim da mracim, svaka cast momcima na dosadanjim rezultatima. Meni je jedini kiks cedevita, cak pre buducnosti, ali ne mogu se oteti utisku koliko je nakaradno sklopljen ovaj tim. Voleo bih da me demantuju, ali nisam siguran da je ovaj tim prvi favorit za osvajanje ABE. Dao bog da gresim
                      Meni je mnoooogo veci kiks Buducnost.
                      Izgubili smo na strani od Cede sa malom razlikom, koju ne bi trebalo da je problem nadoknaditi u slucaju nekih krugova za poredak prva 4 u ABA.
                      Mi i u danima najvece superiornosti nismo lako izlazili na kraj sa Buducnosti (u Podgorici), a i sa KKP (kada vec pisem o odradjivanju ekipa).
                      Ako pobedimo Buducnost tamo, onda OK, ali to ne znamo, a iskustvo nas drugacije uci...

                      Comment


                      • Originally posted by SiniM View Post
                        Ne znam zašto ali stalno se posle uspeha ovde stvaraju neki kvazi konflikti kao npr sada ovo sa Radonja vs Alimpije. Obojica su super treneri, Radonja dokazan Alimpije talentovan. I to je to nema potrebe za daljim poređenjem osim ako to nekome nije posao koji ovde radi sto meni iskreno deluje da je ovde slučaj.
                        Isto se radilo prošle godine na onom drugom mestu pa je tako sećam se posle pobede protiv Fenera narednih nekoliko dana vodjena rasprava da li je Željko vredjan ili nije a došlo se do zaključka da su Delije u stvari Dileje i da jelte svako ko ima nešto protiv njih je super i sve sto kaže je u pravu. A cilj je naravno da nas zamajavaju i zrače negativnim iz njima znanih razloga.
                        Cini se da ne citamo svi na isti nacin, tj. ne razumemo to sto smo procitali, pa eto ti i jos neki drugi pisu o konfliktu, proceni ko je bolji itd.
                        Ljudi su samo komentarisali (a i ja), na primeru jedne lagane, unapred dobijene, utakmice da im se vise svidja da se u laksim utakmicama odmaraju nosioci, a da momci sa klupe pokazu sta znaju.
                        Da bi se ova dvojica uporedjivala, mora Al da odradi jos koju godinu ozbiljne kosarke.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Tesko ce to ici..."tribina" je zadovoljna kako se " namiruje" fudbalski klub a opste je poznato da je najvernijima to sport broj 1 i dok tamo " cveta cvece" zabole ih bas za KK...
                          E da je njina sport bitan. Oni su namireni milionskim poslovima preko brata i nikole petrovica. Sutra bi presli za partizan da navijaju ako im se vise isplati

                          Comment


                          • Originally posted by mikara92 View Post
                            Ako nas napusti do kraja godine zaslužuje pun Pionir na oproštaju zbog svega onog što je pružao u našem dresu i u drešu srpske reprezentacije!
                            sta nam je to silno pruzio?
                            jedno solidno sutersko leto u repki, i pola sezone dobre igre u kkcz, pre nego sto je krenuo da se nateze oko ugovora i para i prestao da igra
                            mislim da je cak bilo i pretnji tuzbom u tom trenutku

                            zatim dolazi ovog leta, sa jednom nogom vec u penziji, i to nakon sto nekoliko godina nije igrao ozbiljnu kosarku
                            cime nas je on toliko zaduzio?

                            sa druge strane dajem primer jednog vuka radivojevica, koji je na poziv zvezde pre nekoliko godina rekao:
                            "hvala, ali nisam vise na nivou koji je potreban zvezdi i nije u redu da dodjem da se slepam"
                            e to je legenda kkcz

                            Comment


                            • Ni ja bas ne shvatam zbog cega pojedinci dizu Keselja u nebesa i na kakvu to istoriju sa Zvezdom se pozivaju. Nije decko ni bio u Zvezdi bog zna koliko dugo niti je bio neki ekstra kvalitet, pa da ga zbog toga pamtimo. Bice da im je usao pod kozu Facebook/Instagram/Twitter ciganstinom koja treba da nam bude bitna koliko i sezona monsuna u Indiji.

                              Comment


                              • Keš je bivši igrač

                                Comment

                                Working...
                                X