Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Američki košarkaš Šon Maršal definitivno ne dolazi u Crvenu zvezdu Telekom, saznaje B92.
    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=817801

    Ne gine nama jedan Cakarevic...
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      Ocigledno da insajderi nisu tacni. I nije jos gotovo. Nije klub pominjao Brewer-a, nego neki pouzdani insajderi. Marsal, nije neki igrac, svakako nama treba jos jedan u rotaciji, pa makar to bio i Cakarevic. Ima jaku statistiku, jeste da igra u najgorem timu, ali opet i to je nesto. Ne moze biti limitiran kao Simonovic sanse nema. Posluzice do kraja sezone lepo.
      To sto niije igra ni za jedan veci klub, i sto nema pobednicki mentalitet mozda je minus, ali kada se pogleda sa druge strane, KK CZ ce mu biti najveci klub u kojem je igrao i smatram da ce poginuti da se dokopa trofeja nekih. Posto ih je sigurno gladan. Mozda bukne igrac odjednom, nije ni to nemoguce. U zrelim je godinama, valjda je vreme sada da nesto konkretno uradi u svojoj karijeri, ova prilika mu se vise nece ukazati(mozda). Daleko od toga da je igrac los, al ja bih ga stavio u rang sa Silbom, koga svi toliko hvalite, koji je od silnih ponuda posle Zvezde otisao u Pariz. Jednostavno kada ga odbrana pritisne Silb je limitiran, videli smo na par EL utakmica.
      Videcemo sta ce biti... I Misko neka nam da Jokaru ili Vasu, dosta od njega
      Nije gotovo, zato sam napisao kad bude, a i nešto mi svejedno hoće li biti Hajde da sačekamo ishod koji je u ovom trenutku neizvjestan, i nemamo prevelike šanse za realizaciju bar po infu od prije 2-3 sata

      Za Schilba se nikako ne slažem i sigurno nisu isti rang. Vidjećemo hoće li doći, ako ne dođe uzdamo se u kapitenovu tehniku i brojimo titule


      Eto Jevta uletio, znači blokirani smo od strane jačeg, ništa neočekivano.

      Comment


      • Utubite u glavu da odlazak Šilba nema veze sa njegovim partijama, jednostavno dr. se malo preračunao kada je cenio da idemo u top16, puna arena još 7 puta, pare kotile se množile se, poduvali smo i kao rezultat te računice je otpuštanje najplaćenijeg igrača.

        EDIT: Btw. nisu samo komšije nemirne http://sportal.rs/news.php?news=120341
        Last edited by Brajkula; 28-02-14, 15:28.

        Comment


        • Ne znam zašto bi bilo šta utuvili, niko nije pominjao razloge odlaska A kad već pominješ, nema veze sa tim što si izračunao, bilo je para dovoljno i bar se Čović nikad neće ispružiti više nego što je dug.

          Comment


          • Mozda Coki spremio nesto inkognito, a ovamo "propadaju" poslovi...

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Ne znam zašto bi bilo šta utuvili, niko nije pominjao razloge odlaska A kad već pominješ, nema veze sa tim što si izračunao, bilo je para dovoljno i bar se Čović nikad neće ispružiti više nego što je dug.
              KEREDES je pisao o igrama Šilba i na osnovu toga se lako može izvući zaključak zašto se misli da je otpušten. I ti si zaslepljen figurom dr.-a nepogrešivog

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                KEREDES je pisao o igrama Šilba i na osnovu toga se lako može izvući zaključak zašto se misli da je otpušten. I ti si zaslepljen figurom dr.-a nepogrešivog
                KERSDRS(Moze li ovde kako da se promeni nick,? debilniji nisam mogao da smislim) je rekao da su igre SIlba bile ok, i objasnio razliku izmedju Marsala i Silba, a nije pominjao razloge njegovog otkaza.
                Bio je simpatican igrac, ali ne po mom ukusu. Igrao sam kosarku jedno vreme pa imam svoj pogled na tu igru. Cenim igrace koji igraju odbranu. A Silb je nije igrao.
                Inteligentan? Pa za to nam ne treba Amerikanac, ja sam vise za neku zivotinju na poziciji 3, koja ce da pokupi sve lopte i pored koje niko nece moci da prodje, da zakuca dva-tri puta i nalozi Blazica koji ima x factor, ili onu ikonicu iz NBA 2k14 kada se igrac nalozi, pa mu niko nista ne moze

                Comment


                • Kakav je dr Covic kralj!!!

                  EDIT : Evo saveta za novinare sa sos kanala kada vam Covic dolazi sa papirima u rukama u emisiju otkazujte je!!!
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by jevta1992 View Post
                    Kakav je dr Covic kralj!!!

                    EDIT : Evo saveta za novinare sa sos kanala kada vam Covic dolazi sa papirima u rukama u emisiju otkazujte je!!!
                    Nisam u toku. Sta se desilo ?

                    EDIT: Nije Cakarevic al se pominje Vuk Radivojevic. Ne znam stvarno sta ce nam on, ali ako dodje, dobrodosao.
                    Last edited by Cassius Clay; 01-03-14, 08:29.

                    Comment


                    • JAKA BLAZIC
                      http://www.b92.net/sport/intervjui/i...&nav_id=818206
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Da li potpis eventualnognovog igraca moze da ide do 03.03, ili ukljucuje i 03.03?

                        Comment


                        • ukljucuje i 3 mart naravno.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cisto da znam da li da gajim nekog podstanara u glavi da ce se potpisati neko, valjan po mogucstvu...

                            Comment


                            • Ja mislim da se zatvara 3.3. ali nešto u ranim jutarnjim časovima, no ne držite me za reč, negde sam pročitao pa se sada kroz maglu prisećam.

                              Inače, sve se više priča da na kraju nećemo nikoga ni dovesti.

                              Comment


                              • Trećeg u ponoć. Nema šta da se priča, prva želja Hopson, rezerva bio Tito, ostale opcije su izmišljali da bude kao da biraju i imaju viziju Jedino da nešto prinudno izmisle, čisto da ne gledamo kapitena po 30-35 minuta da nam ne pozli.

                                Comment

                                Working...
                                X