Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • odlicna utakmica i prava partija nasih momaka...napadacki svi odlicni da nepricam o Lazicu...sve u svemu BRAVO MOMCI

    Comment


    • Tuzna je prica oko nas i Jokica. Imali smo Ristica koji je bolji od njega, ali covek je stagnirao na klupi, volim sto je otisao. Jurimo trofeje a deca nam trunu na klupi, ne moze i jedno i drugo. Voleo bih da i Tejic ode u Vizuru da se ne upropasti brat, kada vec nece moci da igra u Zvezdi.

      Comment


      • kakvo izdanje Lazica,sunce ti jebem Strasni smo,nema sta....Samo bi volio jednom da vidim mrtvog Simonovica da tapne loptom,i on je kod polozio
        Bravo ekipo,bravo bre!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • brate uzivaj malo neznam zbog cega sada o tome...konacno smo docekali da imamo pravi tim i da lovimo trofeje a od trofeja zavisi sve pa tako doci ce red i na mlade snage samo opusteno

          Comment


          • Lele batke Lazic dao 22 poena.Veceras on mora da udari jednu krusku ,ili jabukovacu ,ovakva njegova ofanzivna partija se ne vidja dva puta u sezoni ...

            Comment


            • Originally posted by duka79 View Post
              brate uzivaj malo neznam zbog cega sada o tome...konacno smo docekali da imamo pravi tim i da lovimo trofeje a od trofeja zavisi sve pa tako doci ce red i na mlade snage samo opusteno
              Zao mi je sto imamo najtalentovanije klince koji nemaju gde da sticu iskustvo. Tejic je trazio pozajmicu Radonjic nije dao, dok njegov vrsnjak igra Aba ligu 25 minuta po utakmici u Mega Vizuri. Tako je bilo i sa Risticem, mislim pametno sto je otisao, bio je 2011 mvp Jordanovog kampa, znaju oni njega dobro.

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                Zao mi je sto imamo najtalentovanije klince koji nemaju gde da sticu iskustvo. Tejic je trazio pozajmicu Radonjic nije dao, dok njegov vrsnjak igra Aba ligu 25 minuta po utakmici u Mega Vizuri. Tako je bilo i sa Risticem, mislim pametno sto je otisao, bio je 2011 mvp Jordanovog kampa, znaju oni njega dobro.
                upravu si ti za klince to se slazem sa tobom ali jedno je igrati u ekipi koja nema takmicarski imperativ a drugo u ekipi koja bukvalno mora ove sezone do reztultata ali nadam se kada dodjemo do tih trofeja i budemo ih u kontinuitetu osvajali da ce i mladi dobiti svoje mjesto...svi znamo da se Covic uzda dosta u mlade snage jer samo od toga klub moze da zaradi

                Comment


                • Izgleda da je Marsal nase novo pojacanje.
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • http://spor.haber7.com/basketbol/hab...ka-farka-kostu Šta ovo kažu u zadnjoj rečenici

                    Polako jevto, izbaksuzirao si nam svaki mogući transfer sa izlijetanjem unaprijed

                    Comment


                    • Originally posted by jevta1992 View Post
                      Izgleda da je Marsal nase novo pojacanje.
                      zakuni se

                      Marsal je dobio raskid sa Alijagom,tako je vrlo moguce da ce postati nas novi clan.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Klub je bio jedina prepreka, raskid (ako je uopšte raskinuo) jasno govori šta je u pitanju Jedino ako Lazić svojom igrom nije uništio razmišljanja o pojačanju

                        Obezbjedili smo skoro sigurno prvo mjesto pa je i pitanje treba li pojačanje što se tiče mjesta za Evroligu. U ovom sastavu gazimo Cibonu u BG dvocifrenom razlikom, dosta su slabija ekipa.

                        Comment


                        • Eto, neki su se "smorili" kad je spomenut Marsal, a sada mole Boga da ga dovedemo. Hopson decko potpisao za Cleveland 10odnevni ugovor. Odmah je jasno gde je zapelo. Ajde da uzemo tog Marsala i onda nam niko nista ne moze.

                          Comment


                          • Ma nećemo ga uzeti, vidiš da ga je jevta potpisao

                            Comment


                            • Nemoj vise piti kafu umreces covece , nece valjda dr Covic propustiti priliku

                              Comment


                              • Prilika je propuštena, nije valjda da se nadaš pojačanju

                                Comment

                                Working...
                                X