Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce je svaka tema bila prazna. Napisao sam mejl tamo na SK, kao i na FB mesendzer i bas bas brutalno ih napusio.

    Danas vidim da je skinuta maska i da teme mogu da se vide, doduse u katastrofalnom formatu. Moguce je da nesto popravljaju ili da su ga potpuno batalili.

    Uglavnom ako se ne resi dodjite na Vox92 forum.

    Karamazov
    Victor BG
    nebitan
    L a z a r
    @Storm
    @Inbox
    & ostali
    Last edited by mmajstor; 16-06-21, 22:55.

    Comment


    • Koji je bese pametnjakovic ovde kukako kako svi spoetisti moraju da se vakcinisu bla bla?
      Eno neka taj isti objasni krisu polu to koji se vakcinisao pa je pozitivan na koronu i sad za dz mora da odsustvuje u najvaznijem delu sezone hahhaahha

      Comment


      • Valjalo bi da se nešto poradi i da se dovede u red ovaj forum i funkcionisanje istog.
        Istina nismo mi neki kvalitet od forumaša, ali nismo baš toliko loši da nam se nudi ovako nešto.

        Majstore*
        Hvala tebi na pozivu i pažnji.

        Comment


        • Valjda će biti nekog poboljšanja što se foruma tiče.

          Inače, Lojd potpisao dvogodišnji ugovor sa Zenitom.

          Comment


          • Ode burazer, lorenco je slobodan hmm

            Comment


            • E jebat ga... Dok oni isprave code mogli su novi podići. Ja imam nalog na RSB vec dugo ali nikad tamo nisam pisao niti mi se nesto pise.
              mmajstor hvala na pozivu, ako me nekad zelja spopadne, predstavicu se, za sad sam ovde sa starom ekipom cekam neka bolja vremena 😊

              Comment


              • Mozda je moja kritika uradila plodom. Bukvalno se sajt skrsio i proradio dan nakon sto sam im poslao mejl i pm mesindzer... jel forum radi bolje ili isto kao i do sad?

                Comment


                • Pa sta znam, bolji je, brzi, responsive laksi za upotrebu al nema jebene sanse da cu ako opet padne da se cimam.

                  Comment


                  • Sto se tiče Lorenca, kvalitetan je on igrac ali u sezoni kod nas je imao Gista a 0 p&r akcija koje bi uspjesno izveo. Slabe su mu asistencije igra vise za sebe ali je jebeno predobar u 1vs1 sto kod preuzimanja kaznjava zestoko a pred sporijim cuvarima prolazi ko silo i otvara put za asiste sto ne koristi u dovoljnoj mjeri.
                    Jovic je dosta bolji za tim ali on je dosta sporiji i više fokusiran na sporiju igru. Njemu treba centar poput Noka da bi igrao. Noko je rijedak c sa krstenim blokom i brzim rolom ka obucu sto daje vremena igracu sa kim igra pik da napada obruc ili da asistira u slucaju pokrivanja. E Jovic pronalazi te sitne pukotine u odbrani.
                    Jovic 55% vs Lorenco 45%
                    Zbog toga sto ocekujem da Noko ostane izabrao bih Jovica. Da je situacija sa c drugacija mozda bi Lorenco imao prednost.
                    Williams iz Valensije. To je macka u dzaku koju bih rado potegao. Nismo se nesto posebno usrecili sa takvima ali ako bi pruzio dio svog repertoara imali bi opasnog skakaca i pretnju u reketu. Ukoliko je bas skup onda bih se okrenuo cetvorkama koje imaju range a prvi mi na pamet pada Wiltjer. Mekani bjelac ala Milko al sa tako preciznim sutom i klikerom da je pogodan za svaki tim koji ima teske petice.
                    Za poziciju SG nam treba pracka, ne Beron tip vec kao Punter, jer ako posadimo sidrasa u reket trebace nam sut ako igramo sa nizom postavom, trebace nam probijanje i onda dolazimo i do problema EL odbrana gdje nam je potrebno ISO rjesenje i jak igrac na lopti.
                    Jedan Dobric je smijesan na SG za EL a ovdje je to odigrao odlicno. Tako da neki ballhandler koji ima od svacega po nesto tipa KC Rivers iz mladjih dana a ni ovaj sad nije loš.
                    Vidjecemo sta je RA planirao i sta je u mogucnosti pa kroz pripreme da se to slozi.
                    PG i SG je hitno, a PF i ostali mogu lagano i pametno da se odaberu.

                    Comment


                    • https://twitter.com/chrisalucard/sta...26567246725123


                      Pocelo je vec lozenje,

                      pa da se krene polako,


                      samo ne znam sta ce kod nas pored planiranih Luke MItrovica i Simona od 35 leta. Ali ajde nije za bacanje.

                      Comment


                      • To je sve OK pod pretpostavkom da Jović može da pregura sezonu, a ne može. Njegov maksimum je 50% tekmi.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Ko je trener za narednu sezonu, zna li se nešto?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            To je sve OK pod pretpostavkom da Jović može da pregura sezonu, a ne može. Njegov maksimum je 50% tekmi.
                            Ko ti kaze?

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ko je trener za narednu sezonu, zna li se nešto?
                              Један једини,непобедиви

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                To je sve OK pod pretpostavkom da Jović može da pregura sezonu, a ne može. Njegov maksimum je 50% tekmi.
                                Da naravno 😊 ali slazem se da je rizik koji nama treba jbga
                                Sto se Sarcevog upisa tice, ja napisah da bih to poganjao. Mislim da i njemu treba ekipa gdje bi bio alfa i disao punim plućima. E sad da ce kostati, hoće al ako poslozimo ostatak valjano bice super. Treba KC Riversa poganjati, covjek je jebeni majstor kosarke i treba nam neko ko zna s loptom i da izmisli poene. Sa Radonjicevom koncepcijom on bi mogao da bude konstantan u napadu.

                                Comment

                                Working...
                                X