Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • А сад мало ми..

    Напокон јбт!!!

    Comment


    • Jovic me iznenadio,odigrao je odlicno.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • retko kad ovde svracam, ali

        ZVEZDA

        kaakv tim imamo, obozavam ove momke, celu sezonu gledam basket zbog njih
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ovo se čekalo cijelu sezonu! Osigurana Evroliga, finale ABA, i proradili skoro svi u rosteru.

          Đenka i Kalinić igrači serije, bez sumnje. Jović i Cirbes imali velike role, a Markus priredio mali šou večeras. Naravno Blažić iz prve utakmice, i Mitrović koji igra i ponaša se kao da mu nije 20. JEDAN JE LUKA KAPITEN!
          Bio sam skeptičan kad su njega postavili za kapitena, ali vidim da su bili upravu.

          Ajmo po taj prsten!

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Jack View Post
              Radonjic piznajem sumnjao sam u njega,al 2 brejka vezana u krcatom pioniru grobara Bravo momci,timski,evroliga
              Ove pobede Zvezde nemaju veze sa timskom igrom. Zvezda prošla na individualni kvalitet Kalinića, Đenke i Vilijamsa u 4. utakmici.

              Comment


              • Ne pisem ovde cesto ali nema veze imam lep povod da pocnem da pisem. Bravo momci! Pobedili ste kao tim i izneli ste ovu seriju na jedan fantastican nacin. Samo napred do titule!
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Evo i ovde...
                  BRAVO ZVEZDO!!!
                  Luka Mitrovic
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • veceras sve sve vidjelo tacno gdje je ko u ovom trenutku...svi odradili posao kako treba od trenera do igraca svakog na poosob...zao mi je sto su mnogi sumnjali u ove lavove i RADONJU posle par poraza u ovoj sezoni ali ocigledno da smo porasli kao ekipa i nejbolji smo onda kad najvise treba...BRAVO MOMCI I HVALA VAM NA OVOLIKOJ RADOSTI u ovoj sezoni...

                    Comment


                    • Bravo Radonja.

                      Comment


                      • Comment


                        • Ocekuje onog lika sto gleda direktno utakmicu iz drugog reda Pionira , da nam objasni kako su ih sudije pokrale i kako se to ne vidi na TVu a mozda i da nam kaze da su oni pobjedili...


                          BRAVO ZVEZDO sasvim zasluzeno.

                          Comment


                          • Mnogi sa teniskog foruma se javljaju pa da i ja dam svoj doprinos svaka cast momci nek smo ih konacno dobili lijepo je biti Zvezdin navijac veceras

                            BRAVO ZVEZDOOOOO
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Cestitke, bolji tim ide u finale.

                                Vidimo se u Junu.

                                Comment

                                Working...
                                X