Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zizis u sezoni nijednom nije presao 14,a sad 26,al sta ces,u kosarci se svodi na sut,a uniks takve usere ima kolko hoces,Katic katastrofa ..
    sigpic

    Comment


    • Velika šteta za propuštenu priliku za finale. Ova prilika se retko pruža, baš nas nakantali.

      Comment


      • Zizis pola igraca kroz celu karijeru.
        Lazic je najjadniji kosarkas u Srbiji.

        Sta se ova prilika retko pruza, Hemofarm igrao kad je hteo polufinale...
        sigpic

        Comment


        • Steta stvarno sralo je onog Harandasdas kak ogod da se zove u prvom poluvremenu nenormalno,a iskustvo Zizisa presudilo.Bravo za momke borili su se hrabro ali ja sam nekako i ocekivao da padnemo pod pritiskom ipak je ulog bio veliki za igrace Zvezde/Idemo dalje momci ima jos ABA liga i superliga.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Izgubili smo od jače ekipe!!!
            Simple as that.
            Ali Dejo i njegov davno izgublen sin Rasko
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Sta se ova prilika retko pruza, Hemofarm igrao kad je hteo polufinale...
              Da ali tada nisu ispadale ove ekipe iz EL, plus trofej nije vodio u EL ako se ne varam pa su neki najjači timovi igrali eto čisto da igraju pošto moraju. Gledaj Uniks ovaj kako kida takmičenje jer jbg ljudi jedino kroz EK vide izlaz u EL.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Da ali tada nisu ispadale ove ekipe iz EL, plus trofej nije vodio u EL ako se ne varam pa su neki najjači timovi igrali eto čisto da igraju pošto moraju. Gledaj Uniks ovaj kako kida takmičenje jer jbg ljudi jedino kroz EK vide izlaz u EL.
                Vi ste ludi ako ovaj rezultat smatrate uspehom u Evropi.
                Svakako Valensija ovo osvaja, a isto je zavrsio drugi ili petnaesti.
                sigpic

                Comment


                • Ma znaš i sam da sam pričao da je bolje bilo da smo još od Lijetvosa ispali, jer nas Uniks kanta u 1/2, tako da se ono.
                  Generalno meni je ova Zvezdina sezona u Evropi ove godine sasvim ok, nameće se i zaključak da bolje nije moglo s obzirom na sve okolnosti, tako da, bilo pa prošlo, dogodine opet, a mi da gledamo da umemo ova prava finala ako je nekako moguće.

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Vi ste ludi ako ovaj rezultat smatrate uspehom u Evropi.
                    Svakako Valensija ovo osvaja, a isto je zavrsio drugi ili petnaesti.
                    Onda smo definitivno ludi.

                    Idemo dalje, EK mi od pocetka nije bio bitan, samo sam hteo da se odigra sto vise teskih i egal utakmica, ona protiv Budiveljnika i Ritasa tamo zlata vredi. I ova podjednako, da nas spusti na zemlju.
                    Mada kosakraksi i nisu toliko poleteli, kao navijaci pojedini. Danas Radonja majstore, sutra Radonja odlazi.
                    Sad je najvazniji deo sezone, sada moraju da pokidaju, napred Zvezdo!

                    Comment


                    • Ma sve ove pobede i ostalo je sviranje u onu stvar ako ne uzmemo ABA ligu, sve to možemo mačku o rep da okačimo na kraju.

                      Comment


                      • I tako ispropustao sve sto se moglo ispropustati. Jbg, takav posao... Elem, sto se Evrope tice, za ovu sezonu odlicno. Zna se sta su prioriteti, cinjenica da bi eventualno osvajanje EK itekako prijalo, ali ce se lagano bez istog ziveti..

                        Comment


                        • http://mondo.rs/a681264/Sport/Kosark...BA-draftu.html

                          A ja se nadao da dođe kod nas. On, Mitrović i Tejić na 4 perspektivnije u ovom trenutku ne može da se sastavi od naših imena. Jbg...no ko zna.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            http://mondo.rs/a681264/Sport/Kosark...BA-draftu.html

                            A ja se nadao da dođe kod nas. On, Mitrović i Tejić na 4 perspektivnije u ovom trenutku ne može da se sastavi od naših imena. Jbg...no ko zna.
                            Nemas ga gde na 4, moze samo 5 kod nas da igra. Inace Lipovij je na pozajmici, to nisam znao, to mi se svidja, jer za sada nista nije pokazao.

                            Comment


                            • Pa siguran sam da se dogodine nećemo družiti sa Radenovićem i Dragićevićem, tako da ima mesta u tom slučaju.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Pa siguran sam da se dogodine nećemo družiti sa Radenovićem i Dragićevićem, tako da ima mesta u tom slučaju.
                                E uz tu informaciju je Jokic prihvatljiv. Ne znam zasto se necemo sa njima druziti, no svejedno ne mogu nam svi igraci na poziciji 4 biti klinci. Ostaje li Nelson, zna li se sta?

                                Comment

                                Working...
                                X