Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma od kako je uveden synergy više se i ta gola statistika i ne gleda vec oni sitni detalji a skauti posmatraju stav i kretanje na terenu (postavljanje blokova reda radi ili zaista da se stvori prednost, timing za utrcavanje, pregled igre, anticipacija) pa ako sve to ima smisla onda se uporede statsi i vidi sta nam više odgovara.
    Vjerujem da je i Nedovic imao dobrog uticaja pri dovodjenju u smislu karaktera pa eto ne vjerujem da je nacinjena neka greška pogotovo sto mi nemamo apsolutnu ideju o projekciji budžeta i prilivu sredstava pa se mozda pare stede na prvu violinu a ako to bude neko brz uz Nedovica onda cemo gledati lijep basket.

    Comment


    • Rekao Čović između 9 i 12 miliona evra.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Rekao Čović između 9 i 12 miliona evra.
        Vidis to je bukvalno razlika od 25% sto nije zanemarljivo. Ja ne znam kada dospjevaju ugovorene rate za uplatu sponzorstva i kolika je to suma, ne znam koliko je sezonskih prodato i koliki je cilj, ne znam strukturu ugovora svih igrača pa kad vec ne znam to sve, nije u redu da neki potpis kudim kad ne znam ni koliko para je potroseno ni sta je sve bilo u opticaju. Na to mislim ne na proizvoljne objave cija je razlika 25% sto je krajnje neozbiljno.

        Comment


        • Sve u svemu Covic je dobio za zadatak da sakrije cinjenicu da je veci deo budzeta od strane KK Drzavni budzet preusmeren komsijama, pa je smislio ovu namazanu i ljigavu taktiku zamazivanja ociju navijacima sa Sabazom, Teom i Singltonom. Prilicno jadno, ali neki navijaci su progutali tu pricu da smo kao konkurentni sa komsijama.

          Zna i Radonja isto sta se desava ali njegova uloga je da cuti i neobjasnjava razloge odlaska jer ce jedino tako namiriti svoj deo. Saucesnici u procesu transfera moci...

          Comment


          • Para imamo, to što ih možda trošimo na drugačiji način od komšija je druga stvar.

            Doveli smo šest novih igrača.

            Neka svako košta u proseku pola miliona to je tri miliona evra.

            Plus ćemo najverovatnije dovesti još jednog ili dvojicu igrača.

            Dakle oko 4 miliona za pojačanja. Mogli smo dovesti dve ''zverke'' od milion evrića i trojicu odličnih igrača.

            Čović ne zamazuje oči sa pričama oko konkurentnosti budžeta sa komšijama, već zamazuje i prikriva činjenicu da ne mali deo para odlazi FMP-u.

            Treba izdržavati dva kluba, a ove sezone FMP će igrati jedno evropsko takmićenje pa je to dodatni trošak.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Sve u svemu Covic je dobio za zadatak da sakrije cinjenicu da je veci deo budzeta od strane KK Drzavni budzet preusmeren komsijama, pa je smislio ovu namazanu i ljigavu taktiku zamazivanja ociju navijacima sa Sabazom, Teom i Singltonom. Prilicno jadno, ali neki navijaci su progutali tu pricu da smo kao konkurentni sa komsijama.

              Zna i Radonja isto sta se desava ali njegova uloga je da cuti i neobjasnjava razloge odlaska jer ce jedino tako namiriti svoj deo. Saucesnici u procesu transfera moci...
              Mogu da ti garantujem da ni jedno ime u novinama ili na forumu nije doslo od Covica. Imena izlaze iz menadžerskih agencija. Njima je u interesu naslov u novinama ili po drustvenim mrežama insajdera da objave kako su dva subjekta u pregovorima kako bi drugi zainteresovani klub ukoliko ga ima ubrzao odluku i ponudio bolje uslove.
              Niko ne zamazuje oci navijacima, ljudi pokusavaju da objave imena igraca koje pratimo a to dok dodje do razgovora o visini ugovora i uloge je prilicno velik put.
              Ja sam info po nekad dobijao od bivsih igraca koji su tad bili u klubu (a da znas da njih zabole ko ce doci) i od prijatelja koji je radio u jednoj agenciji kao skaut za omladince. Znam lika koji je na svakoj utakmici Zvezde i dobar sa Covicem i nikad mu ni jedno ime nije potvrdio prije potpisa.
              To zasto i kako je Radonjic naprasno otisao cemo saznati nekad.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Sve u svemu Covic je dobio za zadatak da sakrije cinjenicu da je veci deo budzeta od strane KK Drzavni budzet preusmeren komsijama, pa je smislio ovu namazanu i ljigavu taktiku zamazivanja ociju navijacima sa Sabazom, Teom i Singltonom. Prilicno jadno, ali neki navijaci su progutali tu pricu da smo kao konkurentni sa komsijama.

                Zna i Radonja isto sta se desava ali njegova uloga je da cuti i neobjasnjava razloge odlaska jer ce jedino tako namiriti svoj deo. Saucesnici u procesu transfera moci...
                Апсолутно свака прича за Синглтона и Шабаза је била истинита! И даље је... То што је прелазни рок жива ствар па неки мисле ако се пише за интересовање да је то већ готово, то је проблем до тих људи. Ми смо имали Пангоса готовог пре две сезоне, ал се на последњем кораку заломило.

