Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro veče..

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Dobro veče..
      dobrovece i od igokee

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Dobro veče..
        I?......
        A ne samo Milka Canićtm
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Dobro veče..

          Comment


          • ... i otkljucaj temu.. Razume se

            Comment


            • Jbt, Dangubić je svileniji od Jovića. To mu dođe ko ono i posle Tita Tito
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Danga je dobio udarac protiv Olimpije i nije bilo ništa strašno. I u avionu kad su išli u Litvaniju dobije otok. Ili je stvarno svilen ili baš nema sreće sa tim povredama kao kad ga je Nastić skršio na treningu.

                Comment


                • Sutra da momci daju maksimum i svi koji dodju u halu maksimalnu podrsku svih 40 minuta pa sta bude. Barsa je objektivno apsolutni favorit, imaju strasan tim ove sezone, sto su i pokazali u prvom kolu. Bilo bi pozeljeno da sutra konacno budemo kompletni, jer nam je potreban svaki upotrebljiv igrac u rotaciji. Ovim momcima treba podrska i veliko strpljenje za ovaj tim i Alimpijevica, uveren sam da ce sve doci na svoje mesto kada to bude najpotrebnije.

                  Comment


                  • Nastic?! Sta je s tim covekom?

                    Послато са S60 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Igrao proslu sezonu u Kanadi, verovatno ce I ovu. Imao fine brojke.. Sta se ovde desilo sam Bog zna, mozda se pobio sa nekim haha..

                      Sve u svemu nije los igrac
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Hvala za info!

                        Послато са S60 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Zar nije bilo price za Nastica da razlog odlaska nema nikakve veze sa kosarkom.
                          Navodono je imao ozbiljne psihicke probleme,tako sam cuo.

                          Comment


                          • Btw, kod dušanovačke pijace u kafani se okupili navijači, okreće se jagnje, ćepi i pesma...

                            Cenim da svekoliku Ciganiju čekaju dve tužne večeri...
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Iskreno...zacudio bih se da si napisao da nas cekaju dve srecne veceri...
                              No, kad malo razmislis..i nema mesta za tugu...bez obzira na rezultat, privilegija je gledati Zvezdu u oba sporta, u drustvu koje zasluzuje...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Naravno da nas čekaju dve srećne večeri. Arsenal i Barselona nam dolaze na noge. Kud ćeš više!

                                Comment

                                Working...
                                X