Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ti si izgleda bio na utakmici i verovatno si video svaki kontakt izmedju ta dva igraca, pa znas sta se sve izdesavalo.Video si kako Pavlovica malo po malo svako udara, a vec mu je prokljucala glava par minuta pre kada setako pokoskao sa Kalinicem.Provociraju ga vasi igraci celu utakmicu i pitas se cemu reakcija.Zamenis uloge i isto ce se desiti, samo sto ja u tom slucaju necu da se bunim jer cu ispasti licemeran.Tako da sa te strane uopste ne mislim da je Blazic namerno povredio Milutinova.Radonjic je dobio sinoc ono sto je hteo, a to je da Pavlovica izbaci iz takta.On je ovakvu reakciju prizeljkivao i na bilo kom kosarkasu krenes tako da udaras ko dzukela(a sudija kulira) ces naravno da dobijes takvu reakciju.

    Ko si ti da sudis nekom da je klinac nalozeni, licemeru?Da te ja tako udaram ispod pojasa zeleo bi da uzvratis.

    Tekmu je presudilo tako sto su vasi igraci pucali ko Litvanci, odigrali ste iznad vasih mogucnosti.Procenti suta su vam u vecem delu bili iznad NBA standarda.

    Rekoh pre par dana, takvo poremeceno i bolesno drustvo kao sto je nase ce da ''izbacuje'' osobu poput Duleta, Covica itd, niti je on glavni prbolem svega niti ce se sa njegovim odsustvom stvari promeniti na bolje.Pojedinci bi se bolje ponasali da nam nije drzava u haosu.Ovako im dajes preveliku slobodu koju ce oni da zloupotrebe zarad svoje licne koristi.Problem je i u vecini Srba i to treba da se se korenite promene, ne zasluzujemo bolje od ovoga.Ti si navijacki zaslepljen tebi ce samo druga strana da bude u krivu.Da nam je drzava bolje uredjena, vecina ljudi bi se bolja ponasala i drzala bi se zakona.Ovako smo samo banana drzava.
    Ja se gospodine Mariću, što se tiče države sa tobom APSOLUTNO slažem. Dalje, slažem se i sa tim da, ako si to mislio, treba izbaciti i Čovića i Dula, što se mene tiče još posle utiska nedelje ali pošto je ovo shlj država, gde mnogo veće stvari nisu uređene i sređene, ne treba se nadati. Ja nisam navijački ostrašćen, više sam olađen, ali se pitam kako jedan igrač takvog imena kao što je Saša Pavlović može da dopusti sebi onakvo ponašanje? Složićeš se sa mnom, da bi pravi odgovor bio, i da je bilo takvog podbadanja, da je natrpao 30+ poena, a ono sinoć je akt nemoći.
    X puta sam smirivao strasti, čak ne bih ni pomenuo Partizan u negativnom kontekstu, da nema Duleta, i gomile slepih pratilaca proroka Duleta. Kad budem čuo nekad neku fer stvar i pošteno navijački, onda imamo šta da pričamo.
    A dok su krivi drugi - nemamo. I u pravu si, ne zaslužujemo bolje od ovoga ako su Vujošević, Čović, Terzić, Danilović i ekipa idoli ljudima, ljudi koji bi u svakom normalnom društvu bilo dno dna i ne bi bili uopšte pušteni u javnost. Meni je i dalje problem nečovečno ponašanje Vujoševića, šta treba da se desi da on izgubi zasluženo i da mu neko nije tukao igrače i da nisu sudije krive? Ja se plašim sledeće utakmice, ako nešto krene po zlu za Partizan mislim da ćemo imati priliku da gledamo Duloa u punome sjaju
    Last edited by Cassius Clay; 19-04-15, 12:19.

    Comment


    • A vasi su posteni u pm, kad vidim one dzukacke face Lazica i Blazica pa svaka cast onome ko se suzdrzi da ih bar malo ne "zakaci"
      Ovo sve je nista za onaj Blaziev potez, plus je i juce imao slican zamah kod onog faula nad Macvanom.

      Comment


      • @Maricu brate za koga ti navijas,po ovome sto si napisao vidim da navijas z Partizan a avatar Katica u Zvezdinom dresu,ne kontam je l' to bila neka opklada ili sta vec?

