Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ограничени смо на спољашњу игру...Никако да пробамо да мало спустимо доле кад је Кузмић-Јовановић па чак и Ноко-КаНоко-Карлмајкл...

    Нисмо ни користили то кад је Фунда чувао Декија па да дамо Декију лопту да нападне с поља Фунду јер Фунда не може да га испрати...

    Comment


    • Idiot Simonović.

      Comment


      • Bravo bre, bravo!

        Comment


        • Sjajna poslednja četvrtina! Za primer.

          Igra nije bila dobra ali je sada najvažnije pobeđivati.

          Bravo momci!

          Comment


          • Opet spoljna linija dobija mec. Ako mislimo da dobijemo finale centri moraju da odiraju nesto.

            Comment


            • 19 poena Igokee u drugom poluvremenu.

              Samo malčice da imamo bolji napad mi bi surovo delovali.

              Comment


              • Kapiten kapitenski
                Borba, odbrana i timski duh.
                Igoksi dosta prljavi i grubi, Jošilo prednjači.
                Sudije...ništa novo .
                Još jednom bravo Branko majstore.

                Comment


                • Браво за екипу!Надам се бољој игри у Лакташима и мало разноврснијем нападу...Светски би било кад би успели да завршимо посао у Лакташима,а да други полуфинални пар игра 3 утакмице...

                  Свака част и Игокеи на игри до краја 3 четвртине!

                  Comment


                  • Svaka puska je ubojita u rukama Deje Radonjica. Rutinska pobeda, losa selekcija i primarno los trener su nas doveli da slutimo zlo, ali Dejo je majstor plejofa, davno ga nije izgubio i ako igra svake godine u njemu.

                    Treba ce nam jos municije protiv Buducnosti.

                    Odbrana u drugom je bila za desetku, clutch momenti su bili od Branka Lazica,naseg kapitena, kome je i posvecana prva recenica. Svako je dao deo doprinosa...masina se upalila i nece stati dok se ne digne trofej.

                    1/5 cetiri jos treba!!, Idemo cigani...ovo je najbitnija titula u covic/vucic eri...igra se za EL, igra se za licencu!!!
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Dobro je ovo spremio Bajic. Realno su bili bolji tokom utakmice. Nisam bacio oko na statistiku pa se možda i varam ali lose su gradili kos, sto nije svojstveno njima. Imali su dosta asistencija odnosno utisak je da su vise timski napadali dok smo mi iz ISO. Centarska linija nam je katastrofa i bas smo bezopasni tu sto nas može koštati pobjede u Laktasima.
                      Cestitke ekipi na pobjedi zaista je bilo tesko.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Svaka puska je ubojita u rukama Deje Radonjica.


                        Comment


                        • Odgledah crnogorski derbi. Buducnost je u padu forme. Opasniji su bili pre mesec-dva. Ovo sto sad igraju je sasvim prosecno. Mornar ne bih komentarisao. Grupa divljaka i carinika. Nisu klasa za aba vrh. Tu su slucajno. Sanse u finalu su 60:40 za nas. Ali bice zajebano.

