Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ovako protiv fenera fener 16 mi 8 bacanja, baskonia mi 18 oni 19, zalgiris mi 16 oni 19, asvel oni 25 mi 20, cska mi 17 oni 28, himki oni 24 mi 19, bajern oni 17 mi 18, real mi 12 oni 12, armani oni 16 mi 23, barsa oni 23 mi 18...i onda dodje partizan i sutne 38 i mi 13 pa jel me zajebava neko ovde????

    Comment


    • Koji faul nije bio faul od nasih igraca ili da nama nisu svirali. Stvarno se preteruje...cak se nasi nisu bunili za jedan faul.

      Za Vodena ni u snu ne bih rekao da ovako dobro moze da igra..
      Last edited by Karamazov; 23-11-20, 22:46.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Koji faul nije bio faul od nasih igraca ili da nama nisu svirali. Stvarno se preteruje...cak se nasi nisu bunili za jedan faul, ali forumaski strucnjaci jesu.

        Za Vodena ni u snu ne bih rekao da ovako dobro moze da igra..
        Ja se slazem sa tobom u vecinu stvari. Koliko toliko korektno sudjenje sem sto mislim da je ono jednom gordixu trebala biti svirana namerna. Mada se meni bas toliko i ne svidja walden, mislim daje on poene ali nije on za pleja čovek je čist pass first play. Sale ga ne koristi kako treba po meni. Fali nam plej ko meni analiza 2 za budzet

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Koji faul nije bio faul od nasih igraca ili da nama nisu svirali. Stvarno se preteruje...cak se nasi nisu bunili za jedan faul.

          Za Vodena ni u snu ne bih rekao da ovako dobro moze da igra..
          A sta su svirali toliko dobro na drugoj strani? Eto kontra pitanja...razumem ja da ti hoces da sad napadnes obrada itd jasno je to meni, ali ako se iole razumes u kosarku videces da kriterijum nije bio isti na obe strane, ako su nama svasta svirali mogli su i njima kraj price

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Za Vodena ni u snu ne bih rekao da ovako dobro moze da igra..
            Drugi puta slušaj mene
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Laganjeze
              Idemo da bijemo Efes. Partizan u grcevitoj borbi za 4tu poziciju.
              Svakom svoje

              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Da svima odgovorim.

                Volden je kombo bek i kao takav nij bas ni cista dvojka,a naravno ni kec, al moze da igra obe pozicije u najmanju ruku solidno.

                Svirali su nama sve faulove koji su bili, njima su mogli mozda koji vise, ali nista sto bi promenilo tok utakmice. Cak se i organik nije nesto posebno bunio za faulove...

                Meni je ok pobeda posle duplog kola, samo mi nije jasno da svaki mec isti igraci se isticu u jezivom tempu. Dobricu je bolje da ode, ostali nid smrde nit mirisu....Meni je ovde jedan mnogo veci problem veoma ocit,a to je da ne vidim kako ovaj tim sa ovim igracima moze igrati bolje od ovoga sto igra sad. Ne vidim da ce tim rasti kao kvasac kao u sezonama sa Radonjicem.

                KKP je odigrao bas dobar mec, njima je ovaj mec bio mnogo bitniji i njihov matchup nam nikako ne lezi, a oni ako uhvate PO...bice u najboljem slucaju cetvrti, ako izgube u Baru tesko i to..

                Obradovic je ok trener,ne bih ga jos analizirao na malom uzorku, zelim da vidim kakav je u fotofinisu i kad treba, pmatim ga ja iz drugih klubova, pa cemo videti.

                Meni je muka kad se vise prica o sudjenju...a nije tako davno bio cetvorokorak Berona itd...Zvzdu kradu sudije..nista smesnije nisam video napisano ...Igraci su bili ishabani, partizani su fizicki veoma mocna ekipa sa dobrim sad vec trenerom i ovaj broj faulova uopste nije cudan.

                Ponistavali su O'Brajnta kao iz picke...itd...nas je isao sut i zato smo i dobili, negde se bojim da cemo ove igrace ishabati...ne mislim tu samo na Loyda..kod njega je samo mogucnost povrede moguca...posto je hastler..

                Pobeda, zagorcali smo im zivot jos vise...ako puknu od Mornara, to ce biti opelo za KKP..i njihov plasman na F4.. najmanje nam oni odgovaraju od svih klubova,to je neko moje misljenje...ali nebitno skroz, za nas je ABA bitna od 1/2...

                Slavko Kilavko je bas nepotreban ovom timu, eventualno kao treci plej kad je jeftin kako kaze nas dopisnik iz Zeleznika..

                Nama treba plej koji ce da probija, trci tranziciju i asistira..cak ta tranzicija mi je i najbitnija, da zna da ubrza ritam i da zna da zavrsi jako i do samog kraja....da je mlad i da ima zelju da ostvari dobru karijru a ne da ceka penziju kod nas...



