Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kosarka se sastoji iz suta,a mi nemamo nijednog klasicnog za.kog znam da ce ubosti kad ostane sam,.. to ce nas kostati u nekim bitnim utakm.to je ocigledno,al sve ostalo imamo,videcemo dal ce biti dovoljno Sad moramo koristiti Bobija i Mitrovica koji bi valjalo vise da igra ledjima kao na pocetku sezone...
    sigpic

    Comment


    • Pored ovako lošeg šuta mi smo na dva posjeda. Kada proradimo gazimo ih lagano..

      Comment


      • Koliko je kriminalan ovaj Wiliams to je nestvarno,mada su i ostali uzas blagi.Ako od ovih izgubimo onda jebo ti takvu EL.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ne mogu da verujem da niko nije raspolozen za sut.
          Uglavnom deluje kao da nemaju trunku samopouzdanja.
          Kako ovo nista ne ulazi-sve ziceri.
          Opste rasulo, svi nastavljaju da se ispucavaju-nigde igre.
          Nista nije reseno, ali ocemo li poceti da igramo
          Bravo Bobi
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Ljudi o tome vam pricam, svaka iole vazna utakmica mi neraspolozeni. E pa nije, nego ovaj sto stoji pored terena treba malo da reaguje kada krene kaubojsko raspucavanje i promasaji. Na klupu sine moj, svaki nerezonski sut, ili menjaj taktiku. Ne, on stoji i gleda. Hocu i ja da stojim i gledam sa igracima, radicu to za dz..

            Comment


            • Ja ne znam sta sude ove sudije,nepostojeci faulovi,glupe tehnicke greske stvarno katastrofa.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Gledaj divljaka, 100 put se zalecu.. blazic evo opet.. raspustena banda

                Comment


                • Gledaj ga Blazic,kakav retard
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Ne, nisam se osjećao ljutitio, niti tužno dok sam gledao kako Zvezdu na djeliće raskida osrednja ekipa za Evrokup. Bilo mi je drago jer smo tek večeras vidjeli ko u timu ima šta u gaćama, ko u glavi i ko ustvari kvari svu igru.

                    Sve što imam za reći trenutno je, MARKO TEJIĆ!

                    Comment


                    • Nije Blazic kriv sto mu se odsekla "damu" kad nije trebalo (iako je generalno taj potez ,pravi pokazatelj njegovog IQ u tom momentu) ,kriv je Radonjic ,sto protiv ekipe koja samo na manji broj poseda moze da te dobije,ti igras njihovu igru.
                      Pa rodjace,igraj brze,uvedi ih u svoj ritam,barem kad igras kod kuce to mozes.

                      Dozvolili smo im da nas dobiju svojom igrom na nasem terenu.

                      Comment


                      • 0/19 za tri nikad mi lakse nije pao poraz.ocaj
                        sigpic

                        Comment


                        • Uopste se nisam nervirao do onog poteza Blazica,a sada zelim da puknem Moj mozak ne moze da razume onaj potez Blazica...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Sto Dangubic nije igrao vise?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ne znam da li je ikada u istoriji EL skorijoj neka ekipa sutirala 0/19 za 3,sramota da gubimo od Zalgirisa kuci.Cao TOP 8,bar smo se ponadali ako nista drugo.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • TOP 15+1 !

                                Comment

                                Working...
                                X