Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Na temu - Vala ako ove godine ne uzme sve titlue taj Radonja treba ga obesiti na terazijama, pkk sa jednim centrom i jednom četvorkom, tuga bi to ogromna bila.

    Comment


    • @Brajkula

      Volis da slusas i gledas Andjusa? ..zivo me zanima!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Ne, pre sam ga pljuvao na sav glas, ali sam posle počeo da ga gledam kao sprdnju. Inače nisam galedao još pre njegove "tuče" sa Čovićem.

        Comment


        • Dobro..Pitam te zato,sto u tvom prethodnom postu kao da vidim misli Andjusa..Jer on sve razapinje,prica svasta,te ovo te ono..znamo da je obicni lajavi krelac.A u tvom postu se vidi to razapinjanje Radonje...Znam,treba nam sjaj ove godine,ako ga ne bude,Radonja treba da ide i cao ! A ne,ubit zaklat,nisu to navijaci Zvezde jbg..


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Radonja možda nije najbolji trener, ali je veliki gospodin.
            Napredovao je mnogo. Više nego bilo koji drugi pojedinac u klubu.

            Comment


            • @Duka

              Originally posted by tantuz View Post
              Ako moze pojasnjenje, bio bih zahvalan.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post

                Na temu - Vala ako ove godine ne uzme sve titlue taj Radonja treba ga obesiti na terazijama, pkk sa jednim centrom i jednom četvorkom, tuga bi to ogromna bila.
                Sada su dve, dosao je novi igrac iz Vojvodine.Raskinuo ugovor i dosao je kao slobodan igrac.Mada i on pokriva i cetiri/pet kao Gagula.

                Sifra:Menjam drvo za drvo

                Nista bitno se nije promenilo i posle odlaska Gagica, imate nadmoc na centarskim pozicijama.

                Comment


                • Taj sto je dosao Bozo Djumic Je cista 5, ne moze on 4ka da igra... 4ka ce da krpe Muric i Pavlovic cini mi se...

                  Comment


                  • Negde sam video da pise PF, a 2,08m je blizu granice 4/5.Procitao sam da pokriva obe pozicije, samo nisam video koja mu je prirodna pozicija.Lepo rekoh, imace slicnu rolu kao Gagula sa tim da ce ova dvojica u zavisnosti od situacije sto ti kazes da igraju na cetvorci 5-10 minutaUzevsi u obzir .Jutros isao da gledam indekse u ksl, nisam ni video da je bio medju 50 najkorisnijih igraca.

                    Comment


                    • Nisam ga uopste gledao, ali ako nije mogao da izdominira u KLS kvalitetom... Loso nam se pise ako je bas on zamena... Ja se nadam da je dopuna za trening, a da ce klub naci neki bolji igrac...

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Sada su dve, dosao je novi igrac iz Vojvodine.Raskinuo ugovor i dosao je kao slobodan igrac.Mada i on pokriva i cetiri/pet kao Gagula.

                        Sifra:Menjam drvo za drvo

                        Nista bitno se nije promenilo i posle odlaska Gagica, imate nadmoc na centarskim pozicijama.
                        Nemam ni ja neko visoko mišljenje o Gagiću, ali on nas lepo karao prošlu finalnu seriju paštete....mada kad malo bolje razmislim, ko sve pa nije.

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          @Duka
                          Skontao si me ti,da ne debatujemo sad oko toga. 'Zamalo da ti tata kupi patike' onaj tvoj vic koji mene nije duhovit..aludirajuci na rekord aba lige,nebitno skroz.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Sto sad ne ide sut Duka? Opet los dan kad je EL u nekim trenutcima igramo kao kaubojci, rezultat je ovkav zahvaljujuci skoku i individualnom kvalitetu

                            Comment


                            • Iznenadili su nas agresivnom igrom, ali i pored toga,obzirom da imamo o/12 za trojke, i 4 neiskoriscena zicera ovo i nije los rezultat.
                              Mora da nas krene sut, od ovoga gore ne moze.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Očaj.
                                0/12 za tri.

                                Williams 1/5
                                Mitrović 2/7
                                Kalinić 0/4
                                Jenikins 2/6

                                Cibers igrao 4 minute. Rebića ne uvodi ni protiv Levskog na +40 a uvodi ga u prvom poluvremenu najvažnijeg meča Evrolige do sada.
                                Čak nismo iskoristili njihovih 8 izgubljenih lopti.

                                Comment

                                Working...
                                X