Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Ovo što ću reći spremam se već dugo.

    Markus Vilijams nije na nivou ove ekipe, on je najslabija karika.

    Čovek nema šut, ne, čovek nema ni š od šuta.

    Za čega je Šilb dobio otkaz? Šta još treba da ga ovaj dobije.

    Mali Rebić bi bio korisniji od njega, bar ne bi bio štetniji.

    Sta je onda Blazic?U svakom timu postoje takve stvari,ali mi smo dobar kolektiv!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Šta smo i ko smo, videćemo na proleće.

      Comment


      • Ova ekipa je tako selektirana da igra jaku odbranu ,kontre po Radonjicu ..Zvezda nema nikakog sutera ,igrace koji mogu da ubace vise od 15 poena na jednom mecu
        Ovako selektirana ekipa ne moze da se nosi sa ovim najacim ekipama ,sta mi treba stalno da ocekujemo da protivnik da 65 poena da bi mi pobedili ?? sto nije realno ocekivati kad igras protiv
        Makabija,Reala ,Fenera .. Ja ne mogu da verujem da selekcija igraca nije malo drugacija slicno Partizanu koji uvek ima neke sutere dobro ove zadnje dve sezone nemaju jaku ekipu
        ali .. samo hocu da kazem da svi Zvezdini igraci na pozicijama 1,2,3 imaju neke slicne karakteristike a sut im je nesto nepoznato u kosarci .
        GIFSoup

        Comment


        • Cudan mec,al na misice ipak nastavljamo kako treba,Vratio se Wilimas lucidnim asist. dobar je bio,i narqvno Kalina zivotinja,iz meca u mec napreduje,,skokovi,ukradene lopte,kosevi,sve..
          sigpic

          Comment


          • Vreme je da izgubimo neki meč u ovoj ligi, ne valja ni sve da ređamo pobede

            Neka teraju do 20 pa neka se desi slučajno neki poraz

            Comment


            • Onaj osjecaj,kad znas da ti niko ali niko ne moze nista u abu dabi ligi


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Problem je ipak što je forma u ozbiljnom padu htjeli mi to priznati ili ne.

                Comment


                • Comment


                  • Velika borbenost i odlicna odbrana su nam izvukli korektan rezultat prvog dela. Igraci su dosta u grcu, skoro bez suta i Markusovih asistencija i koseva.
                    Sve ukupno gledajuci, ovo i nije lose bilo.
                    Ocekujem znatno agresivniju i poletniju igru u nastavku, i da nam krene bar malo sut
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Ajmo u trecoj da ih sabijemo
                      sigpic

                      Comment


                      • Ubise nas sa ofanzivnim skokovima, stalno imaju po dva tri napada viska.
                        Mora Bobi vise da igra,bolji su oni u ovoj pozicionoj igri.
                        Potpuno su nam nametnuli njihov stil igre, i ovoga puta nismo bili spremni da pariramo do kraja,
                        Zbog specificne situacije stvorena je psihoza koja ovom timu Zvezde uopste ne odgovara-ostaje gorak ukus-ovo nije bila nasa igra
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • E bre da izgubimo od ovih mrtvaka,bas smo igrali sa velikim oscilacijama,previse izgubljenih lopti.Mora se naci bolja forma definitivno.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Slusate li vi sebe? Pa ne moze tim da igra maksimalno celu sezonu, ajde sto vi ne znate ali da (ne)strucni stab to ne zna, to je vec sramota. Tim je dobar trener je los! Tacka

                            Comment


                            • E Slameni zašto si Slameni ?

                              Comment


                              • Težak poraz, težak...

                                Očajno šutanje u drugom poluvremenu, odbrana je bila na nivou, ali bez razloga se forsirao šut sa distance koji nam očito nije išao umjesto da se spusti lopta u reket. Ulazile su neke lopte, ali i promašeno je nekoliko lakih šuteva sa treninga... I upravo je tu razlike izmađu prvog i drugog poluvremena, ono što smo uspjeli odbraniti nismo pretovrili u poene. A i čini mi se da je Galata uhvatila dosta skokova u napadu u drugom dijelu.

                                Prava je šteta imati igrača kao što je Bobi i neiskoristiti ga do kraja.
                                Markus se malo popravlja, 3/8 iz igre i 4 izgubljene lopte.
                                Forma Mitrovića opasno opada...


                                Do sada sam podržavao Radonju u mnogim stvarima, ali možda je vrijeme da se potraži novi trener. Mada sa igrom iz drugog poluvremena ni Phil Jackson nam ne bi pomogao.

                                Comment

                                Working...
                                X