Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva dana posle meca sa zastrasujucim imenima momaka iz Madrida,sa ekipom Reala,ti izadjes i sa 25 % dobijes 10 razlike saa napaljenom Olimpijom u Ljubljani..sta dalje reci


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Joj covece, ne kazem, uspeh je, nego ti kazem da imamo prostora da kalkulisemo, ne moramo biti balvani naivni uvek. Svi muljaju, prave atmosferu itd. Iskreno bih vise voleo to polufinale plej ofa sa Olimpijom ili bilo kim drugim nego Partizanom, ne zato jer se plasim Partizana, vec zato sto se plasim Radonjica, i njihovog ciganisanja u medijima pred svaki vazniji duel. Treba ih jos ove sezone udaljiti od EL, posle ce se raspasti...
      Zna se vec sa kakvom ce pricom poceti DV, kome je sve dozvoljeno. Da on izvodi i uvodi ekipu kako mu se prohte itd. Neka i ispadnemo kukavice, daj da osvojimo ABA i da upropastimo konkurenciju. Da znam da ce biti fer i korektna utakmica sa njima, neka se igra 15 dana ne mogu nam nista uprkos Deji majstoru

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Joj covece, ne kazem, uspeh je, nego ti kazem da imamo prostora da kalkulisemo, ne moramo biti balvani naivni uvek. Svi muljaju, prave atmosferu itd. Iskreno bih vise voleo to polufinale plej ofa sa Olimpijom ili bilo kim drugim nego Partizanom, ne zato jer se plasim Partizana, vec zato sto se plasim Radonjica, i njihovog ciganisanja u medijima pred svaki vazniji duel. Treba ih jos ove sezone udaljiti od EL, posle ce se raspasti...
        Zna se vec sa kakvom ce pricom poceti DV, kome je sve dozvoljeno. Da on izvodi i uvodi ekipu kako mu se prohte itd. Neka i ispadnemo kukavice, daj da osvojimo ABA i da upropastimo konkurenciju. Da znam da ce biti fer i korektna utakmica sa njima, neka se igra 15 dana ne mogu nam nista uprkos Deji majstoru
        Ne bojis se ti Radonje, Duleta se ti zentas

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          Joj covece, ne kazem, uspeh je, nego ti kazem da imamo prostora da kalkulisemo, ne moramo biti balvani naivni uvek. Svi muljaju, prave atmosferu itd. Iskreno bih vise voleo to polufinale plej ofa sa Olimpijom ili bilo kim drugim nego Partizanom, ne zato jer se plasim Partizana, vec zato sto se plasim Radonjica, i njihovog ciganisanja u medijima pred svaki vazniji duel. Treba ih jos ove sezone udaljiti od EL, posle ce se raspasti...
          Zna se vec sa kakvom ce pricom poceti DV, kome je sve dozvoljeno. Da on izvodi i uvodi ekipu kako mu se prohte itd. Neka i ispadnemo kukavice, daj da osvojimo ABA i da upropastimo konkurenciju. Da znam da ce biti fer i korektna utakmica sa njima, neka se igra 15 dana ne mogu nam nista uprkos Deji majstoru
          Slozicu se sa tobom,ali ovim samo potvrdjujemo koliki smo sportisti..Kapiras,gledamo samo svoje dvoriste..a za PO,ne boj se,djecje bolesti s u proslost,a sto se tice vujosevicevog pritiska na sudije i brojne nekorektnosti,ni to nece vise biti dovoljno...To je i laiku jasno,ne brini


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Nije da sad ja nešto ovde cvikam i to, vanvasionski smo mi tim za područje Balkana, top16 Evrope, možda i top10, ali gledam u ovaj Partizan i oni opet kako sezona odmiče sve bolje izgledaju, a ako dovedu i krštenog pleja, biće tu opet dobre tuče....kako mi je sve fino izgledalo pre mesec dana, sad već ne razmišljam baš tako sigurno da smo lako prvaci u svim dostupnim takmičenjima.

