Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gasenje RSB je nedopustiva sramota nas Zvezdasa, ne mislim na sam cin gasenja vec pretnji maloumnika koje su do toga dovele. Zaista ne zelim da vjerujem da postoji više od jednog covjeka spremnog na nasilje samo zato sto neko ne pise ono sto se njemu svidja ili sto ako zeli da zvizdi Oly ma sta god.
    Pocece da se ponasaju kao Grobari kada su na Vucicu pederu tukli svoje navijače a od toga teško da može niže. U pamet se ljudi, FORUM JE MJESTO RAZMJENE MISLJENJA! Ako sam platio kartu i ne svidja mi se sto je Terzic spiskao milione na Lapare i Zandere ima da mu zvizdim i kraj, moje pravo. Ti ga podrzavaj i pjevaj mu pjesme meni se zbog toga gadis ali mi ne pada na pamet da te prevaspitavam niti da ti govorim da si glup niti da ti branim da pjevas.

    Comment


    • Je l' ste primetili da se forum ubrzao?

      Pu, pu, pu, da ga ne ureknem.

      Comment


      • Al ga opravio, svaka mu čast. To trčii, to letiii...

        Comment


        • Jebeni Pionir, uvek neki problemi.

          Comment


          • Protiv Barselone smo promašili bar 5 puta zicere za koš plus bacanje i umesto 3 koša uglavnom smo postizali samo jedan.
            Evo i večeras se ponavlja isti problem.
            Ovi za zapisničkim stolom, ko njih obučava, edukuje i na kraju, ko njih plaća?
            Jer nije baš slučajno da nekima često "maše" rezultat, a nekima 0.3 sec traje po 2.3sec
            Last edited by L a z a r; 17-12-21, 20:14.

            Comment


            • Defanzivni skok da se naježiš.

              Unakaziše nas iz drugog napada.

              Comment


              • Čudi s' obzirom da imamo baš veliki izbor na pozicijama visokih igrača.

                Comment


                • Lazić igra majstorsku utakmicu.

                  Comment


                  • Da Sudijski"Sistem" Srbije i Košarkaški "Sistem" Srbije štiti interese svih klubova u zemlji, a ne samo jednog, pitanje je koliko bi puta Zvezda bila oštećena kao što se dogadja na svakoj utakmici. Ne mora da se pomaže, da se posle kradja prave analize po evropi, samo da bude fer.
                    Last edited by L a z a r; 17-12-21, 22:04.

                    Comment


                    • Neverovatno navlačenje sudija na kraju.

                      Ljudi obraza nemaju.

                      Svaka čast na pobedi. Imali smo neverovatnih 55% za 3.

                      Umemo mi i napadački odigrati dobro.

                      Comment


                      • Necu o sudijama bas ce mi pokvariti dozivljaj. Nisam vjerovao da ce nakon potrosnje protiv Barse sut biti ovoliko dobar (umalo nedovoljan). Sjajna igra momaka uh kako smo im samo citali napade (sve pohvale pomocnom treneru)! Sjajne izmjene, Wolters skautiran, umoran al zato Dzoni oplodio kako treba! Deda maestralan u odbrani protiv Tomasa ma svako je dao dio sebe u ovu pobjedu. Svaka čast momci, odspavajte, sutra slobodan dan, iskoristite ga pa da sledece utakmice pokazemo silu! Fali White ko ljeb nasusni!

                        Comment


                        • Vi nećete ali ja hoću:
                          Što se tiče nas, loše smo gradili obruč i mnogo drugih napada su imali igrači Bajerna. Lučić odličan igrač ali mi se napase m*** zato jer provocira navijače i ulazi u raspravu sa njima čime ih još više raspaljuje.
                          Inače, ako su ostali igrali 80 - 90% on se trudio 100% sve vreme koje je proveo na terenu. Ova pobeda mnogo znači i igračima i stručnom štabu, ne znam da li smo do prvog januara nekada imali ovakav start.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Prosuh kafu po sebi 🤣🤣🤣🤣🤣 @Ganac

                            Comment




                            • Comment


                              • Mi i sa ko zna kojim i kakvim pojačanjem bi vrlo teško, verovatno i nikako do 1/8.
                                Kako vreme prolazi sve više sam mišljenja da ne bi imalo smisla išta remeteti u ekipi. Da treba ove legionare po EL ekipama dovoditi do ludila sa sve naduvanim, pupavim trenerima. Nek "pocrkaju" od nemoći i strani i domaći delioci pravde,a i oni koji im odobravaju i podgovaraju na onakve gadosti.
                                Šta god da urade ovi momci, oni su svojim zalaganjem i borbom dojstono, predstavljali svoj klub i zemlju i zato im neizmerno hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X