                EDIT: Da dodam da je Volden odlican kosarkas, ali on je placenik i tako se na njega treba gledati...nikad nisam voleo igrace groblja kod nas,jos manje nase kod njih. Razumem ih, ali moje je pravo isto toliko da ih ne simpatisem bas. )
                Last edited by LosmiSK; 23-11-20, 23:25.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Meni je ovde jedan mnogo veci problem veoma ocit,a to je da ne vidim kako ovaj tim sa ovim igracima moze igrati bolje od ovoga sto igra sad. Ne vidim da ce tim rasti kao kvasac kao u sezonama sa Radonjicem.
                  Ako je tako kako si napisao, nama je bolje da napustimo takmičenje. Jer ovo što igramo je bez ikakve ideje i koncepta i ne vidim kako može biti gore. Po meni može samo bolje, jer trenutno igramo samo na idividualni kvalitet igrača i ni na šta drugo. Obradović ako nije u stanju da taj kvalitet upregne u korist tima bolje da traži neki drugi Monako, jer ovo je bolno za gledati, imaš kvalitet ali ne umeš da ga upotrebiš. Uz to vođenje utakmice mu je bilo bukvalno tragikomično, ne zna se koja je rotacija bila lošija u kojem momentu.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Ako je tako kako si napisao, nama je bolje da napustimo takmičenje. Jer ovo što igramo je bez ikakve ideje i koncepta i ne vidim kako može biti gore. Po meni može samo bolje, jer trenutno igramo samo na idividualni kvalitet igrača i ni na šta drugo. Obradović ako nije u stanju da taj kvalitet upregne u korist tima bolje da traži neki drugi Monako, jer ovo je bolno za gledati, imaš kvalitet ali ne umeš da ga upotrebiš. Uz to vođenje utakmice mu je bilo bukvalno tragikomično, ne zna se koja je rotacija bila lošija u kojem momentu.
                    PG mora biti Alfa, zato ovako i igramo. Dok je Hal delio asistencije, mi smo ih nabijali. Kilavko je vise skorer koji sad slabije kreira jer nema ni ono malo brzine sto je imao.

                    Samo dobar PG nam treba koji ce da razigra i ostatak druzine.

                    Davidovac vise puta da koristi missmatch, par tekmi mu prolazi, ali radimo jednom po mecu.
                    Last edited by LosmiSK; 24-11-20, 00:01.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Najveći problemi nastaju kada Ročesti igra "odbranu", naročito na organizatoru napada.
                      Tada lopta ide kao po loju, u većini slučajeva protivnik dolazi do lakih poena ili dobre pozicije za of skok usled raspada odbrane.
                      Čovek je vazduh, ne predstavlja nikakvu smetnju, a o nekom pritisku na pleja ni pomisli.
                      I večeras je po ko zna koji put, njegovim ulaskom, prosuta ogromna prednost u poenima, a naročito momentum, agesivnost, skok. Jednostavno vraćamo protivnika u igru i teško stečenu prednost.
                      Malo ozbiljnije ekipe od večerašnjeg protivnika su to iskoristile nažalost.

                      Comment


                      • Na ovaj tim mora prvi plej da se dovede i to je to. Bez toga sreće biti neće.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Tesko je naci prvog pleja koji igra odbranu, razigrava i nije ciglar. Cak i da ga iskopamo kosta velike pare. A da treba, treba i to sto pre.

                          Comment


                          • Samo jedan statisticki podatak cu reci oni su sutnuli 38 bacanja 32 pogodili mi 13 sutnuli 11 pogodili pametnom dosta.
                            Dobili smo derbi trojkama od 32 suta 15 pogodili i to je sva filozofija sinocne tekme.

                            Comment


                            • Pogledao sam naš odnos faulova u Euroleague.

                              Najveća razlika je naravno bila sa CSKA 27-18 ali tu se igrao i produžetak, plus smo jurili rezultat.

                              Na svim drugim utakmicama taj odnos je manje više izjednačen

                              U proseku, pravimo nekih 20-ak faulova.

                              Ono sinoć nije bio normalan kriterijum, šta god stručnjaci tvrdili.

                              Posle mnogo utakmica i mnogo putovanja u kratkom periodu, najvažnija je pobeda.

                              Sad idu dve nedelje bez utakmica u Aba, samo jedno gostovanje u Tel Avivu. Dovoljno vremena da Sale pokuša da reši neke evidentne probleme u našoj igri

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Sale mora rešiti i šta će sa pojedinim igračima.

                                Dobrić recimo ima jedan dobar period pa sinoć gotovo i da ne igra.

                                Rit veže dve dobre utakmice, sinoć loš i verovatno će u sledećoj utakmici biti van 12.

                                Teško je tako napraviti igrača jer on malo je u 12 pa malo van 12.

                                Od Radanova i Simanića se odustalo.

                                Šta se pokušava sa Simonovićem to ne znam. Od Lazića bar i ima neke vajde, od njega jok.

                                Kuzmić je valjda povređen. Teri kuku lele, ja sam počeo da se štrecam i kad uhvati loptu, jer sve mislim da će je ispustiti, napraviti korake ili je dati u ruke protivniku.

                                Loše smo odigrali sinoć ali najvažnije da se posle utakmice piše nama 8:0 a njima 4:4.

                                Comment

                                Working...
                                X