        Ma biju i nasi i njihovi to je normalno,ali Radonjic kad je izgubio proslu tekmu nije skakao na sudije iako je mogao dok Vujosevic redovno to radi kad izgubi,ne znam da li je jednom kada je izgubio lepo priznao poraz.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          A vasi su posteni u pm, kad vidim one dzukacke face Lazica i Blazica pa svaka cast onome ko se suzdrzi da ih bar malo ne "zakaci"
          Ovo sve je nista za onaj Blaziev potez, plus je i juce imao slican zamah kod onog faula nad Macvanom.
          Elem, pošto se ovde brišu postovi na kk cz temi, i pošto u temi kk p ne može ovako da se piše, molio bih te da promeniš temu i da nastaviš raspravu na svojoj temi. Nisam ovde nikakav faktor, ali ista pravila moraju važiti za sve, inače je zabranjeno slobodno izražavanje na ovom forumu i neko koči slobodnu raspravu, meni je prošli put izbrisan post bez obrazloženja. Znam da je ovaj deo foruma najgore sređen, ali mora neki red postojati, ja se bunim kao najobičniji član. Dakle naši igrači nemaju džukačke face nego su mangaši i omiljeni su kod pripadnica suprotnog pola.
          Last edited by Cassius Clay; 19-04-15, 12:23.

          Comment


          • Ovako gruba igra komšija odraz je čiste nemoći.
            Ako ljudi koji vode ligu pregledaju snimke i postupe ispravno komšije će večeras biti bez bar dva igrača i jednog trenera.
            Naravno, me bi volio da se to desi jer će im poslužiti samo kao alibi ako opet izgube.
            Ipak, ovoj njihovoj praksi, udari pa zakukaj, se mora stati u kraj.
            Ako se oni baš boje da sankcionišu Pavlovića može to i Jaka da završi .

            Comment


            • Džukačke face???


              Eto zašto sezonski radim ovde skoro ko Avram.

              De si Duka, pobedio ti Radonja, a ti se zavuko u mišiju rupu kad je najgušće?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                @Maricu brate za koga ti navijas,po ovome sto si napisao vidim da navijas z Partizan a avatar Katica u Zvezdinom dresu,ne kontam je l' to bila neka opklada ili sta vec?

                Ma biju i nasi i njihovi to je normalno,ali Radonjic kad je izgubio proslu tekmu nije skakao na sudije iako je mogao dok Vujosevic redovno to radi kad izgubi,ne znam da li je jednom kada je izgubio lepo priznao poraz.
                Zasto mislis da je ucenik drugaciji od ucitelja
                http://www.telegraf.rs/sport/1527623...ku-i-po-nogama
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Gde se ovde pominje sudjenje?Pominje se da je drugaciji kriterijum u EL a ne pominje se da jedan sudija gura ekipu ili kojekakve gluposti koje je ispricao Vujosevic.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Gde se ovde pominje sudjenje?Pominje se da je drugaciji kriterijum u EL a ne pominje se da jedan sudija gura ekipu ili kojekakve gluposti koje je ispricao Vujosevic.
                    Radonjic je ovom izjavom izvrsio pritisak na sudije pred trecu utakmicu a marjanovic je u njoj bio zasticen ko beli medved.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • I došli smo do zaključka, da je Crvena Zvezda TELEKOM, nošena pritiskom sudija Deja Radonjića, Marijanovića belog mede, i Beloševića i drugara, dugo planiranim i uvežbavanim mučkim udarcima, uz pretrpljenih i uzvraćenih par(što u međunožje što u glavu) pobedila daleko oslabljenu, finansijksi izmučenu i pokradenu ekipu Partizana. Konstatovaću - pobedi se u zube ne gleda, idemo dalje

                      Comment


                      • Originally posted by cleoo View Post
                        Radonjic je ovom izjavom izvrsio pritisak na sudije pred trecu utakmicu a marjanovic je u njoj bio zasticen ko beli medved.
                        Таква нам логистика.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Džukačke face???
                          Aha.

                          Comment


                          • Originally posted by cleoo View Post
                            Radonjic je ovom izjavom izvrsio pritisak na sudije pred trecu utakmicu a marjanovic je u njoj bio zasticen ko beli medved.
                            Pa DV već godinama svaku utakmicu vrši pritisak na sudije. Nekada izjavama, nekada štipanjem, a nekada i gepekom.

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Pa DV već godinama svaku utakmicu vrši pritisak na sudije. Nekada izjavama, nekada štipanjem, a nekada i gepekom.
                              Da dodam jos drzanjem pistolja nad glavom sudije, upadanjem u stanove, pretnje preko telefona i zakazivanjem sastanka na novom groblju.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • I opet ćemo da vas bijemo... sa sve džukačkim facama....
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X