Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa pogledaj ti to,da covjek ne povjeruje...znaci,koliko tu jos toga ima Uzas,strava i uzas...s tim na sud,neoborivo je!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • -3 meni nije neki bauk, samo mi žao zbog glupog faula na 2.2 do kraja, pri nerešenom, pri šutu za 3, mogli smo u egalu kući, no ajde, cenim da možemo ove da dobijemo u Beogradu sa minimum +4. Nije strašna situacija, a možda i da nas je neko pitao pre meča da bude -3 da ne igramo, cenim da bi uzeli.

      Comment


      • Одлично смо прошли с обзиром да је било и двоцифрено за Украјинце а играли смо очајно. На моменте је улазило све што треба али кад је требало да се поведе машило се све и свашта. Глупост на крају са ова 3 бацања је само једна у низу вечерас.

        Објаснили играчи од којих се то није очекивало, Симон дао прву тројку на мечу и пробио лед а и после убацивао кад треба, Раднеовић одиграо четвртину жживота, Лазић дао две тројке.
        Стандардно Рашко и Нелсон изобјашњавали, Ђенка и Блажич испод свог нивоа, Тадија класично топло - хладно

        Враћа се -3 у (надам се) Пиониру лагано, јер овако лоше не може бити поново.

        Comment


        • Katić je iskidao, vidi se da je reprezentativni centar, mada je imao jedno 2 omašena zicera, izdominirao Lavrinoviča.

          Najteže su mi pala ona tri napada kod -2 ako se ne varam, kada gubimo 3 lopte da ne šutnemo na koš (napadi posle trojki Dženkinsa i kapitena). 3 lopte gubimo tako što nam plej srlja u gužvu - 2 puta Dženkins pa onda Neslon i onda oni opet idu na +8. Tu sam hteo sebi hteo da odgrizem vratnu žilu.

          Comment


          • Udarila veceras gomila gluposti i zutih minuta, nadam se da ne moze 2x tako i da je pobeda (takodje se nadam) u Pioniru od +4, ili vise, surova realnost. Bice i drugi ambijent, naravno.

            Sve cestitke onoj trojici sa salovima!!!

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by tantuz View Post
                Udarila veceras gomila gluposti i zutih minuta, nadam se da ne moze 2x tako i da je pobeda (takodje se nadam) u Pioniru od +4, ili vise, surova realnost. Bice i drugi ambijent, naravno.

                Sve cestitke onoj trojici sa salovima!!!
                Tuko ih pkk sa 15, ja ne vidim zašto ne bi mogli mi sa bar 4.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Tuko ih pkk sa 15, ja ne vidim zašto ne bi mogli mi sa bar 4.
                  Tuko ih pkk sa 15, ja ne vidim zašto ne bi mogli mi sa bar 16.

                  Comment


                  • Jedna od najlosijih partija,a dobar poraz,rezultatski..Za klasu smo jaci,ubicemo ih 20 razlike ....jbt ,igrali su ko da su pijani,sta im je bilo,ne znam


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Sami su sebi bili. Svaki put kada bismo se primakli na -2, rodjenim glupostima smo im svesrdno pomagali da opet odu na onih njihovih 6-10 razlike. Jedini pozitivni od sinoc su Rasko i Radenovic. Lazic i Simonovic standardni, ostali podbacili. Tu mislim i na Jaku, i na Nelsona i Dzenkinsa. Sve dobro sto su uradili, kao krava kada ritne kantu punu mleka, su useravali svako svojim glupostima, i to uvek kada se lomio rezultat, kada smo prilazili na kos razlike. Prosli odlicno, kako je moglo da bude, a u revansu da se saberu i urade posao kako dolikuje.
                      Last edited by tantuz; 19-03-14, 10:52.

                      Comment


                      • Originally posted by tantuz View Post
                        Tuko ih pkk sa 15, ja ne vidim zašto ne bi mogli mi sa bar 16.
                        Ma neka dobijemo sa 5,6 razlike. Da se ne zanosimo mnogo, mmožda nas stigao malo umor pa odigrali ovako slabo. U revanšu mora sve da bude na svome mestu.

                        Comment


                        • Ljudi, ovo je odličan rezultat, ja ne znam da li ste vi očekivali da mi njih tamo nabijemo, pogotovo kada se u obzir uzme kako igramo na strani u Evropi, pa nas je lagano išamarao Nižnji (do duše i kod kuće su nas oni tukli), ekipa koja je po mom mišljenju tanja od Budivelnika.

                          Mada ne tripujem se ja preterano oko ovog EK, dokle idemo idemo, jer sam mišljenja da nas u svakom slučaju Uniks šamara u 1/2.

                          Comment


                          • Definitivno: Zvezda revanš sa Budiveljnikom igra u Areni
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ljudi, ovo je odličan rezultat, ja ne znam da li ste vi očekivali da mi njih tamo nabijemo, pogotovo kada se u obzir uzme kako igramo na strani u Evropi, pa nas je lagano išamarao Nižnji (do duše i kod kuće su nas oni tukli), ekipa koja je po mom mišljenju tanja od Budivelnika.

                              Mada ne tripujem se ja preterano oko ovog EK, dokle idemo idemo, jer sam mišljenja da nas u svakom slučaju Uniks šamara u 1/2.
                              Mislio sam da će Ukrajinci odigrati slabije zbog nepovoljne situacije u njihovoj zemlji. Ali sve u svemu odličan rezultat, tučemo ih lagano kući.

                              A ne znam kako vi mislite da imamo povoljniji žreb u narednim sezonama u Evropi ako ne doguramo što dalje u evropskim takmičenjima. Zato je bitno da budemo što bolje plasirani da nabudžimo koefecijent.

                              Comment


                              • Originally posted by jevta1992 View Post
                                Definitivno: Zvezda revanš sa Budiveljnikom igra u Areni

                                Comment

                                Working...
                                X