Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post

    Misliš prdnuli jer ste ko najveće kukavice prvi digli glas kako je zdravlje najbitnije te ste prvi u redu stajali za ne nastavak sezone.

    Znali ste vi šta vam se sprema. Morali bi ste opet fuzionisati i FMP i pokušati odmrznuti pravu pravcatu CZ.

    ​​​​​​Danas odjednom nema bojazni od pandemije i raznih boleština. Dobro ste izračunali,stavili na papir, znali ste da ne možete da izgubite ništa.

    U protivnom ne bi bilo ništa od hleba i igara.
    Ne znam gde ti živiš, ali ovde u Beogradu je vakcinisano skoro 50% punoletnog stanovništva, a dosta ovih koji nisu vakcinisani su preležali kovid i stekli prirodni imunitet.
    Komotno je mogla cela hala da se popuni ali je Zvezda kroz celu sezonu klub koji se najviše pridržavao mera predostrožnosti, Čovića je dosta osvestila smrt Odža a potom i to što je i sam imao koronu.
    Tako da ne stoji ništa što si rekao, pričaš napamet i u frustraciji što je Zvezda još jednu sezonu završila trijumfalno, barem u regionalnim okvirima.
    Last edited by dekkard; 31-05-21, 18:07.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Volden se ošišao. Sad opasnije deluje.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post

        Jel sam ja napisao cetvrtfinale ili f4?
        Jel panata i makabi generalno igraju ili ne igraju cetvrtfinala?
        Ambicije sluze da postavis cilj, a onda radis u skladu sa tim ciljem da bi se realnost u jednom trenutku poklopila sa ciljem. Sta je po tebi cilj KK Crvena Zvezda... da osvajamo ABA i da se konstantno slepamo na zacelju EL??
        Desila se jedna sezona gde smo bili na dnu prvo sezona je specificna nije bilo publike, drugo malo malo pa je neko imao problema sa pcr testom i nije smeo da igra, trece radonja nije selektirao ovu ekipu sto ne znaci da je ekipa krs iako realno plejmejkeri su nam krsina, samo za sistem koji on forsira ovi igraci nisu...videcemo dogodine kada se publika vrati sem ako ne izmisle indijsko, vijetnamski, kanadski farsko ostrvljanski soj korone koji probija sve vakcine bla bla i koji je najopasniji moguci gde umre ispod 0.0002% stanovnika al jebiga i kada radonja bude selektirao ekipu...
        Radonja je podigao Zvezdu u el i navikli smo da smo uvek tu na granici top 8, tako nesto nije poslo za rukom alimpiju, tomicu, sakoti, obradovicu jebiga, zao mi je ali je tako...
        Igraci u svaki mec trebaju da udju sa ciljem da dobiju taj mec u svakom jebenom, ali koliko je to realno je drugo...ne sumnjam u zelju momaka i u njihove ambicije, ali realnost je sasvim drugo i ja imam ambicije da napredujem i da zaradjujem soma evra mesecno jer da nemam ne bih se trudio, ali onda dodje vucic i kaze stani burazerce, evo vam kurac

        Comment


        • Nismo navikli da smo na granici top8 nego smo navikli da smo u donjem domu. Nije ni Radonjic na to navikao jer je i prosle sezone prosao isto kao i Obradovic ove. Ono sto nam treba jeste da se naviknemo da igramo cetvrtfinala i da sve sem toga smatramo neuspehom. To ce podici interesovanje, sponzore i sve ostale. Steta sto imamo samo jos jednu sezonu da to pokazemo, jer smo za nesto duze svoju sansu spuckali tavorenjem na dnu.

