Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaka Blažič - Jaka Zvezda!

    Comment


    • Nasa "Zvezdica"
      Dosadasnje igre u ABA ligi, i EL, pokazuju da Zvezda izrasta u jaku i stabilnu ekipu, svesnu svojih velikih mogucnosti
      Vrlo sam zadovoljan kako je skockana bekovska linija-to je skup "terijera", koji kad uzmu rivale pod svoje, oni se nece puno naigrati Lazic, Jovic, Jenkins, Jaka i ideolog nase igre Markus-koji pored njih igra potpuno rastereceno, moze da postavlja "razne rekorde"
      Kalina vec postaje jak oslonac ekipe, u oba smera, a i poenterski daje svoj veliki ucinak, Dangubic pojedinim potezima pokazuje o kakvom je potencijalu rec- i od njega se ocekuje najveci napredak Luka uvek odradi vrlo teske zadatke u odbrani, a sve vise pokazuje da poenterski stasava i daje sigurnost ekipi, sa njegovih 1o+ koseva, stim da moze i da "poludi"
      Tejic,to sto dobija je na kasicicu, ali stice iskustvo i vrlo korektno odradjuje svoje zadatke.
      Zirbes polako postaje bitan igrac, u odbrani jak "ko crna zemlja", po neki put kao "malo trapav", ali uhodava se i on daje svoj ucinak od 1o+ koseva.
      Nasa"maskota" Boki, to sto mu je priroda podarila-obostrano-odlicno koristi, i predstavlja glavnu polugu uz Markusa. Kada se razmase u reketu, kao da kaze rivalima, ne ulazi"u moj sesnaesterac" Njegovu uslovnu pokretljivost, nadomeste bekovi, koji su mu na pomoci i koji samo "zuje" oko njega.
      Ekipa zraci velikom energijom, a i "hemija" je odlicna medju njima-to se vidi kako jedan za drugog "ginu", tako da tek treba ocekivati "ono pravo"
      Na kraju, nasa publika-nevidjeni energetski pokretac", kada se ukljuci, nema nista nemoguce


      Spoiler
      Sigurno sam manje-vise subjektivan,ali voleo bih da je tu -sto kaze"Sale nacionale", i mali Stojanovic-
      O "doticnom" mogu da kazem realno nesto, na kraju sezone
      Uzdravlje
      Last edited by jovan; 25-11-14, 05:51.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Zvezdu ocekuje, možda i najvažniji meč u borbi za TOP 16 fazu Evrolige - protiv Neptunasa iz Klajpede (četvrtak, 19.00)
        Mitrovic smatra da je ovo jedan od retkih mečeva na kojima je Zvezda favorit

        Inace Stefan Jović je počeo sa laganim treninzima
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • "Veseli" Boki, snadje se i odlicna asistencija Mitrovicu- ispade za sada centralna figura
          Trebalo bi ovog Sakura, da preuzme Lazic
          Jaka je krenuo sa velikom energijom , a Boki i dalje dominira


          Spoiler
          Last edited by jovan; 27-11-14, 18:39.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Odbrana odlicna, jos da krene sut i bice to sve, kako treba
            Bravo Luka-fenomenalna odbrana i jos efektnija egzekucija
            Steta za ovih 5-6 "crnih minuta", ali se oseca da su bas emocionalno potreseni.
            Last edited by jovan; 27-11-14, 18:50.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment






            • Branko Lazic, igrac iz senke, koji svojim angazovanjem, i skromnoscu, zasluzuje veliki respekt

              Obicno cuva najbolje protivnicke igrace, i uglavnom ih svojom izuzetnom odbranom"oduci"od igre

              Takodje, velikim trudom, znatno je popravio sut u zadnje dve godine,tako da je sad i ofanzivno vrlo znacajan za ekipu

              Karakteristicno kod odbrane, je da se Rolingom oko protivnickog centra, munjevito ponovo pozicionira ispred beka, i neutalise"pik"igru-vec po toj inovaciji postaje aktuelan

