Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj neki drugi trener bi sigurno znao da na bolji način reaguje na zamisli protivničkog trenera, i ne bi samo statično stojao kraj aut linije i gledao kao tele u šarena vrata.

    A što se tiče ove druge rečenice, proveri da li si dobar termin upotrebio. Nacionalizam i šovinizam nije isto. Al za šta će te se vi neki uhvatiti samo da nekog etiketirate kao jednu takvu osobu. Strašno.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by Mladen View Post
      Taj neki drugi trener bi sigurno znao da na bolji način reaguje na zamisli protivničkog trenera, i ne bi samo statično stojao kraj aut linije i gledao kao tele u šarena vrata.

      A što se tiče ove druge rečenice, proveri da li si dobar termin upotrebio. Nacionalizam i šovinizam nije isto. Al za šta će te se vi neki uhvatiti samo da nekog etiketirate kao jednu takvu osobu. Strašno.
      Dobar sam ja termin "ubacio". Nema potrebe za spinovanjem.

      Sto se tice Radonjica, ovaj kritikuje da je Zvezda slaba u napadu, iako u ABA ligi postize oko 80-85 poena po utakmici. Nije ovo NBA pa da utakmice traju 8 minuta duze, a nije ni ABA liga bas toliko slaba. Tako da Zvezda izvlaci maksimum kada je napad u pitanju, jer nema (vremenskog) prostora za bolje od toga. Osim da ima brutalne procente suta iz meca u mec, sto je opet prakticno nemoguce.

      Sto se tice Evrolige...Real Madrid, Maccabi i Galatasaray su bolje ekipe od Zvezde. Jednostavno su ulozili vise novca i imaju bolje igrace. Jednostavna racunica. Moze ovim Zvezdinim igracima i licno Phil Jackson da "skraba" po tabli i da "skace" kraj aut linije, jasno je da od toga nema koristi kada je kvalitet na drugoj strani.

      Pricati da je Radonjic "neznalica" cak i da osvoji ABA ligu i KLS je...(ne znam ni ja kako da okarakterisem to!?).
      Last edited by Alemannia Aachen; 18-01-15, 19:00.

      Comment


      • Drugi trener ima dobar angazman u inostranstvu, Mladjo. Cinjenica je da trenutno Radonju mozes da zamenis samo jos gorim trenerom, sve to sto mnogi navode zbog tih stvari on nece da bude vrhunski trener, ali moze da postane osrednji evropski trener, a i takvih imamo malo.Trenerska struka nam je blaga katastrofa i tek ce da bude gora zato sto nema poboljsanja i sve cesce ce da se pojavljuje slucaj da trener ne moze da isprati kvalitet ekipe, tj da on ce da bude najslabija karika.Uveren sam da ce Radonjic i pored tih svih mana koje ga krase da bude zlatan naspram njegovih naslednika sem ako ne uskoci neko veliko ime poput Pesica.Svi oni koji valjaju otici ce u inostranstvo kako bi se usavrsili u svojoj struci, nece da gube vremena sa nasim klubovima i tako da u najboljem slucaju nam ostaju mediokriteti od trenera.Kosarka se polako pretvara u fudbal.

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Nevjerovatno..pa tebi je taj covjek sam po sebi iritantan,cak i kad bi uzeli EL ;) i da osvoji abu i kls on je tebi opet neznalica,pa ti si strasan!Ti ka da u ekipi imamo NBA zvijezde,kao da smo all star ekipa! Ti ne volis Radonjic Dejana,iz svakog posta zracis mrznjom prema istom.Kako da ti se uzima za mjerodavno,to sto mi pricas.Ja mogu da shvatim,da ti se ne svidja njegovo vodjenje nekog meca,al ti ga brate pretjera,a zasladio si kad si rekao i da uzme i abu i kls opet je neznalica i to je zbog jakog tima,igraca koje smo doveli iz NBA lige..a kad gubi,direktni je krivac! Sou!
          To je sasvim normalno jer odredjene meceve mogu igraci izgurati na individualni kvalitet. Primetio si u koliko meceva je Zvezda padala u poslednjoj cetvrtini, ko moze za to biti kriv nego trener? Koliko je dopusteno ofanzivnih skokova protivniku (Makabiju) a da ne trazi timeout?

          Bratino ja ga stvarno ne mrzim, zabole me patka i za Dekija i za Zvezdu, ja Zvezdu pratim samo zbog srpske kosarke, objektivan sam skroz ako te to muci.

          P.S. Post dosao poprilicno kasno zbog nestanka interneta.
          Last edited by Black Mamba 24; 18-01-15, 19:20.
          sigpic

          Comment


          • Muta Nikolic>>>Radonja.

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              To je sasvim normalno jer odredjene meceve mogu igraci izgurati na individualni kvalitet. Primetio si u koliko meceva je Zvezda padala u poslednjoj cetvrtini, ko moze za to biti kriv nego trener? Koliko je dopusteno ofanzivnih skokova protivniku (Makabiju) a da ne trazi timeout?

