Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ko ima prosek od preko 3 asistencije po utakmici ne može da bude loš plej, a još manje užasan. Ima playmaking u svom assetu.On je nešto između sekundarnog i proper pleja, nije first pass play, ima i dosta poena u rukama.
    Lično, više volim takve igrače na 1, koji mogu da razigraju druge a i sami su opasni skoreri.
    Sve nesto gledam ove igrace koji su slobodni i ovi koji bi da zabodu ugovor preko odnosno sa do rom sansom da otpadnu i kontam pa sta ce nam plej.
    Nedovic to cijelu karijeru radi, uspjesno i kao suter i sekundarni kreator. Markovic svi znamo koliku sigurnost ima, Ivanovic isto tako može pa zaista nam nije toliko potrebno dok bi za SG tu moglo da se pojaca. U suštini nama treba neki bek koji bi napadao kos a da nije operisan od praćke i da nije cunj u odbrani.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post

      Mozda su i potpisani a mozda i klub nema zivaca da se oglasava na svaku pisanu riječ. Kad bude vrijeme objavi se ko i kako. Rasprava je bila oko toga da Covic trci da novinarima saopsti exkluzivu a to bas nije tako. Covic bas malo udjela ima oko dovodjenja igrača.
      Evo kako to ide:
      - oko februara je vec prica oko produzavanja ugovora. Igraci kojima se ne produzi ugovor vec preko agenta spremaju transfer tako da ti jos u februaru imas ponudjenih igraca koji ce biti slobodni na ljeto.
      - igraci koji žele promjenu sredine: oni obavjestavaju klub u maju. Tako da većina boljih igraca ima ponude na stolu (slucaj Cirbes & Miller)
      - igraci koji ispituju tržište: oni koji zele da se oprobaju preko ili traze klub sa ambicijama i ulogom koja im odgovara. Ti se igraci potpisuju avg/sept.

      Znaci pijaca je otvorena od skoro februara do septembra. Glavni dogovori se potpisuju nakon 30. juna. Kada isticu obaveze. Obicno to bude 15 jula kada klubovi ustanove strucni stab ukoliko je doslo do promjena. Kod nas si imao dogovorene vec Nedovica, Ilica, Lazica, Petruseva. Ostatak se bira na osnovu potreba i vizija trenera koji trazi soecificne modele igraca, saopsti se spisak, provhere se detalji i krece analiza kroz Synergy da bi se spisak sveo na 2-3 igraca i tek tad sportski dir krece u pregovore i intervju.
      Red Star is in talks with... To ti je to a da li ce igrac ili klub dogovoriti saradnju zavisi od 100 faktora, uloge, para, licnosti, ambicija...
      Svakom klubu je u interesu da to bude tajna kako bi sto manje morali da plate ako klub nema konkurenciju.

      Tako da je jasno da agencije imaju ljude u stampi kojima dojavljuju i tako privlace paznju ostalih koji su mozda zainteresovani da reaguju i ponude uslove.

      Insajderi sa twitera znaju spisak od nekih 20 igraca koje pratimo i znaju 5-6 koji su nam prvi izbor i da je njihova cijena nesto sto mozemo platiti a da li ce do toga i doci ostaje da vidimo. Done deal je kad na sajtu kluba objave i to je to.
      Vajt bio želja Radonjića, a igrao mu 5 min prosek po utakmici u PO seriji, a Davidovca nije hteo da produži jer treba još da se dokazuje, a izneo mu PO.
      Izvini, na pogrešan tekst sam reagovao.
      Last edited by L a z a r; 25-07-22, 18:43.

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post

        Vajt bio želja Radonjića, a igrao mu 5 min prosek po utakmici u PO seriji, a Davidovca nije hteo da produži jer treba još da se dokazuje, a izneo mu PO.
        Izvini, na pogrešan tekst sam reagovao.
        Kapiram ☺️
        Ali da, tako je. Sjeti se pripremnih utakmica, ja sam ih sve gledao, White je kidao i bio najbolji nas igrač. Posle povrede jednostavno nije bio isti sto je i razumljivo. Klub ga je primarno produzio jer sa ovim cijenama na tržištu tesko da bi prosli jeftinije.
        Za Davidovca je Covic rekao da mu je bas krivo sto je otisao ali odluka struke je bila da mora da se trzne i dokaze na terenu. Tako da je Deda napravio suoer potez i otisao za 800k u CSKA.

