Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako nesto nisam nikako ocekivao...

    Comment


    • E meni se svidja potez. Naravno ako se pokaze u odbrani i na skoku. Moze da igra i 1,2,3. Atleta, nisam gledao ali tako kazu.
      Sad, neko prica da ima dobru asistenciju to bi bilo dobro zbog Bobija. Igrac vise u rotaciji i ako se uklopi potpisati ga i za sledecu godinu. To cemo lako.
      Sad decko, spremi se da izgines.

      Comment


      • Taman tako. Ocekivao sam, mozda i najvise, nekog od Amera koji su zapalili odande, ili Amera uopste. Gledao neki klip malopre o njemu, zna da gurne loptu pod obruc. Mahom ide na ulaz i pokupio je neke otpatke u napadu, moze da bude odlicno ovo. Ali ja i dalje zbunjen... A u glavi mi je tranzicija sa njim i Jakom na parketu...

        Comment


        • Nek mu je sa srećom


          ja sam ga gledao sam protiv nas na SP, sad šta znam, npr. mene ni Jaka nije oduševio toliko na EP pa evo ga kod nas igračište, ali to su samo moje neke impresije. U svakom slučaju sa njim nismo slabiji, možemo samo da budemo jači, dakle da nam odmogne sigurno ne može, može samo eventualno da donese nešto, pa ćemo da vidimo. Sa njim ja i dalje vidim Jaku na poziciji 3, dok će ovaj da se rotira sa crncima i Brankom na 1 i 2, te eventualno da uskoči na 3.
          Last edited by Brajkula; 03-03-14, 14:13.

          Comment


          • Neka se samo uklopi sto je pre moguce, ne sumnjam da je Radonja uzeo sto mu srcu drago...

            Comment


            • Baš slično

              http://www.eurobasket2013.org/en/cid...rID_58116.html

              http://www.eurobasket2013.org/en/cid...amID_2183.html

              Comment


              • Au jbt, maltene u decimalu... Jedino sto malo bode oci je % slobodnih bacanja, ali mislim da ce se dati srediti.

                Comment


                • Originally posted by tantuz View Post
                  Au jbt, maltene u decimalu... Jedino sto malo bode oci je % slobodnih bacanja, ali mislim da ce se dati srediti.
                  Pa Jaka je šutirao lošije bacanja od Lipovija na EP - 41.7 Jaka naspram 45.7, a evo ti Jakina statistika iz ABA npr. http://www.abaliga.com/player/2077/Jaka_Blazic , dakle 62.9 FT.

                  Da dodam i ovo http://www.redstarbelgrade.info/sd-c...-se-prica.html 100 miliona više i opet se nešto kuka, manipuliše narodom itd. stvarno sramota, naravno pod uslovom da su izneseni podaci tačni. Evo mene uhvati neka sramota zbog ovoga

                  EDIT:

                  Украјински репрезентативац потписао је уговор до краја сезоне а Црвена звезда ће за то време на име уговора играчу укупно исплатити 35.000 долара односно 40.000 долара укљујучујући евентуалне премије.
                  Last edited by Brajkula; 03-03-14, 14:35.

                  Comment


                  • Ne zajebavaj me sanjivog Jaka na EP sutirao FT 64.3%, a Lipovij 53.3%, to mi ubolo oci krmeljive.

                    A sto se tice tog clanka sa sajta, ako su tacni podaci kako si rekao, ne obazirem se milimetra. Prvenestveno iz postovanja prema nekim posetiocima ovog foruma, odredjenu osobu ne oslovljavam gomilom nekih "epiteta," koja vazdan pokusava situaciju da predstavi kao Kalimero. To sto neko kuka, neka mu/im...

                    Comment


                    • Znači za 4 meseca, max €30k.

                      Uzdam se u njegovu pomoć do kraja sezone. A ako i Nelson ostane naredne sezone, čisto sumnjam onda da ćemo 4. mesto za stranca iskoristiti za Ukrajinca.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Nebitna je statistika, bitnije je koliko ce on da se uklopi. Smatram da ce se brze uklopiti od nekog Marsala,bolji je za nas tim, mladji, pohapsice ih u odbrani. Po meni nama vise treba ovakav igrac, nego neki izraziti napadac, koji ce da skripa u odbrani. Ovako, nije neko ime, dosao je da se dokaze, na njemu je da da 120% svojih mogucnosti, i ja mislim da je vreme da privodimo kraju ovu sezonu kako dolikuje.
                        Konstantno dobar rad i dobre partije ne mogu da prestanu na F4 ili u finalnoj seriji KLS (nije ovo Zvezda od prosle, a kamoli pretprosle godine), uz dobar rad ide i sreca, znam da ce se na kraju isplatiti sve.
                        Jedino sto ne bih voleo je da kalkulisemo, idemo svaku utakmicu da zgazimo, pa ko god to bio, cibona, partizan, mega, radnicki, cedevita.
                        Jaci smo od svih sto smo i pokazali i tek cemo pokazati.
                        Jedno je igrati finala kada je klub nestabilan, a potpuno drugo kada je stabilan, i kada je ova ekipa na terenu.Bila je rupa u timu zbog rotacije, sad je sve super. Na svakoj poziciji imamo po 2 igraca, i ako nikoga ne ide bas, iskoci neki Lazic (ne mislim neki u negativnom smislu, al coveku je odbrana primarna i to radi kraljevski).
                        Surovo ... Jako surovo deluje roster. Milim da dosta ljudi nije svesno koliko imamo jak tim.
                        Last edited by Cassius Clay; 03-03-14, 15:04.

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          Au jbt, maltene u decimalu... Jedino sto malo bode oci je % slobodnih bacanja, ali mislim da ce se dati srediti.
                          Haha...tačno, ja sam gledao za 2 šut

                          Comment


                          • Uklopice se Lipovij, prijace i njemu komentari ovde na forumu sa prefiksom "brat"

                            Comment


                            • Nisam gledao do sada dečka ali želim da se brat uklopi što ja pre moguće i da vidimo od kakvog je kova. Samo napred brate, pokaži da vrediš.

                              Comment


                              • Blažič je igrao manje minuta i za bolju reprezentaciju tako da ta poređenja i nisu baš relevantna. Ovo je čisto krpljenje pod parolom bolje išta nego ništa.

                                Comment

                                Working...
                                X