              Bratino ja ga stvarno ne mrzim, zabole me patka i za Dekija i za Zvezdu, ja Zvezdu pratim samo zbog srpske kosarke, objektivan sam skroz ako te to muci.

              P.S. Post dosao poprilicno kasno zbog nestanka struje.
              Pa nisam sa tobom ni imao neke sad 'duele' jbt ali ne moze da se kaze,' da kad bi osvojio abu,kls i sta sve,oopet ce on da bude neznalica..jel tebi to bezobrazno?ajde realno? O cemu se radi? I ja bi volio Blata za trenera npr ili sta ti ja znam...ali brate u poredjenju sa proslom godinom,napredovao je Radonjic .Nemamo mi sad neku strasnu ekipu,dobri jesmo jaki jesmo,ali on gleda na nas tim,ko da treba zmurecki sve da sabijemo i osvojimo...Zaboravlja sta je sve bilo ranije..


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                To je sasvim normalno jer odredjene meceve mogu igraci izgurati na individualni kvalitet. Primetio si u koliko meceva je Zvezda padala u poslednjoj cetvrtini, ko moze za to biti kriv nego trener? Koliko je dopusteno ofanzivnih skokova protivniku (Makabiju) a da ne trazi timeout?
                Dakle, Zvezda je izgubila utakmicu u Tel Avivu zato sto Radonjic nije trazio time-out!? A ne zato sto je Maccabi jednostavno duplo bolja ekipa... I sta zapravo znaci "dopusteno"? Kao da se samo Zvezda "pita"...

                Onda su pretpostavljam i Z.Obradovic i Pesic neznalice, jer ovaj prvi ima veoma osrednje rezultate uprkos silnom novcu koji je ulozen u brojna pojacanja, dok se Pesic izbrukao sa Bayernom(koji je i bolja ekipa od Zvezde) u Evroligi.

                Ljudima na ovim prostorima cesto nedostaje objektivnosti, a komentari pojedinaca upravo to i potvrdjuju. Svaki put se pronadje nesto sto "ne valja".

                Comment


                • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                  Dakle, Zvezda je izgubila utakmicu u Tel Avivu zato sto Radonjic nije trazio time-out!? A ne zato sto je Maccabi jednostavno duplo bolja ekipa... I sta zapravo znaci "dopusteno"? Kao da se samo Zvezda "pita"...

                  Onda su pretpostavljam i Z.Obradovic i Pesic neznalice, jer ovaj prvi ima veoma osrednje rezultate uprkos silnom novcu koji je ulozen u brojna pojacanja, dok se Pesic izbrukao sa Bayernom(koji je i bolja ekipa od Zvezde) u Evroligi.

                  Ljudima na ovim prostorima cesto nedostaje objektivnosti, a komentari pojedinaca upravo to i potvrdjuju. Svaki put se pronadje nesto sto "ne valja".
                  Srbija je izgubila od Amerike u finalu zato je Amerika 10x bolja ekipa, ali Djordjevic je napravio amaterski potez kad je dopustio seriju 15:0.
                  Radonjic je bio duzan da trazi time out, to bi mozda pomoglo, mozda ne, sad nikad necemo znati. To je njegov problem bio i prosle sezone, ne oseca kad treba reagovati. Postavi utakmicu i tako je igra do kraja bez obzira na razvoj meca. I minutazu kao da odredjuje pre meca, eto pisao je tantuz za Jaku prosle godine.
                  I zasto ne sutiraju po 1000 trojki svaki trening kad su ovako dobri u tome?

                  @Duka

                  Nisam ni mislio da smo imali duele, samo kazem da imam slicno misljenje kao Brajkula kad je Deki u pitanju. Jeste uspeh osvajanje ABA lige, ali mislim da bi i mnogi drugi treneri iz te iste lige sa ovim timom postigli isti rezultat. Isto tako mislim da se ne treba zadovoljiti sad sa top16, vec treba ciljati na top8 (ne ove sezone, plasim se da je kasno, iako ima jos 11 utakmica), ali to nece ici sa Radonjicem i pojedinim igracima.
                  Last edited by Black Mamba 24; 18-01-15, 19:40.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kada se pobedjuje zasluzni su igraci, kada se gubi kriv je trener.Tako je u svim sportovima.Sve se na ovim prostorima gleda crno na belo, naravno ima 20 puta vise losih trenera nego dobrih(mozda je odnos jos gori) pa je tako naravno Radonja automatski svrstan u tu drugu grupu i niko nece reci da je neka sredina nego ce ga staviti u isti kos sa par trenera kojima je najveci uspeh bio sto su vodili ekipe iz manjih gradova u Srbiji do prvoligaskog statusa.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Kada se pobedjuje zasluzni su igraci, kada se gubi kriv je trener.Tako je u svim sportovima.Sve se na ovim prostorima gleda crno na belo, naravno ima 20 puta vise losih trenera nego dobrih(mozda je odnos jos gori) pa je tako naravno Radonja automatski svrstan u tu drugu grupu i niko nece reci da je neka sredina nego ce ga staviti u isti kos sa par trenera kojima je najveci uspeh bio sto su vodili ekipe iz manjih gradova u Srbiji do prvoligaskog statusa.
                      Pa jeste sredina, ali sredina nije dovoljna za Zvezdine ambicije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ti jos ne shvatas da se tesko moze naci bolje od sredine u nasim uslovima.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Ti jos ne shvatas da se tesko moze naci bolje od sredine u nasim uslovima.
                          Pa nisam trazio boljeg, niti me zanima ko ce to biti, samo kazem kakav je Radonja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Pa i ja covjece,dal me ti razumijes uopste? Ja ti objasnjavam,da su to klubovi koji dovode fantasticne igrace,a da to nisu turci ,iako su turski klubovi
                            Ma vidi, jebe se meni i da oni dovode vedete sa Devicanskih ostrva. Poenta moje price je da su los model na koji se treba ugledati.

