Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveći naš problem je Radičević! Njegov šut iz igre je 5/29, 17%! Njegov prosjek poena nije ni 3p! Mislim da sam time sve rekao! Diži se Radičeviću i proigraj, vrijeme je!

    Comment


    • A Ojo sto je najgore ima ugovor 1/2 sezone u FMPu, a 3,5 sezone u Zvezdi. E sad sta ce biti, da li ce biti prebacen jos niko ne zna, a ni on sam.

      Comment


      • Originally posted by brdjanin View Post
        A Ojo sto je najgore ima ugovor 1/2 sezone u FMPu, a 3,5 sezone u Zvezdi. E sad sta ce biti, da li ce biti prebacen jos niko ne zna, a ni on sam.
        Ako sam razumeo lepo, po ugovoru koji je potpisao, on je samo ovu polusezonu u FMP-u a posle toga je Zvezdin igrač na 3,5 godine? Kao Bolden što je bio 1godina FMP a posle 2 godine Zvezda?
        Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

        Comment


        • Originally posted by brdjanin View Post
          A Ojo sto je najgore ima ugovor 1/2 sezone u FMPu, a 3,5 sezone u Zvezdi. E sad sta ce biti, da li ce biti prebacen jos niko ne zna, a ni on sam.
          Okle ovaj info?

          Comment


          • Mislim da je sa Ojom potpisan visegodisnji ugovor po 'Bolden modelu'. Bar su tako neki navodili.
            Odnosno,da zvezda moze posle sezone u fmp-u da ga potpise na visegodisnji.
            Sad,kakav je tu dogovor napravljen ne znam,ali prvi put cujem da je polusezonu ovamo,pa onda dolazi kod nas na 3,5.

            Comment


            • ojo ne donosi instant kvalitet ...sa njim treba da se radi puno puno da bi bio od vece koristi za nas tim ...

              Comment


              • Po meni je bolje da ostane do kraja sezone tamo.
                U zvezdi je tempo ubitacan,a njemu ce biti korisnije da odigra aba ligu i domaca takmicenja i da mu ostane vise vremena za treninge i individualni rad.
                Ojo ce sasvim sigurnom potpisati visegodisnji za nas u nekom trenutku.

                Comment


                • Da se vratimo važnijim stvarima, red je da posle Barse, Zvezda prekine još jedan pobednički niz, ima APSOLUTNO sve instrumente to da uradi, od Tejlora, Bjelice, Pere i Feldina očekujem 65+ poena, a ostali da nadodaju u skladu sa svojim trenutnim mogućnostima. Da pokažemo rujama ko je starosedelac a ko novajlija u EL! Idemo do pobede!!!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Večeras momci lapršavih nogu na teren pa šta bude, ovo su baš vanzenaljci na drugoj strani, ništa što već nije padalo.

                    Ako večeras padne, Arena mora da bude 20k+ onda u četvrtak. Idemo ložiona

                    Comment


                    • Najava utakmice na SK. Baš neobično Djenka njihovom dresu protiv nas.

                      Comment


                      • Teško ćemo večeras do pobede.

                        Comment


                        • Treba biti realan. Tesko cemo pobediti veceras. Himski je nalozen da nekog masakrira i sve sem katastrofe bi bio uspeh. Nijedna pirica o zvezdi ne moze prooci bez ocene koliko je ova ekipa nakaradno slozena. suvise matora, bez potencijala, krateri na nekim pozicijama. Gazda kao da za sve ove godine nista nije naucio! Samo se nadam da zbog loseg tima necemo potrositi alimpija. Sad vec mogu da tvrdim da je daleko talentovaniji trener od radonjica kad je dosao u cz

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Teško ćemo večeras do pobede.
                            Što? imamo 10x manji bubžet ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Keselj,jankovic,radicevic da se ne ljubimo

                              Comment


                              • Ajd jos nekog nabroj...malo je to...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X