Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grabi ka F4... ABA. Na kojem smo mestu sada, jesmo li u plej-ofu EL , zna li neko? Karamazov, Nebitan, Lazare?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • 9 mesto trenutno bez Rusa . Nije lose ...

      Comment


      • Loše je jer nije zasluženo.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Loše je jer nije zasluženo.
          Teško da se mi možemo umuvati u osam najboljih i ovim izbacivanjem ruskih klubova, a sasvim se slažem sa tvojim stavom.
          Nismo mi ni zaslužili jer što reče Dejo "Purger" znam kako sam se ja osećao kada nisam mogao da igram jer su nam reprezentaciju isključili sa EP.. (tako nekako je rekao).
          Sve ove politički motivisane sankcije sportskih ekipa iz Rusije su mi baš degute.
          Otišli su toliko daleko da čak i na nekom takmičenju mačaka nisu dozvolili Rusima (prvi put do duše čujem za takva takmičenja pa sam ostao duplo zapanjen)
          Ova planeta ubrzano postaje #apsurdistan#
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Podržavam sve ostale sankcije koje su uveli Rusiji, dobili su ih sasvim zasluženo i još su blagi prema njima za sada s obzirom na razaranja koja su izazvali, gubitak ljudskih života, egzodus.
            Ali u situaciji kada je odigrano 3/4 takmičenja izbacivati tri kluba koji čine sam krem ovogodišnjeg takmičenja malo je reći da mi je muka da gledam takvo krnje takmičenje i da podržavam bilo koji klub u tom takmičenju pa makar to bila i moja Zvezda.
            Jednostavno, odvratno je.
            Last edited by dekkard; 03-03-22, 22:47.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dekkarde je l’ vise mrzis Rusiju ili Radonju? Bas me zanima.

              Comment


              • Ne mrzim Rusiju, mrzim agresore bili to Rusija ili NATO. Imaju i drugi narodi Milice Rakić, ne samo mi.
                Radonju takođe ne mrzim, samo sam uveren da on nije trener za klub koji želi neki značajniji rezultat u Evroligi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ganac, posle dužeg vremena mišljenja nam se ne ravnaju.

                  Mislim na Ivanovića.

                  Mi smo prednost izgubili u trećoj četvrtini s njim na parketu.

                  Ponovo je davio loptu, imao loša rešenja, pokazao neodlučnost, u odbrani standardno loš.

                  Zato je Radonja odmah vratio Voltersa početkom poslednje četvrtine i odmah smo vratili prednost.

                  Originally posted by nebitan View Post

                  Teško da se mi možemo umuvati u osam najboljih i ovim izbacivanjem ruskih klubova, a sasvim se slažem sa tvojim stavom.
                  Nismo mi ni zaslužili jer što reče Dejo "Purger" znam kako sam se ja osećao kada nisam mogao da igram jer su nam reprezentaciju isključili sa EP.. (tako nekako je rekao).
                  Sve ove politički motivisane sankcije sportskih ekipa iz Rusije su mi baš degute.
                  Otišli su toliko daleko da čak i na nekom takmičenju mačaka nisu dozvolili Rusima (prvi put do duše čujem za takva takmičenja pa sam ostao duplo zapanjen)
                  Ova planeta ubrzano postaje #apsurdistan#
                  E sa ovim se slažem.

                  A slažem i sa izjavom reditelja Olivera Stouna koji je sagledao širu sliku, nije se javio tek onako zato što se je to u trenutno u trendu.

                  Inače, u nedelju je novi derbi.

                  Prethodna dva smo rutinski dobili, ovaj put Partizan ima najrealnije šanse da nas dobije.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ne mrzim Rusiju, mrzim agresore bili to Rusija ili NATO. Imaju i drugi narodi Milice Rakić, ne samo mi.
                    Radonju takođe ne mrzim, samo sam uveren da on nije trener za klub koji želi neki značajniji rezultat u Evroligi.
                    A CZ je taj klub stvarno pises svasta.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Bez Radonje EC kozna koje mesto, EL 16i 17...sad si 9ti...Radonja poslednje cetiri EL sezone 8,9,9,9
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ni za Zvezdu ni za jedan klub koji je ambiciozan u EL.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Vec su krenuli da kradu na pocetku utakmice ...

                          Comment


                          • Sramno suđenje.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Odličan Deda u defanzivnom skoku.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Džoni je olupina od igrača, cele sezone.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X