          Comment


          • Da stvarno imaš želju da zarađuješ soma ili dva soma evra izborio bi se za to. Opravdanja su za slabe.
            Isto tako i u sportu. Interesovanje postoji i to enormno čak i sa ovako bednim rezultatima u Evroligi. Da bi počeo klub da stvara novac van onog što mu daje država mora da izađe iz svog tora, da kao Efes bude privlačan za gledanje i onima koji nisu Turci, da bude prepoznatljiv i van granica svoje zemlje. Tada će doći i sponzori koji nisu državni i biće finansijske stabilnosti koja će omogućiti klubu da planira stvaranje tima na duže staze.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Koji sponzori? Jel ti mislis da mi ovde dobijamo sponzore na osnovu rezultata, a ne na osnovu toga kako se vucicu digne da nam dodeli sponzora?

              Comment


              • Državni je interes da ima 1 klub u najvećem evropskom takmičenju.
                Ako to može tek sporadično u fudbalu, u košarci može svake godine jer je potrebno uložiti mnogo manje nego u fudbalu.
                Ali, sve dok je dominantno mišljenje da je samo bitno biti prvi u selu, a da je EL čist bonus nećemo se maći od druge polovine tabele.
                Koliko ima različitih osvajača EL od klubova koji su poslednjih godina redovni učesnici iste?
                Real, Barselona, Fenerbahče, Efes, CSKA, Žalgiris, Makabi, Panatinaikos, Olimpijakos. 9 od 18. Dakle, nije tako nemoguće stići do titule.
                Samo je u glavi potrebno prelomiti da ti je to cilj, i raditi na tome a ne zadovoljavati se tavorenjem u takmičenju. Bolje je onda ne učestvovati u tom slučaju.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Danas je odmah druga utakmica sa Zlatiborom.

                  Počinje u istom terminu kao juče.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Državni je interes da ima 1 klub u najvećem evropskom takmičenju.
                    Ako to može tek sporadično u fudbalu, u košarci može svake godine jer je potrebno uložiti mnogo manje nego u fudbalu.
                    Ali, sve dok je dominantno mišljenje da je samo bitno biti prvi u selu, a da je EL čist bonus nećemo se maći od druge polovine tabele.
                    Koliko ima različitih osvajača EL od klubova koji su poslednjih godina redovni učesnici iste?
                    Real, Barselona, Fenerbahče, Efes, CSKA, Žalgiris, Makabi, Panatinaikos, Olimpijakos. 9 od 18. Dakle, nije tako nemoguće stići do titule.
                    Samo je u glavi potrebno prelomiti da ti je to cilj, i raditi na tome a ne zadovoljavati se tavorenjem u takmičenju. Bolje je onda ne učestvovati u tom slučaju.
                    Ma da bre, samo je potrebno zamisliti u glavi uzima se titula, jer jelte drugi igraju to takmicenje iz razonode

                    Comment


                    • Zvezda vodi +15 na poluvremenu protiv Zlatibora u gostima.

                      Comment


                      • Još jedna lagana pobeda.

                        Sad protiv Borca u polufinalu.

                        Comment


                        • zlatvVSzvezda.png

                          Comment


                          • Koliko raduje ovaj finish sezone Kuzmica. Mnogo bi nam znacilo da se on potpuno vrati u formu od pre par sezona. Domaci igrac, ima ugovor na jos 2 sezone.... Iskreno prezalio sam ga, ali on ozbiljno ponovo skrece paznju na sebe. Ako protiv Borca i Partizana nastavi ovako, mislim da je on definitivno drugi centar sl.sezone.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Koliko raduje ovaj finish sezone Kuzmica. Mnogo bi nam znacilo da se on potpuno vrati u formu od pre par sezona. Domaci igrac, ima ugovor na jos 2 sezone.... Iskreno prezalio sam ga, ali on ozbiljno ponovo skrece paznju na sebe. Ako protiv Borca i Partizana nastavi ovako, mislim da je on definitivno drugi centar sl.sezone.
                              ????

                              Neka se spremi za Petruseva.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post

                                ????

                                Neka se spremi za Petruseva.
                                Pustice ih Misko.

                                Comment

                                Working...
                                X