Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Viktor je na poluvremenu odspavao laganica, espresic srknuo, polufinale KLS ni da me čačne.
    Cekam da vidim koje zvjeri dovodimo pa na lagani odmor

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post

      Ma da bre, samo je potrebno zamisliti u glavi uzima se titula, jer jelte drugi igraju to takmicenje iz razonode
      Čitaj sve dok ne shvatiš.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • https://www.youtube.com/watch?v=i15dFnHvQ8M
        Prošlo već 5 godina...

        Comment


        • Trebace nam 2miliona za 4 zvjeri PG, SG, PF e sad ja bih jednog PF/C sa sutem i atletikom koji bi bio neki upgrade na Ritha al taj profil.
          Ostaju Noko i Kuzmic pa bi nam takav profil zaista trebao a i da igra kao zamjena na PF neke minute.
          PG - volio bih igraca koji je sposoban da igra ISO (ne da sutira vec da prodre) koji ce iz P&R napraviti upotrebljivog Noka (Siva je to uredno radio) Necu o imenima kao rjesenjima jer niti imam budžet niti imam podatke menadzera sta i koliko zele pa cu o karakteristikama.
          SG - mora da ima opasnu kontrolu lopte i pracku, sa takvim igracima dolazi i losa odbrana sto bih potpisao odmah. ( da bude jasno, Radonjic to ne zeli, citaj pod Djenka) volio bih Nedovica ali...
          PF - igrac koji ce isporucivati odlicnu low post igru jer je Noko i Kuzmic nemaju, koji ce imati range i snagu da pravi krstene blokove a da u odbrani cuva od Sengelije do Berona. Na njega svu lovu baciti. Prototip takvog igraca je Johny OBrayant naravno u formi a u USA ih ima koliko hoćeš.
          PF/C - malo bolja verzia Duopa Ritha.
          Za klupu nam treba odlican ballhandler i kreator u paru sa Waldenom da bi ta petorka mogla da dise uz Dobrica, Dedu i Kuzmica. Znaci treba nam kreativac sa klupe.
          Plate ne bi prosle 3.5 miliona magicnih i moglo bi se doci do PO ako bude sreće.

          Comment


          • Treba nam jos jedan PF, mada vidim da su tu svi vec isplanirali Luku Mitrovica.

            Ja bih pre dva PG-a po cenu da na 2 igramo sa ovim sto imamo bez Loyda. Waldena ne bih vise ni sekundu drzao na 1.

            PG, PG, Uskokovic
            Walden, Dobric
            Lazic, Davidovac
            PF, Mitrovic
            PF/C
            Nnoko, Kuzmic

            Ja bih dao pare na dva pleja, po cenu da i ovaj jedan PF i dalje bude Kuridza. Smucila mi se igra bez dva krstena pleja i celu pricu bih gradio oko njih ako ih nadjemo. Kakvo kreiranje sa 3 i 2. Zna se ko treba da kreira.

            i da, vise volim da mi PG igra na 2 nego SG na 1.
            Last edited by Storm; 05-06-21, 13:42.

            Comment


            • I onda da budemo 19-ti u konkurenciji 18 timova u EL.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                I onda da budemo 19-ti u konkurenciji 18 timova u EL.
                A ne, ne, ne… To samo Cedevita moze da bude peta kao prvi favorit za titulu.

                Comment


                • Da, da, da... Cedevita nema nikakav pritisak, i može samo da napreduje zajedno sa njenim mladim i talentovanim trenerom. Od Radonje smo videli koji mu je peak.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Koliko je Petrusev ogavna njuska toliko je mali Simonovic kosarkas za primer. Da mi to uzmemo na 3 sezone kao onog 4/5 igraca. Sta mislis Viktore?

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Da, da, da... Cedevita nema nikakav pritisak, i može samo da napreduje zajedno sa njenim mladim i talentovanim trenerom. Od Radonje smo videli koji mu je peak.
                      Pa mozda udju u plej of dogodine, mada ne garantujem

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Koliko je Petrusev ogavna njuska toliko je mali Simonovic kosarkas za primer. Da mi to uzmemo na 3 sezone kao onog 4/5 igraca. Sta mislis Viktore?
                        Joj ne znam, nisam pametan. Nesto ga ne mirisem iako su cinjenice da je dobar. Potez bi bio na mjestu samo eto moj neki licni utisak je da mi se ne sviđa.
                        Kao sto mi se Ivanovic ne svidja i vidim dosta ljudi bi ga gledalo kod nas a lik apsolutno neupotrebljiv na lijevom ulazu, tu pas ide na centra u 99% slucajeva, sut za 3p je mizernih 31% na EL nivou odbrane gdje se te sitnice skautiraju oprezno bio bi brzo popljuvan.
                        Da sad ne googlam napredne statse nego ovako iz glave na osnovu utiska, Rit mi djeluje daleko bolji u low postu i sutu eto tu je razlog zasto bih nesto drugo al mlad momak koji moze napredovati i igrati 4/5 svakako dobar potez.