        Comment


        • Originally posted by L a z a r View Post

          Vajt bio želja Radonjića, a igrao mu 5 min prosek po utakmici u PO seriji, a Davidovca nije hteo da produži jer treba još da se dokazuje, a izneo mu PO.
          Izvini, na pogrešan tekst sam reagovao.
          I naposletku otišao iz kluba, a pre toga aktiviran +1 za White-a na njegov zahtev.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Jovanović vratio Orliće gde pripadaju, sledi izazov na klupi Zvezde

            https://www.mozzartsport.com/kosarka...-zvezde/426155

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Jovanović vratio Orliće gde pripadaju, sledi izazov na klupi Zvezde

              https://www.mozzartsport.com/kosarka...-zvezde/426155
              "Upamti da našu mornaricu možemo uzdići na dva načina: ili da pribavimo bolje ljude ili da postignemo da ovi koje imamo postanu bolji.
              Čak i da je ovo prvo izvodljivo,ja bih taj način odbacio,jer se najamljen čovek može unajmiti i kod drugog gospodara,ali čovek koji je gospodara načinio od sebe ostaje odan zasvagda."
              Alkibijad

              Comment


              • Originally posted by L a z a r View Post

                "Upamti da našu mornaricu možemo uzdići na dva načina: ili da pribavimo bolje ljude ili da postignemo da ovi koje imamo postanu bolji.
                Čak i da je ovo prvo izvodljivo,ja bih taj način odbacio,jer se najamljen čovek može unajmiti i kod drugog gospodara,ali čovek koji je gospodara načinio od sebe ostaje odan zasvagda."
                Alkibijad
                Ah te mudrosti, lepo za čitati ali umotvorac je loše "činjeo" i doprineo nekom porazu Atine...Ipak teba razmisliti zašto su ekipe poput efesa uzeli el.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Deda nema 800k ni za dve sezone tamo. Lazicu ugovor na dve sezone je potpisao Covic kao sto je i doveo ove divljake. Trener je obavesten preko novina koga ce da trenira.

                  Trenutni sastav je za dno EL.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by nebitan View Post

                    Ah te mudrosti, lepo za čitati ali umotvorac je loše "činjeo" i doprineo nekom porazu Atine...Ipak teba razmisliti zašto su ekipe poput efesa uzeli el.
                    Hteo sam da na neki način pružim podršku treneru, naročito jer je naš kadar, a ionako ih malo ima.
                    Što se tiče istorije,ličnosti, sve je stvar trenutka, vremena i kako ko hoće da vidi.
                    Inače Alkibijad je baš interesantna ličnost.
                    Inače to za Efes, bar da su jedini, ali im zato i državni tim zavisi od stranih igrača kao i većini zemalja u Evropi.
                    Gledam EP U 20 nemačka petorka svih pet igrača crnci.
                    Last edited by L a z a r; 26-07-22, 20:22.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Deda nema 800k ni za dve sezone tamo. Lazicu ugovor na dve sezone je potpisao Covic kao sto je i doveo ove divljake. Trener je obavesten preko novina koga ce da trenira.

                      Trenutni sastav je za dno EL.
                      Pa kad se stari trener usro i pobego glavom bez obzira.

                      Comment


                      • Ja bih nekako da se ti nasi mladi treneri obucavaju u klubovima poput FMP, Borac, igokea a da u Zvezdu dolaze sa nekim pedigreom jer ajde da budemo realni u Zvezdi se broje samo trofeji. Mi smo od kluba kome utovaraju koševe dosli do moramo u top8 za kratko vrijeme. Ja se dobro sećam Winston YUBA lige pa potom godina kada su Zvezdina djeca igrala bez ijednog sponzora na dresu i iskren da budem, draže mi je ovo sad.
                        Tako da nama ostaje da sacekamo jos 7-10 dana da se završe godisnji odmori pa kreće akcija ☺️
                        Dobro jutro prisutnim!

                        Comment


                        • Dobro jutro.
                          Bolje biti 100 godina milijunaš...
                          Meni nekako jedna od najdražih sezona ona sa Zirbesom, Kvinsi Milerom, "otpisanim" Gudurićem i uglavnom našim momcima, pogledaj samo zadnju četvrtinu protiv Reala u BG te sezone.
                          A tek ona kad je Kuzmić udario dandaru jednom od 15 NBA igrača Fenera. Kasnije su Tegeltija, Grba optužili Kalinu da je izgubio utakmicu, nije ispoštovao trenerove zamisli.
                          Sve u svemu dobro je da ima o čemu da se piše.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post

                            Pa kad se stari trener usro i pobego glavom bez obzira.
                            Mora da vrati pao na mesto stare slave. covicu i zvezdinim navijacima nema pomoci
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Pao je pao, najniže.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • E pa da pozdravimo nase novo pojacanje
                                https://youtu.be/CMO6Yut9-9U
                                U suštini Marcus Williams iz najboljih dana. Vrlo vrlo dobro rješenje, opasan u napadu a voli da doda atraktivno. Imacemo finu sirinu sa njim a Martin ce se nadavati koseva.

                                Comment

                                Working...
                                X