Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Konacno sampioni:-) :-) :-) Zgazili smo sve! Prosetali se do prstena:-)
      Posle gazenja crnih i plasmanom u EL ovo je doslo kao jagodica na torti :-)
      Odlicna sezona u EL prelijepe partije cak smo i zgazili 2 prvaka Evrope.
      Presrecan sam ..Dusa puna!!!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • ZVEZDO VOLIM TE!

        Odlična sezona krunisana konačno trofejom u Jadranskoj ligi, bravo momci za sve partije, ona serija pobeda na početku je bila neverovatna, jeste da je moglo bolje u Evroligi da se odigra ali šta sad, da ne tražim previše.

        Bravo i za Radonju, zaslužio je

        Comment


        • Sada čekamo NIS i EPS, pa da pravimo ekipu za "sledeću sezonu."
          Istina, mogao bi i Telekom još malo da se ispruži jer ne vjerujem da Đenku i Marcusa možemo zadržati za iste pare.

          Dobro znaj da uvek tu sam jaaaa...

          Comment


          • Originally posted by forum1nick View Post
            Sada čekamo NIS i EPS, pa da pravimo ekipu za "sledeću sezonu."
            Istina, mogao bi i Telekom još malo da se ispruži jer ne vjerujem da Đenku i Marcusa možemo zadržati za iste pare.

            Dobro znaj da uvek tu sam jaaaa...
            Polako, što srljaš uvek sa komentarima? Tako što na njihove prozivke i reči odgovaraš na isti način, ne čini te većim od njih. Briga me i za NIS i za EPS

            Čestitke momcima na titulu, svaka čast! realno stanje stvari

            Comment


            • OK. Moja greška. Neka nam onda Telekom duplira ugovor.
              Važno je samo imati dovoljno novca da još jači dočekamo EL.

              Comment


              • Originally posted by forum1nick View Post
                OK. Moja greška. Neka nam onda Telekom duplira ugovor.
                Važno je samo imati dovoljno novca da još jači dočekamo EL.
                Ma važna je EL, sa EL svaki igrač može da se dovede za manje novca. A ne verujem da će tim koji igra EL i klub koji ima logistiku države ostati bez jakog sponzora

                Comment


                • Nije to baš sigurno.
                  Upravo jedan takav tim u našoj zemlji je izvisio za sponzora jer je uzimao sve zdravo za gotovo.
                  Treba učiti na tim tuđim greškama.

                  Comment


                  • Đenka:
                    - Generalno, moj cilj je da budem što je moguće bolji igrač, ne samo da unapredim šut za tri poena ili igru u odbrani. A kada igrate protiv momka kao što je Branko Lazić svakog dana, a verujte, on je takav da ne bi dozvolio ni detetu na basketu da ga prođe, onda je sigurno da napredujete.
                    Lazić Dominator!

                    Comment


                    • Samo da bude novi ugovor

                      Comment


                      • Iskreno meni ne bi bilo zao Markus da ode,voleo bi nekog amera da dovedemo koji ce redovno da ubacuje preko 10 poena,Markus je samo prvi deo sezone odigrao kako treba..
                        Sve stoje asist,lucidne ,ogranizacija napada.al sve ostalo ispod proseka
                        sigpic

                        Comment


                        • Što se tiče odlazaka, danas sam nešto pročitao da ide Jaka ali msm da će barem jedan Amer da nas napusti.

                          Comment


                          • Prisustvo Markusa na terenu se itekako osjetilo i u završnim serijama.
                            Kada taj čovjek uzme loptu protivnik skoro da nije ni pokušavao presing i udvajanja na njemu.
                            Istina asistencije nisu bile ubitačne kao na početku sezone, ali razlog tome je konstantno držanje, bukvalno, Bobija.
                            Nadam se da će ostati.
                            Potreban nam je svakako cebtar, koji će bar u regionu biti dominantan. Nenormalno je očekivati da zamjeni Bobinatora. Istina, nije nam ni potebno da bude Bobijeva kopija jer smo na kraju ABA lige dobili sasvim novi kvalitet - Kalinu, Cirbesa, kada je teško, Mitra kapitena. Da su takvi bili u EL mislim da bi prolazak u sljedeći krug bio realan. Naravno sve ima proces sazrijevanja i tako i treba biti. Imaćemo ih naredne godine.
                            Ono što je najvažnije i što pravi razliku u odnosu na prethodne sezone mi smo na kraju bili jači tim nego na početku.
                            A tako treba i da se nastavi do kraja lige, a onda nova sezona sa još većim budžetom (nadam se cifri o kojoj komšije pričaju, 15 milki bar), pa zaslužili smo.

                            Comment


                            • Евролига је усвојила предлог Црвене звезде и сав новац од казни због инцидената на утакмици у Истанбулу на мечу између Галатасараја и црвено-белих, биће уплаћен породици убијеног Марка Ивковића.Звездина казна износи 30.001 евро, Галатасарајева је 100.000, а сав тај новац биће уплаћен Ивковићевој породици.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X