            Comment


            • Istina,jesu sve bolji...plus dovode i pleja,vjerovatno jako dobrog,jer to zavrsavaju ljudi da vam se pamet obrne.Opet sam misljenja,da je ovo trenutak,ova godina, da se sve to obezvrijedi i obojimo ovu godinu u 'crveno belo' !


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Kakav je uopšte sistem završnice ABA lige sada? Znam da su nešto mjenjali posle prošle sezone...

                Comment


                • Msm da je do 2 pobede u 1/2 i finalu, dakle max 3 tekme.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Msm da je do 2 pobede u 1/2 i finalu, dakle max 3 tekme.
                    Na tri dobijene se igra.

                    Comment


                    • Comment


                      • Ja se vodim onom da je bolje spreciti nego leciti, tacnije na kraju se hvatati za glavu.
                        Vec treba poceti sa odmaranjem igraca u ABA i usaditi im da u aprilu pocinje PRAVA SEZONA, dakle tempirati forumu za kraj sezone i igrati max EL, a ABA od sledeceg kola da postane nebitna, regularni deo.
                        Bice veliki pritisak Duleta koji je opet ponavljam vrhunski trener(za partizan) ali je u isto vreme prodavac magle, zivcani nevaspitani nasilan tip, koji psuje, koji vodi ekipu van terena, fizicki nasrce na igrace i sudije itd.
                        E sada, da je drzava normalna, i da mu neko nesto moze, ne bih ga se plasio, ovako em je bolji trener od Deje ( Kako mu Tegi tepa jer mu je jedina nada za EL opet da naglasim) em napravi haos i pobedi na najprljavije moguce nacine.
                        I zasto onda mi da se sportski ponasamo, za*ebi postenje to naivno. Daj da im onemogucimo sto vise mozemo, nista licno, samo nas interes, ko god da je, nema to veze sto je partizan. Logican je strah od poraza od njih i nemam komplekse samo ih ne zelim za rivale, prosto.

                        Comment


                        • nemam komplekse samo ih ne zelim za rivale, prosto.
                          izvini,meni je ovo kontradiktorno Usput,nema se sta njih bojati,kad je nesto jasno


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Ovo što ću reći spremam se već dugo.

                              Markus Vilijams nije na nivou ove ekipe, on je najslabija karika.

                              Čovek nema šut, ne, čovek nema ni š od šuta.

                              Za čega je Šilb dobio otkaz? Šta još treba da ga ovaj dobije.

                              Mali Rebić bi bio korisniji od njega, bar ne bi bio štetniji.
                              Last edited by goku; 08-01-15, 20:49.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Ovo što ću reći spremam se već dugo.

                                Markus Vilijams nije na nivou ove ekipe, on je najslabija karika.

                                Čovek nema šut, ne, čovek nema ni š od šuta.

                                Za čega je Šilb dobio otkaz? Šta još treba da ga ovaj dobije.

                                Mali Rebić bi bio korisniji od njega, bar ne bi bio štetniji.
                                Potpuno se slazem,vec duze vreme je njegova igra sramotna,nije na nivou ni za Aba ligu,sut ni ne postoji,ni kad je sam. Opet kao i po ko zna koji put,glavni tragicar Blazic,na -3 promasuje 2 trojke,otvoreni sutevi,nigde nikog. Iskreno ne znam koliko on vise zasluzuje da bude deo ovog tima sa svim ambicijama koje imamo,pogodio je trojku 40 sekundi pre kraja kada je sve bilo reseno,ali onda kada je bilo bitno nije,ne znam koliko daleko mozemo ove sezone sa takvim pojedincima i koliko imati strpljenja za njih,prvenstveno se misli na ovu dvojicu,Blazic prve poene iz igre belezi u poslednjem minutu meca i ima 3 prodate lopte,dok Wiliams isto tako ima nekoliko prodatih lopti i sut iz igre posle 3 cetvrtine 3/15. Premalo za najplacenijeg igraca,koji je doveden da bude vodja tima. S takvom njegovom igrom,ne mogu ni ostali da budu sjajni.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X