Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izbio mu loptu.

    Potreban je i bolji ugao ali i iz ovog se vidi da je sve čisto.

    Comment


    • Udario ga po ruci.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Po lopti.

        Samo Zvezda je bio u halu i kaže da je imao odličan ugao kod ove situacije i da je sve čisto.

        Ja mu verujem.

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Kako bi ti doneo odluku?

          ​​​Kakvo je tvoje mišljenje?

          Comment


          • Ako nije suđen faul nad Perijem nije trebao da se sudi ni nad Simonovićem.
            Verujem samo svom instinktu i iskustvu, udario ga je po ruci.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ma nije, ma jeste, ma nije, ma jeste...da ne nastavljamo dalje.

              Počeću stvarno da verujem da je tebi žao što smo pobedili.

              Leže bre oni nama, čak mislim da ćemo gi lakše pobediti sad u nedelju u gostima.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Ma nije, ma jeste, ma nije, ma jeste...da ne nastavljamo dalje.

                Počeću stvarno da verujem da je tebi žao što smo pobedili.

                Leže bre oni nama, čak mislim da ćemo gi lakše pobediti sad u nedelju u gostima.
                Mi ako pobedimo ove godine u ABA to će biti svojevrsan zločin prema košarkaškoj igri.
                Davno ne videh da neka ekipa igra odvratniju košarku. Žao mi je što je to moja Zvezda, i u šta se pretvorila, u skupinu rukometaša + Lojd.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Све Чисто.
                  Змајчеки који воле сокиће из Хрватске праве буру ни око чега. Ако је и било фаула на овом снимку се не види.

                  Comment


                  • Brini ti gde će ti polutrener sa avatara da radi sledeće godine.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Mi ako pobedimo ove godine u ABA to će biti svojevrsan zločin prema košarkaškoj igri.
                      Davno ne videh da neka ekipa igra odvratniju košarku. Žao mi je što je to moja Zvezda, i u šta se pretvorila, u skupinu rukometaša + Lojd.
                      Sa velikom dozom gadjenja dijelim mišljenje i ne samo to, bojim se iste kosarke naredne sezone. No ja nisam vidovit, mozda i nas SNS pocasti najvecim budzetom u istoriji kluba.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Brini ti gde će ti polutrener sa avatara da radi sledeće godine.
                        Daće Bog da dođe u Partizan.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a r View Post

                          Kako bi ti doneo odluku?

                          ​​​Kakvo je tvoje mišljenje?
                          Deluje čisto (po lopti), ali nije dobar ugao. Trebalo bi videti spreda, valjda će izaći na ABA snimku. Onda ćemo imati više elemenata za ocenjivanje.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Snimak je takav da su šanse da li je ili nije faul 50% : 50%.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ма не може де уопште говорити о шансама када се не види контакт руком. Оно што се види је да пре тога није било фаула, а да се јасно види контакт са Симоном. Много буке ни око чега.

                              Не знам што би се ја бринуо где ће радити Ђорђевић.

                              Comment




                              • Originally posted by mmajstor View Post

                                Не знам што би се ја бринуо где ће радити Ђорђевић.
                                Zato što je za brigu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X