Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bozo Vrećo za sirotinju 🤣
    Izvini Čiča morao sam budi blag

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Bozo Vrećo za sirotinju 🤣
      Izvini Čiča morao sam budi blag
      Ko je Božo Vrećo?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Isti je pisao da je Partizan zainteresovan za Ivanovica ali da ce Ivanovic najverovatnije ostati u Podgorici.

        Christos Harpidis @chrisalucard
        Red Star are interested in Buducnost’s American big man Willie Reed,sources tell @Totalbasketgr.
        As we informed you he already has a two-year extension offer from the Montenegrin side but he didn’t answer yet.

        Comment


        • ajmo da se kupi os malo snage i privede ovaj KLS kraju kako dolikuje ...pa KAlemegdan i onda da se okrenemo selekciji igraca pod dirigenskom palicom DR.....bilo je previse promasaja i lutanja ove sezone .....previse
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Ne znam sta nas uvjerava da nece biti i ove? Nije kao da do sad nije bilo. Kako god, tim je osvojio ABA, da nije bilo pljacke (dokazane) u PG uzeli bi glat iako utakmice do finala (ukljucujuci Igokeu) to nisu pokazivale.
            Opet bih ponovio, roster je više nego dovoljan za ABA sto je bio minimalni cilj.
            E sad, za ovu godinu ce zavisiti opet od mnogo faktora a da cemo za male pare iskopati nekog igraca to ne vjerujem jer Radonjic to nikada nije radio.
            Plasim se samo da se ne razmislja o bivsim igracima ili o ne daj Bože igracima Budućnosti.
            Koliko su pojedinci kvalitetni pokazao Matias Lesort a mi valjda tezimo nekoj bitnijoj ulozi u EL osim pukih drzaca lampe na zacelju.

            Comment


            • POBEDA SVIH NAS!

              https://kkcrvenazvezda.rs/2021/06/04/pobeda-svih-nas/

              Comment


              • Vala smo svasta prosli i prosle i ove godine, ne ponovilo se u sledecoj. Samo da kane koja para, da se moze na miru raditi i da se skocka neka ekipica koja moze da se gleda i uziva.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Па јебем му миша,ваљда сезона још траје?

                  Не треба ово саопштење док се званично не заврши КЛС...

                  Comment


                  • Lazić 3 od 3 za 3.

                    Comment


                    • Mi trojke pucamo 7 od 8.

                      Comment


                      • Ima li neki stream

                        Comment


                        • http://live.jokerswidget.org/streamv...3-5482275.html

                          Comment


                          • Na kraju svake od 3 cetvrtina do sada Uskokovicu se "namestilo" da mora da sutne sa svoje polovine na kos posto je bilo uglavnom 2 sekunde do kraja. Ako neko pogleda u statistiku na kraju utakmice bice "kamenjar" posto ne moze trojku da pogodi.

                            Comment


                            • Kamenjar za 3 p je jedino Radanov ,to je neverovatno koliko mora da radi na sutu ,bukvalno iz hale da ne izlazi....tako otvoreni sutevi a lopte koje on salje ni blizu kosa ....bas razocaravajuce ...nije dovoljno sto ima dobro telo solidan ulaz ...uz ovakav sut nema sanse da postane ni osrednji igrac a ne odlican kako mi zelimo i nadamo se

                              Ajmo u Cacak da se resi to u dve utakmice pa da osvojimo i ovo takmicenje
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Odmaramo Loyda za finale. Verovatno planira tada da mu igra 30 minuta po mecu.

                                Comment

                                Working...
                                X