              Obzirom da je u pobedi nad Neptunasom, odbrana bila kljucna, paznju je zasluzio bar sa ovo malo redaka, tihi i neprimetni-a ultra korisni za ekipu, nas Branko Lazic
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Bravo za originalan gest - Grb na centru terena je formiran od imena vlasnika sezonskih karata



                http://sport.blic.rs/data/images/201...ver=1417162091
                Last edited by jovan; 28-11-14, 14:53.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Originally posted by jovan View Post




                  Branko Lazic, igrac iz senke, koji svojim angazovanjem, i skromnoscu, zasluzuje veliki respekt

                  Obicno cuva najbolje protivnicke igrace, i uglavnom ih svojom izuzetnom odbranom "oduci"od igre


                  Takodje, velikim trudom, znatno je popravio sutu zadnje dve godine,tako da je sad i ofanzivno vrlo znacajan za ekipu
                  Jesi li ovo ti pisao ili si kopirao sa nekog sajta?
                  Najlosiji kosarkas Zvezde jos od Filipa Covica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Najlosiji kosarkas Zvezde jos od Filipa Covica.
                    Laza je defanzivac za respekt.Njegov posao je odbrana i on taj posao radi savrseno!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Jesi li ovo ti pisao ili si kopirao sa nekog sajta?
                      Najlosiji kosarkas Zvezde jos od Filipa Covica.
                      Mozda gresim, ali u zadnjim utakmicama vidim njegov veliki doprinos, uglavnom odbrambeno, ali se vrlo korektno ponasa, i mislim da je solidan klupski igrac
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Laza je defanzivac za respekt.Njegov posao je odbrana i on taj posao radi savrseno!
                        Nikad nikog nije odbranio bez faula. U tome je majstor moram priznati, moze skupiti 3 licne za 2 min. Ako to smatras odbranom, onda radi savrseno.
                        Jedina stvar koju sam ja primetio kod njega je ta da cesto otvori utakmicu trojkom, jedina pozitivna, nista vise.
                        Last edited by Black Mamba 24; 28-11-14, 15:59.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Jesi li ovo ti pisao ili si kopirao sa nekog sajta?
                          Najlosiji kosarkas Zvezde jos od Filipa Covica.
                          b92 naravno
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Nikad nikog nije odbranio bez faula. U tome je majstor moram priznati, moze skupiti 3 licne za 2 min. Ako to smatras odbranom, onda radi savrseno.
                            Jedina stvar koju sam ja primetio kod njega je ta da cesto otvori utakmicu trojkom, jedina pozitivna, nista vise.
                            e idi ti sad u persun sa tim licnim greskama,pa nije bas tako jebo ga bog...daj koji ti je ,pa sam vidis da je dosta napredovao i da je zaista skroz korektan u svojim zadacima.Ja ga nesto nisam vario,al radi Laza sad kao nikad prije.Lovac pravi,pravi licne al ne u toj mjeri u kojoj ti vidis,sta ti je...Gledaj vise Zvezdu


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo još njega da se otarasimo nakon Subotića, Simonovića, onih Popovića i mogžemo da se nazovemo ozbiljnim timom.

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                e idi ti sad u persun sa tim licnim greskama,pa nije bas tako jebo ga bog...daj koji ti je ,pa sam vidis da je dosta napredovao i da je zaista skroz korektan u svojim zadacima.Ja ga nesto nisam vario,al radi Laza sad kao nikad prije.Lovac pravi,pravi licne al ne u toj mjeri u kojoj ti vidis,sta ti je...Gledaj vise Zvezdu
                                Ja bih tebi rekao gledaj vise kosarku, ali necu, ne znam koliko gledas, kao sto ti ne znas koliko ja Zvezdu gledam... ali mogu naslutiti.
                                Vec sam napisao za Lazica, sve stoji i dalje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X