Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma igraci su tek dosli...treba vremena posloziti sve ovo. Roch je klasa, ali odbrana malo bolja od FC..sto znaci pretuzno. Kompatibilan je sa Halom, ali je problem veci sto Hal nije za prvog pleja.

    Po meni, oni misle da Roc treba biti prvi ili bar EL 20mpg, sve ostalo je smesno.

    Bayern ce nas pregaziti ako ne pokazu plejmejkeri znatno bolju igru...Znojavi ce nas docekati na noz..a Roc nece moci da brani njihov pik ni u snu, a imaju bekove koji su odlicni u piku a neki i u piku + ISO...

    Bayern je smernica sezone...mora brejk..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Roch ni ne brani pik. Pleja protivnika čuva Lazić, Hall, Loyd i Walden. Roch je obično na protivničkoj dvojci ili trojci u zavisnosti ko je od njih manje opasan u napadu.
      Za ovo ostalo negativno vezano za pojačanja imam opravdanje ako je džinks. Inače totalno ludilo mozga da nakon tako kratko vremena se izvlače zaključci, koji su btw pogrešni.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ne igraju samo plejevi pik...Roch da cuva trojku

        Stvarno svasta pises..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pogledaj neku utakmicu Zvezde u ovoj sezoni i prati samo gde je Roch.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kao i uvek, odgovor sa kontra pitanjem. Roch ne moze da se sakrije, da moze, ne bi Sasa vrsio hokejaske izmene.

            Aj opet, pik ne igra samo plej, jos gore po Rocha je ISO...eh da..jedva cekam da bidim kako cuva Lucica..

            Roch je bivsi kosarkas, dobio je drugo dete, jos malo parica i to je to...Zna kosarke, ali fizicki tesko moze ovo pratiti i kao takav nam je nepotreban, sto ce potvrditi Sasa za mesec dana..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Još par zapažanja...



              Teri je Mozli za baš ekstemno siromašne. Čovk bukvalno ne zna ništa sem da prikuca, operisan od košarke. Po meni ubedljivo zadnji centar u rotaciji.



              Džoni se već stesao za par kila (????? (nek pošalje recept)) i mnogo bolje deluje na terenu. Jedina zamerka, poludistanca FA mu je za cirkus, ne za teren, pod hitno odustati od tih pokušaja...



              Ročesti non faktor, apsolutno nikakva uloga na terenu u bilo kom smislu...



              Simonović je jednostavno bivši košarkaš, Dobrić je jedno dve stotine hiljada milajdi triliona puta korisniji, kao i Rit...



              Počeću Obradovića da shvatam kao neozbiljnog za bilo kakvo njegovo guranje u 12 nauštr bilo koga, makar i Uskokovića... To što on radi po terenu mogu i ja kao i bilo koji random rekreativni košarkaš.



              Počeli smo i malo brže da se oslobađamo lopte pri udvajanju, no na drugom pasu i dalje nestvaramo prednost, fali kretnja ostalih igrača, nije to uvežbano ni blizu...
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post

                Roch je bivsi kosarkas, dobio je drugo dete, jos malo parica i to je to...Zna kosarke, ali fizicki tesko moze ovo pratiti i kao takav nam je nepotreban, sto ce potvrditi Sasa za mesec dana..
                Nisam bio siguran, ali posle ovog posta je apsolutno izvesno da će ga produžiti. [emoji23][emoji23][emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Bobi je igrao KLS, a Jovic je imao 3ppg i 2ppg u Radnickom i bio zamena Malini... opusti se malo )
                  To je tacno kada povrsno i tendenziozno gledas na stvari. Cinjenica je da je Jovic pravo iz reprezentativnog dresa dosao u Zvezdu... kakav je to anonimus koga niko ne zna a covek igra za reprezentaciju svoje zemlje? Bobi je vec tada ranije imao reprezentativnog staza, a sad ti nama govoris da igraca koji je pored toga igrao u CSK i Zalgirisu niko ne zna i da je neki djilkos? Iz istog tog kluba je Jokic otisao direktno u Denver pa ti sad saberi 2i2 dal bi Bobi propao da nije dosao u Zvezdu.

                  Comment


                  • @mmajstore Kad je Bobi igrao u Megi, ti nisi cuo za Jokica, malo verovatno i za Jovica i Kalinica..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      @mmajstore Kad je Bobi igrao u Megi, ti nisi cuo za Jokica, malo verovatno i za Jovica i Kalinica..
                      Ne skreci temu podlim licnim postapalicama.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ne skreci temu podlim licnim postapalicama.
                        Ja sam o temi sve napisao i to govore cijenice kojim su putem isli pre, a kojim posle Zvezde i sta su postali u Zvezdi...Najbolji asistent i centar EL...

                        Jedino da krenem da ti pisem na kineskom..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bilo bi dobro odmoriti Loyda i jos nekog na naredna 2 meca EL.
                          Nezapamcen raspored.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Najplasticnije receno, ja od kosarke ne zivim, nikada u njoj nisam bio posebno dobar, nisam cak bio ni najbolji u timu u kom sam kratko igrao. Postoji razlog zasto ja sada ovde pišem a Obradovic vodi klub u EL.
                            Pored kompetencije i znanja, Sasa ima uvid i u finansije i dostupne igrace putem skautinga i menadžerskih agencija - ja/mi ne.
                            To kako meni stvari izgledaju i sta se meni svidja ili ne, je nerealna projekcija mojih zelja.
                            Ja samo znam, da izbor ova tri igrača nije slucajan i nije neko krpljenje vec odluka trenera za ono sto je uvidjeo kao rješenje odredjenih problema.
                            Lep post sa jasnom potkom, nemam načina da izrazim zadovoljstvo jer forum ne dozvoljava da ti dam reputaciju.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Bilo bi dobro odmoriti Loyda i jos nekog na naredna 2 meca EL.
                              Nezapamcen raspored.
                              Sledeća dva EL meča jurimo brejkove.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Sledeća dva EL meča jurimo brejkove.
                                Odlepio sam od posla, jbg.
                                Hteo sam napisati za naredna 2 meca ABA.
                                Ipak su u pitanju Primorska i Split kuci.

                                Comment

                                Working...
                                X