Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam utisak da su se u klubu baš igrali i izazivali, sa škrtarenjem, ovakvo stanje u timu.

    Comment


    • Bolje da ne pišem na šta liči Simonović.

      Pa sunce mu žareno kad već vidiš da ne možeš, onda nemoj mučiti ni sebe a ni navijače.

      Comment


      • Oladiše nas ljudi, spustiše na zemlju taman toliko da i najokoreliji shvate koliko imamo tanak tim za evropu.

        Comment


        • Comment


          • Moglo je ovo malo i uverljivije, ozbiljnije da se kaže.

            Comment


            • Ako je neko i gajio bilo kakvu nadu da će se angažovati neki centar, večeras je i ta zadnja nada ugašena.

              Comment


              • Naravno i ja sam (vrv i Nebojša) sa zadovoljstvom to konstatovali, ako ovako nastavi ne treba nam tržište.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Vreme je da Radonjić odustane od ideje koju ima sa Dobrićem.

                  Ne ide.

                  Niti je prodor igrač niti dobar asistent. To je možda prolazilo prošle sezone protiv Budućnosti, al to je bilo tad i mislim više nikad.

                  Njegova vrlina je šut koji je trenutno loš ali uveren sam da će ga poboljašati.

                  Treba to iskoristiti i praviti više akcija za njega.

                  Njegovu brzinu treba iskoristiti za kontre.

                  Samim tim i biće i više energije kod njega jer se sada previše troši i kroz ove prodore koji uglavnom završe fijaskom.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Vreme je da Radonjić odustane od ideje koju ima sa Dobrićem.

                    Ne ide.

                    Niti je prodor igrač niti dobar asistent. To je možda prolazilo prošle sezone protiv Budućnosti, al to je bilo tad i mislim više nikad.

                    Njegova vrlina je šut koji je trenutno loš ali uveren sam da će ga poboljašati.

                    Treba to iskoristiti i praviti više akcija za njega.

                    Njegovu brzinu treba iskoristiti za kontre.

                    Samim tim i biće i više energije kod njega jer se sada previše troši i kroz ove prodore koji uglavnom završe fijaskom.
                    Tu igru Dobrica primarno treba da popravi Marković, zbog toga je i doveden. Vidi se da ISO kosarkom i pick & slip ne prolazi sa Dobricem i Holinsom pa bi Markovic iz pika trebao da pravi višak i otvorene suteve za njih 2.
                    Centar nam treba kod lob pasova koje Zirbes dok uhvati, pa fintira rejet je vec pun i gubimo tu prednost, treba nam atletike koja bi lopte zavrsavala na obrucu (Lesor). Treba nam centar sa nizim tezistem a dobre snage (Lesor) kako bi zagradio kos i sprecio nepotrebnu stranu pomoci kako bi uspjesno cuvali sut za 3p protivnika.
                    Sa Whiteom kad se oporavi dobijamo dozu agresivnosti na skoku i dosta siri roster za branjenje razlicitih metchup postava. Tako da ce ovo posle kupa da bude jedan jako zajeban tim sa svim polugama koje su potrebne da bi ova masina uspjesno krunisala sezonu.
                    Top 8 je daleko i ne nadam se plejoffu jer realno mi nemamo taj fond da bi na duze staze izdrzali trku. Da smo od početka imali srece sa povredama oa možda...

                    Comment


                    • Sve je to lepo, ali...
                      Naši bekovi(plejmejker) su totalno bezopasni po protivnika što se šuta tiče i uglavnom, a naročito sad kad je tu Marković, idu im ispod bloka i o nekom širenju i razvlačenju odbrane, o nekom piku takođe nema reči.
                      Dalje, oba beka su takodje nemoćna što se tiče organizacije, solo akcija, ulaza, tako da smo i tu totalno bezopasni.
                      Lepo zvuči i taj povratak Vajta, ali i tu se postavlja jedan od preduslova, kad se oporavi i fizički i psihički itd.
                      Centri...
                      Sve u svemu za ABA ligu dovoljno i PO, za EC takodje. Sve preko toga je vrlo teško, naročito bez pojačanja, a i za njih je verovatno i sada kasno.
                      Voleo bih da nisam u pravu i da grešim, ali sve okolnosti i realnost ukazuje na vidjen scenario.
                      Markus i Kvinsi se dogadjaju, ali teško da se ponavljaju.
                      Last edited by L a z a r; 20-11-21, 17:20.

                      Comment


                      • Kol'ko mi njima svima smetamo,ovo je dotaklo totalno dno od lige i sudijske organizacije.
                        Mada postoje i pomalo zabavno.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a r View Post
                          Kol'ko mi njima svima smetamo,ovo je dotaklo totalno dno od lige i sudijske organizacije.
                          Mada postoje i pomalo zabavno.
                          Pa Lazare, neće im smetati Split ili Krka, nego CZv koja je najbolja, bez premca u prethodnom periodu. Uvek se teži svrgnuti kralja, bitno je da nema Bruta da radi.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Za one koji možda ne zalaze na drugim delovima foruma jedna tužna vest koju je prenela Bojana - http://sportklub.info/forum/node/2872252#post2872255

                            Tuga. I dalje sam u šoku.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Za one koji možda ne zalaze na drugim delovima foruma jedna tužna vest koju je prenela Bojana - http://sportklub.info/forum/node/2872252#post2872255

                              Tuga. I dalje sam u šoku.
                              Saučešće porodici i bližnjima, Bog da joj dušu prosti.

                              Comment


                              • Vrlo neozbiljno je igrati košarku i takmičiti se na najvišem nivou bez bar jednog beka koji može pogoditi otvoren šut za tri poena, o centru je već dosadilo svima pričati.
                                Sad bi mogli i Peruničići da se pridruže Pefiju.

                                Comment

                                Working...
                                X