Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://youtu.be/PWhbnhJ0x8U
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Jeste se raspisali kao da ste Partizan pobedili.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        On se malo pogubio tu i to je cinjenica. Opet, najbolje je resenje za ovaj tim. Samo polako. A imam utisak da ce on ostvariti ove sezone neke pobede gde cema zaboraviti PAO.
        Ono sto mene ustvari najvise nervira je sto nema plan B, C... ako plan A ne radi. Elem, kako Brajkula rece malo iznad, ja se pridruzujem.

        Comment


        • ova rasprava da li je radonjic dobar trener ili nije, te da li je kalibar za zvezdu, mene podjesca na pricu o svakom treneru koji nista nije osvojio (crnogorsko prvenstvo ne racunam)...jednostavno, ako on ove godine uzme aba ligu i titulu u srbiji, svi ce reci da je on ima potencijal i da ce biti jos bolji...mene konkretno prica podsjeca na spolstru..on da nije uzeo titulu sa majamijem prije dvije godine ko zna gdje bi zavrsio, a kad on sad na konferencijama spominje 'nasu igru' i neke druge uobicajene trenerske floskule, poput jakog intenziteta u odbrani, protoka lopte u napadu i sl. te rijeci dobijaju na znacaju jer on ima nesto iza sebe...ispravite me ako grijesim...

          Comment


          • Fali nam cetvorka k`o leba, a onda smo beton ekipa.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Radonja kad zove tajm to je raspad sistema sledecih nekoliko napada, gori smo nego pre TO-a pogotovo prvi napad nakon. Bolje je da pusti igrace da se sami izbore na terenu s krizom kao Phil.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by tantuz View Post
                Ono sto mene ustvari najvise nervira je sto nema plan B, C... ako plan A ne radi. Elem, kako Brajkula rece malo iznad, ja se pridruzujem.
                Brajkulica ti se ne razumije u kosarku Tu nema sta da trazis

                Dosta sam trpio Radenovica,beskoristan do neba!Pih,kad on udje,momentalno smo u minusu!
                Last edited by Duka; 19-11-13, 08:16.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Brajkulica ti se ne razumije u kosarku Tu nema sta da trazis

                  Dosta sam trpio Radenovica,beskoristan do neba!Pih,kad on udje,momentalno smo u minusu!
                  Čovek je mislio na onaj deo da bi voleo da greši da je Radonja tankosava i da nije partibrejker, nema veze to sa poznavanjem košarke.

                  Comment


                  • e onda,izvinjenje


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • A i deo ja se ne razumem je bio u fazonu da ne znam kao ovi ljudi ovde što prate basket, što košarku gledaju dalje od CZV i reprezentacije, jer ja samo to mogu da gledam. Kada bi me neko osudio da gledam Budućnost-Olimpija tipa teško bi mi palo. Na to sam mislio, gledam ovde ljudi gledaju onu američku koledž košarku, a kako sebe smatram pametnim čovekom msm da nema smisla da ja sada nešto sa njima diskutujem o basketu, da oduzimam ljudima vreme i živce

                      Malo navijački ovde u temici se ne stidim da iskažem svoje mišljenje, a to je da se Radonja šlepa uz ovaj vrlo kvalitetan tim. O fudbalu npr.već može 77 dana da tupimo iz kog god hoćeš ugla.

                      Comment


                      • Opusti se covjece,ok je...malo se nasalih


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Taj vrlo kvalitetan tim na koji se slepa je on i selektirao, pa donekle ima i pravo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Opusti se covjece,ok je...malo se nasalih
                            Ma opušten, kao i uvek

                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Taj vrlo kvalitetan tim na koji se slepa je on i selektirao, pa donekle ima i pravo.
                            Samo kažem da smo mogli već sada da se radujemo top16 fazi, ovako ima da se koljemo do 5 pobeda. U ABA kakve su ove ostale ekipice u odnosu na nas može da nas vodi i Milan Gurović, stigao bi do finala.

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Brajkulica ti se ne razumije u kosarku Tu nema sta da trazis

                              Dosta sam trpio Radenovica,beskoristan do neba!Pih,kad on udje,momentalno smo u minusu!
                              Nadam se da gresim u vezi sa Radonjicem, to je bila poenta...



                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Taj vrlo kvalitetan tim na koji se slepa je on i selektirao, pa donekle ima i pravo.
                              Put it this way, ja odem na pijacu i kupim sve sto je potrebno... Qrca znam da kuvam...

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Konkretno pitanje, je l ti misliš da ne može bolje ?

                                Na kraju mleo je i Vukoičić, prvi derbi kad sam odgledao toliko sam se zaslepeo da sam do Galate verovao da smo ekipa koja će da osvoji Euro Kup....pametan čovek kada jednom ispadne glup obično se više ne zaleće tako, ja vala neću.

                                Msm ne razumem se ja baš preterano mnogo u košarku, ali brate kako se izglupirao protiv PAO-a, pa protiv Budućnosti izgubimo dobijeno, prvo kolo malo falilo da se zakoljem, msm da smo sve to trebali da dobijemo s obzirom na tim i koliko je u isti uloženo.
                                Za mene važi kao i za tebe što se košarke tiče Ali, moram ovo da te pitam. Koliko smo mi to uložili u odnosu na Lokomotivu i Panathinaikos pa smo morali da dobijemo? Naš skor od 2-3 je potpuno realan kada se pogleda kvalitet ekipa i ulaganje u iste. Panathinaikos je igrao brutalnu odbranu drugo poluvrijeme. Sa istom ekipom su i mnogo skuplji Kuban ostavili skoro 5 minuta bez šuta na koš, prošle godine prvaka Evrope bez ideje u sve 3 finalne utakmice prvenstva.
                                Šta kažeš za Radonjićevo dobijanje utakmice sa Mitrovićem protiv Nocionia, ili u petak sa Simonovićem protiv Geceviciusa?

                                Mislim da je osnovni problem što se ovaj tim posmatra kao nešto ekstra, a dovoljno je samo da pogledaš pozicije 4 i 5 i vidiš koliko curi.
                                Sinoć je Bobi maltretirao Partizan pod košem, ali je zato propustio 10-15 zicera pod svojim. Mnogo je utakmica gdje Bobija uopšte ne može upotrijebiti, jedna od tih je ta famozna protiv Panathinaikosa. Ispadao je smiješan kad god je bio u igri. Katić se raspada, Mitroviću prva sezona ozbiljne košarke, Radenović nomad, sve se može gledati i sa druge strane.

                                Koga bi vi za trenera? Ko je bolji od Radonjića u ovom trenutku, a da može voditi Zvezdu?

                                Comment

                                Working...
                                X