                            I jos nesto sto je pocelo da mi bode oci u poslednje vreme... Zvezda je do skoro mlela 3/4 i nabijala razliku koju je uspevala da sacuva do kraja (pogledati Mambin post #7549). Ja se ne secam skoro da je Zvezda dobila tu 3/4 razlikom vecom od +3, +4... Da li su igraci krivi tome, ili los odabir petorke koja bi trebalo da bude na parketu tada? Poenta cele ove diskusije je da je Radonjic osrednji trener (sve i da mi je brat rodjeni) i da u ABA ima ubedljivo najjaci tim. Isto ovo sto je on uradio/radi, postigao bi i neki drugi njegovog kalibra. On nema znanja za vise. A videcemo i na kraju sezone sta je zapravo uspeo da postigne.

                            Comment


                            • Sinoc sjedim u pub opusteno,pijemo pivo i pricamo.Nas petoro.A svi smo Srbi.Nas trojica koji dajemo podrsku Radonjicu ,iznosimo argumente u korist Radonje i smatramo da nije vrijeme za preispitivanje mjesta trenera u klubu i da to nema nidje u svijetu i jos otprilike nekoliko razloga,vec naapisanih i izrecenih,a ova dvojica koji ga tjeraju,navode da nema veze,sto imamo 17:0,jer imamo NBA tim i da nema veze to sto smo u TOP 16 Sve ono sto dolazi od komsija da smo prejaki i da smo pijani milioneri,ustvari ono sto dolazi od jednog covjeka,znamo kog..
                              Znaci, mi smo Crvena Zvezda Telekom,imamo milionsku armiju navijaca,radimo na stabilnosti kluba,napredujemo,solidan tim,i mi moramo da udjemo u TOP 8 i pri tom,da sve zgazimo,a to sto imamo 17:0,u ABA ligi,to je normalno,jer Boze moj,mi smo Crvena Zvezda
                              Last edited by Duka; 19-01-15, 06:27.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Imao je taj Radonjić i prošle sezone najplaćeniji tim pa ga Cibona presliša u sred Beograda, ceo meč nismo vodili. Špekulant je to klasičan, uvalio ga neko u pravom trenutku na pravo mesto i sada se diže u nebesa, čim je meč "stani pani" delujemo kao raspuštena banda, tri napada ne spojimo, da ne pričamo o padu forme kako sezona odmiče itd. Ako za to nije kriv trener, onda nzm ko je.

                                I da, navijači i sam ambijent u Areni domaćinu sigurno u startu daju +5 razlike, dakle ti kao domaćin u svemu onome kako meč kreće vodiš 5:0, pa vidite kakav majstor treba da budeš da te nabije jedan Galatasaraj sa +9 (tj. +14). Sigurno, koliko god da su plaćeni, ta Galata nije bolja od Zvezde za tu prednost, što opet ide ka jednoj stvari, trener, tu je prevaga !!! Pa mi u meču sa Turcima nisu bili ni u jednom trenutku u situaciji da naslutimo da će meč otići u ka smeru koji nama odgovara.

                                A što se jačine ekipe tiče, pa imamo MVP-a lige, najboljeg asistenta lige, dva srebrna reprezentativca Srbije, dakle možemo da se poredimo bar sa Galatom.

                                Ništa tu nije na mestu i žao mi je što niko iz vrha kluba neće da prizna sebi da je tu problem već dve godine, no ok, ne bi bilo ni rezonski da se trener sada smeni, niti ja tražim to, već samo kažem da on nije kalibar za Zvezdu, niti je potencijal da jednog dana bude kalibar za Zvezdu.

                                Btw. kada je neko pominjao trenere sa ovih prostora, priča da nam fali ljudstvo, dodao bih Dejan Milojević otac košarke za Dejana Radonjića, tačka.

                                Comment

                                Working...
                                X