                          Comment


                          • Bajić nas je pročitao i postavio igru u odbrani tako da nam je ostavljao Lazu da kreira napad (prvo poluvreme) što se završavalo prilično neslavno. U drugom poluvremenu je Laza lopte koje je dobio prosledio u koš i potvrdio da je jedan od pouzdanijih trojkaša u timu. Simonović igra alibi odbranu a onaj njegov nesportski faul nad Jošilom nas je mogao skupo koštati, srećom odbranili smo napad. Lojd je u jednom trenutku imao 4 ili 5 uzastopnih promašaja a u tim trenucima nas je u igri držao Laza i Dobrić. Da bi naši centri igrali potrebno je da plej odigra ili pik ili da dobro pozicioniranom centru pravovremeno uputi loptu (tu smo uglavnom kasnili). Igrači Igokee su imali snage za 3/4 tvrde utakmice nakon čega su energetski pali (tu se najviše vidi pečat DRa), igraju tvrdo i sa devizom "nema lakog koša", faulovi su jaki i na granici nesportskog (onaj faul Jovanovića na Lojdu je po meni nesportski jer ga je odvalio po glavi ...onako muški).
                            Dobrić bi, da nije onih nebuloznih dodavanja lopte u ruke igračima Igokee po meni bio igrač utakmice ali on ne može bez gluposti. Naš akutni problem ove sezone je plej i ne znam šta će i kako će na leto to rešavati.
                            Suma sumarum, 1:0 u seriji i sada se lakše diše, mislim da smo favoriti u Laktačima.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by nebitan View Post
                              Bajić nas je pročitao i postavio igru u odbrani tako da nam je ostavljao Lazu da kreira napad (prvo poluvreme) što se završavalo prilično neslavno. U drugom poluvremenu je Laza lopte koje je dobio prosledio u koš i potvrdio da je jedan od pouzdanijih trojkaša u timu. Simonović igra alibi odbranu a onaj njegov nesportski faul nad Jošilom nas je mogao skupo koštati, srećom odbranili smo napad. Lojd je u jednom trenutku imao 4 ili 5 uzastopnih promašaja a u tim trenucima nas je u igri držao Laza i Dobrić. Da bi naši centri igrali potrebno je da plej odigra ili pik ili da dobro pozicioniranom centru pravovremeno uputi loptu (tu smo uglavnom kasnili). Igrači Igokee su imali snage za 3/4 tvrde utakmice nakon čega su energetski pali (tu se najviše vidi pečat DRa), igraju tvrdo i sa devizom "nema lakog koša", faulovi su jaki i na granici nesportskog (onaj faul Jovanovića na Lojdu je po meni nesportski jer ga je odvalio po glavi ...onako muški).
                              Dobrić bi, da nije onih nebuloznih dodavanja lopte u ruke igračima Igokee po meni bio igrač utakmice ali on ne može bez gluposti. Naš akutni problem ove sezone je plej i ne znam šta će i kako će na leto to rešavati.
                              Suma sumarum, 1:0 u seriji i sada se lakše diše, mislim da smo favoriti u Laktačima.
                              Bas tako. Sinoc sam pogledao reprizu i stekao utisak da nije do nasih plejeva. Svaki put kad radimo pik nama nije ideja da C dobije loptu jer se i Kuzmic i Noko uopšte ne otvaraju za dodavanje vec se trazi pozicija za ulaz ili dodavanje na 45°.
                              Hall je to fantasticno radio prošle godine sto znaci da on to može i zna. Walden takodje, nije operisan od ulaza i kontakta. Dakle tu je neki problem sa centrima ili uopšte u postavci igre. Dobric ne smije da spušta loptu na parket. Covjek ima tunel vision i nije za njega da igra pik vec da sutne kad je otvoren ili utrci kad cuvar ne gleda.
                              Deda mora sa niskog posta da vise napada ali kada je Fundic u reketu onda licem da mu se ocisti strana.
                              Mislim da ce biti lakse u Laktasima zbog pritiska koji je bio prevelik na momcima no nacin na koji igramo zahtjeva i više srece u realizaciji 3p.

                              Comment


                              • Gledao sm jedan deo utakmice samo i u potpunosti sam zadovoljan prikazanom igrom. Ovo je 1/2 ABA lige,nastim ima povrede i ne tako dominantan sastav i opet smo ih rutinirali bez nekog posebnog pritiska na kraju. Perfektno drugo poluvreme, odbrana jaka, oni i sto su dali tih 20poena, 70% su dali bukvalno pukom srecom.

                                Nkoko je zatvorio reket, Lazic se vratio u formu na oba kraja terena, Loyd je malo ludovao a Volden drzao konstantu...Ono sto je najbitnije,ovo je bila timska pobeda, to je ono sto nismo imali kod SO i nesretnog JOB....ovo je pobeda kolektiva...

                                Mi sad delujemo perfektno u odbrani kad selomi rezultat...videcemo dal je ovo dovoljn da se dobiju ve utkmice u Pioniru protiv Buducnosti...to je kljuc titule...

                                JOB i Simanic oterani...hvala Dejo...MJK povredjen, Koloma smo davno izgubili....i sa tim i menjanjem igraca, strucnog staba, opet najbolju kosarku igramo kad treba...to je trademark Dejana Radonjica
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X