                        Comment


                        • Razlika je igrati u Zvezdi i u Megi pogotovo sto je trener Radonjic pa je broj individualnih rjesenja sveden na minimum. Mladom igracu trebaju minuti, povjerenje, da zna da kad uradi glupost nece dobiti 10.000 zvizduka i popasti klupu narednih 10 utakmica. Mlad igrac ce da grijesi ali to se jedino i samo minutama konstantnim na terenu rjesava.
                          Samo bih volio da se bas isprsimo za ta 4 igraca koja nam trebaju i taj jedan na 4/5 (ako ostaju Kuz i Noko a Rit ne dobije ugovor)
                          Ima na tržištu dobrih rjesenja ali nemam pojma kako ce se kretati cijene za 20 dana kad krene pijaca (vec je krenula lagano)
                          Sad se vuče za rukav, traze se pare, ide izborna skupština pa nakon toga (pocetak jula) krece akcija.

                          Od kapitalaca na pozicijama, slobodni su:
                          PG Jovic, Siva, Lorenzzo (Lorenzzo favorit)
                          SG Loyd, Punter, M. Thomas (Punter)
                          PF D. Williams (necu dalje ni da nabrajam, njega bih doveo sta košta)
                          Ostala imena koja se meni svidjaju ali nisu kapitalci i potpuno bi zavisio izgled rostera od toga koga angazovati.
                          - Zasto sam naveo Lorenzza, pa imao je krs sezonu u Feneru kao i citava ekipa pa nece bas biti na radaru velikima a tu je nasa sansa jer BG gotivi.
                          - Punter je imao sjajnu sezonu i znamo koliko voli BG i Zvezdu, naplatio se posteno u Armaniju i mislim da bi bilo prostora za razgovor. U slučaju da mu opet ponude milion onda pokovati Thomasa koji je klasan suter al jebga Radonjic ne voli takve tipove igrača.
                          - Williams bi trebalo da radi sve sto ona dvojica ne mogu a paklen je u smallball kombinaciji. E to bi bio epski zabod.
                          Ocekujem jednog od ovih nabrojanih a necu se iznenaditi i nekim jacim imenima ako Covic uzme jos jedan mandat.


                          ​​​​
                          Last edited by Victor BG; 06-06-21, 15:39.

                          Comment


                          • Radanov ili ce celo leto zestoko raditi na sutu ili ce zavrsiti u rumunskoj ligi.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Radanov ili ce celo leto zestoko raditi na sutu ili ce zavrsiti u rumunskoj ligi.
                              Sve sto moze na terenu da odradi (a moze dosta toga) bi jos vise doslo do izrazaja kada bi unapredio sut i procente za 3. U tom slucaju mu se protivnici ne bi odmakinjali 2+ metra kada se nalazi iza linije za 3 poena pa bi i prodori, poentiranje ili dodavanje posle prodora bili jos izrazeniji.

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post

                                Sve sto moze na terenu da odradi (a moze dosta toga) bi jos vise doslo do izrazaja kada bi unapredio sut i procente za 3. U tom slucaju mu se protivnici ne bi odmakinjali 2+ metra kada se nalazi iza linije za 3 poena pa bi i prodori, poentiranje ili dodavanje posle prodora bili jos izrazeniji.
                                Na žalost, mislim da od njega nema ozbiljnog igrača. Mehanika suta je blagi ocaj a on je profi igrac na mjestu krila. Da bi se to dovelo na pristojan % morace da mijenja prijem lopte, poziciju laktova i stabilizaciju pokreta lijeve ruke. Previse mu prati izbacaj sto vjerovatno znaci da mu polozaj prstiju desne sake nije ravnomjeran.
                                Tu je potrebno više od jednog ljeta.
                                Savjetovao bih mu da kopira Davidovca i pokusa sa tom mehanikom. Taj sut ne moze biti precizan iz kretnji ali kad ga ostave samog moze znacajno da podigne %.
                                Ja mu zelim svu sreću i da pokida vec sledeće sezone al mislim da to nije moguće za sad.

                                Comment

                                Working...
                                X