                ​​​​​
                Не да смо конкурентни, него ћемо их одувати ако не довдеу поштеног плеја, а верујем да ће га довести.

                Је л би ти пре довео Недовића или Егзума? Је л би довео Нанелија или Петрушева?

                Comment


                • Nedovića pre Exuma. Nanelija pre Petruševa, mada pitanje je u kakvom je Naneli fizičkom stanju, ali top Naneli vs top Petrušev - Naneli.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mnogo toga nam zavisi od pleja, nadam se tu bas kvalitetnom igracu... Ako je vec Sabazz otpao ne znam kakve su nam opcije...

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post

                      Mogu da ti garantujem da ni jedno ime u novinama ili na forumu nije doslo od Covica. Imena izlaze iz menadžerskih agencija. .
                      Jel ovo pretpostavljas ili si 100 posto siguran?
                      Znas sta meni bode oci... ne pamtim da se ikada do sada desila ova situacija ko sa Sabazom. Tj da najeminentniji mediji prenesu da je Sabaz u Zvezdi, ne da je u pregovorima ili da je blizu, vec da je Zvezda dovela Petruseva i Sabaza a onda ovo da se desi. A desilo se da klub nije demantovao ovu vest a covek nije dosao. Potvrdili su da je dosao Petrusev a za Sabaza ostali nemi. E bas zato sam ubedjen da je klub zeleo da gurne u zabludu navijace inace bi razjasnili situaciju. Jedino ako je stvarno potpisan a to kriju ko zmija noge.

                      Comment


                      • Originally posted by Монтепаски View Post

                        Апсолутно свака прича за Синглтона и Шабаза је била истинита! И даље је... То што је прелазни рок жива ствар па неки мисле ако се пише за интересовање да је то већ готово, то је проблем до тих људи. Ми смо имали Пангоса готовог пре две сезоне, ал се на последњем кораку заломило.

                        ​​​​​
                        Не да смо конкурентни, него ћемо их одувати ако не довдеу поштеног плеја, а верујем да ће га довести.

                        Је л би ти пре довео Недовића или Егзума? Је л би довео Нанелија или Петрушева?
                        Za Sabaza sam vec napisao iznad, a za Singltona je prica bila da je vec doveden a da samo treba da se ozvanici. Cak je i onaj kkcz insajder to objavio. Kad ono odjednom i niodkud Bentil. Cak i da je Singlton u zadnjem trenutku odbio dal je realno da istog dana potpises novog igraca? I don't buy it.

                        Nije pitanje Nedovic ili Egzum, vec je pitanje da stavis sve njihove i nase igrace i da im uporedis pedigre igranja u EL i NBA od cega zavisi i cena. Mada cemo to najbolje videti kada se kompletiraju rosteri i kada vidimo ko je ta bomba koji najavljuje Ostoja.

                        Comment


                        • Nije kkcz insajder objavio da je Singlton gotova stvar.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post

                            Jel ovo pretpostavljas ili si 100 posto siguran?
                            Znas sta meni bode oci... ne pamtim da se ikada do sada desila ova situacija ko sa Sabazom. Tj da najeminentniji mediji prenesu da je Sabaz u Zvezdi, ne da je u pregovorima ili da je blizu, vec da je Zvezda dovela Petruseva i Sabaza a onda ovo da se desi. A desilo se da klub nije demantovao ovu vest a covek nije dosao. Potvrdili su da je dosao Petrusev a za Sabaza ostali nemi. E bas zato sam ubedjen da je klub zeleo da gurne u zabludu navijace inace bi razjasnili situaciju. Jedino ako je stvarno potpisan a to kriju ko zmija noge.
                            Hmm pa Covic odnosno klub nisu novinarima potvrdjivali ništa. Klub kad potpise to objavi na društvenim mrežama kada za to odredi tajming. Morao bih da budem Covic licno pa da ti garantujem 100% ali da, kao sto sam rekao, info je iz krugova agencije. Kao sto sam i ja dobijao od menadzera. Mooozda ali samo mozda Dozet svojim bliskim prijateljima kaze ko su 10-15 igraca koje pratimo a ti ljudi sigurno nemaju naloge na forumima na kojim se pljuje najtrofejniji predsednik kluba.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post

                              Hmm pa Covic odnosno klub nisu novinarima potvrdjivali ništa.
                              Ko god da je potvrdio novinarima u medijima je izaslo da je Sabaz dosao. I to ne u nekom hotsportu, nego mediji kao sto su b92 i blic. Uvek do sada kada je na takvim mejnstrim medijima objavljeno da je igrac definitivno dosao to je bilo to.
                              Od kluba bi se ocekivalo da ako je od takvih citanih i pouzdanih (bar kod sportskih vesti) medija izasla netacna informacija da istu demantuju da ne bi doslo do obmanjivanja navijaca. Upravo zato sto je ta reakcija izostala dalo bi se zakljuciti ono sto sam vec napomenuo u prethodnim postovima.

                              Comment


                              • Dok klub ne potvrdi zvanično da je neko potpisan to su spekulacije. Ako se neko ime pojavljuje u medijima to znači da je klub potencijalno zainteresovan za tog igrača, ne znači da je sigurno dogovoren.
                                To što se piše više o Zvezdi nego o Partizanu znači da je Zvezda interesantnija većem broju čitalaca/gledalaca.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X