Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Mogu vam reci da je Dekkard ostao opasan strucnjak ili ja to nisam video na pocetku. Ima materijala za njega. ( da nasledi Alimpiju ) Sala mala, ali to sto je Dekkard rekao... Imaju Mornar, Megu..Kuci nece izgubiti sigurno..ta gostovanja ...ta dva bi mogli puci.

    Kod nas je jednostavno, ako pobedimo Cedevitu, po meni prvi. Ako izgubimo treci... Titula je u pitanju po meni samo ako Cedevita dovede jednog kvalitetnog centra. Stipanovic ako uzme titulu kao prvi centar, nek sve ide u q...
    Ovako može
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Pomoću kojeg trika će Partizan dobiti Budućnost?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ruku na srce, to je najmanje verovatan poraz, istina.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ajmo odmoriti malo od ABA lige do nedelje. Svaki drugi post je vezan za Budućnost i Cedevitu. Ajmo o Efesu pričati, Evroliga se igra u petak, akcenat je sad na tome
          Čuveni top 8 se ganja!
          Last edited by mikara92; 09-01-18, 20:36.

          Comment


          • O cemu da pricamo o Efesu. Sve osim pobede je totalni neuspeh.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ovako može
              Da, moja greska
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Pomoću kojeg trika će Partizan dobiti Budućnost?
                Partizan? Ostoja uneo novi duh u klub ko ce ga znati... Nismo ga ni napisali nigde..sta vise..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nije nemoguće, ipak je Budućnost gubila i od Zadra i od Igokee (doduše sa Dorell Wright-om), što ne bi mogli da izgube od Cedevite u Zagrebu i Mornara u Baru ili Partizana u Beogradu? Čak i da se to ne desi, nije tragedija jedno je regularni deo lige drugo plejof, je l' upravo Budućnost izgubila od Mege u polufinalu pre dve godine?
                  Od cedevite da,tu mogu...od partizana ako im ode miler nema sansi nikakvih,a mislim da ce mornar da pusti buducnost...verujem da ce biti naredjeno

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Od cedevite da,tu mogu...od partizana ako im ode miler nema sansi nikakvih,a mislim da ce mornar da pusti buducnost...verujem da ce biti naredjeno
                    Cuj naredjeno
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • A sta znam,ne bi me cudilo uopste

                      Comment


                      • https://s13.postimg.org/g4dhi7mp3/ezgif.com-crop_6.gif

                        Primer kako smo branili pik.
                        Ovde samo Lesor zna kuda je krenuo.
                        Niti smo branili iskakanjem niti preuzimanjem i to na njihovim najboljim suterom.

                        https://s13.postimg.org/43s1h5mwn/lesor_nastavak_1.gif
                        Ovde opet ista prica
                        Obratite paznju de stoji Lesor u zacetku ove pik akcije Buducnosti i zasto kasni da pokrije Lendrija.

                        https://s13.postimg.org/r58mmyrpz/lesor_nastavak_2.gif
                        I opet Lesor?????
                        Moze centrala jednom da pogresi ali???????
                        https://s13.postimg.org/k8ega8dd3/pero_4.gif
                        Antic kao Lesor.

                        https://s13.postimg.org/yl7w8lfdj/pero_5.gif
                        Ovde Rocesti otvara desni ulaz, Antic iskace da brani pik koji jos niko ne postavlja.
                        Naravno strana pomoci, zastita reketa ne postoji.
                        Last edited by Laza Kacanski; 09-01-18, 23:57.

                        Comment


                        • I pored svega ovoga bi opet pukli Buducnost da u 32-gom minutu utakmice oni nisu imali 4x vise ubacenih bacanja(6 vs 24)
                          Sutirali smo mi odlicno trojke a jos bolje od toga za 2 poena ali skoro 20 poena razlike sa slobodnih je tesko nadoknaditi. Ne postoji savrsena utakmica, svi grese. Mi smo odigrali skoro pa odlicnu utakmicu
                          Ona 2 ulaza na kraju su posledica frustracije kada ti neko celu utakmicu ubacuje za 3 a sve se nadas da ce stati sut

                          Citao sam i ja ovu analizu i dopada mi se(da nasi visoki odbrambeni idu iznad bloka da bi sekli liniju dodavanja a ne ispod) ali ne znam koliko je primenljivo to kod nasih igraca. Ipak Lesor nije Garnet

                          Radosniji bi bio da smo dobili ali nisam mnogo ni tuzan sto smo izgubili. Jednostavno je Buducnost odigrala neponovljivu utakmicu i zasluzeno su pobedili.
                          Na isti nacin smo mi pobedili Reala. Ni oni n'umeju da brane sut za 3

                          Comment


                          • Lesor ne zna, Roč i Pero ne mogu da u kontinuitetu odigraju dobru odbranu na centralnom piku. O Bjelici kao nekom korektoru je izlišno pričati. Za njega je čak upitno da li može da odigra i show&recover. Za J&J treba vremena da vidimo kako bi se oni uklopili u sistem odbrane picka, gde veće šanse dajem Jankoviću zbog brzih nogu i skočnosti. Kao što je neko već napisao, u našem celom rosteru najbolje pomažu Laza i Danguba. Kada naiđemo na ekipu kao što je Budućnost koja besomučno vrti pik, dolazi do problema i onda zavisimo od procenata protivnika, ne od sopstvene odbrane. U prvom meču protiv Podgoričana smo pokušali drugačije da ga branimo (bio akcenat na rolera, da se spreči pick and pop, da li sa poludistance ili trojke), ali nam se onda Gordić na*ebao majke preko poena iz ulaza, šetao se dečko kroz odbranu i polagao kako je hteo. Lično, smatram da je zatvaranje reketa i dalje bolja opcija, nemoguće je da Budućnost ponovi one procente za tri. Pričam o eventualnoj seriji u finalu ili polu-finalu. Imaju smisla one zamerke oko snižavanja petorke, ta postavka bi nam pomogla da brže rotiramo i stižemo da pokrijemo eventualan šut za tri. Čak i petorka Roč, Feldin, Laza, Danguba i Lesor bi bila bolja za odbranu od picka od onoga što smo igrali u većini meča. Još ako bi Lesor napredovao u svojim rim protect skilovima, gde bi nam bio kraj.
                            Međutim, ima tu drugi momenat. Dilema da li prilagođavati roster protivniku, tj. bacati akcenat na odbranu ili gurati svoju igru i terati protivnika da se prilagođava. Oba trenera su furala svoju postavku igre, nije Budućnost mogla da nas brani, ali nismo mogli ni mi njih, pre svega tu mislim na šut za tri koji je sledio iz nekoliko varijani picka. U takvom napadačkom obračunu oni su dobili, svaka čast, ali pitanje je koliko mogu u nekoj seriji utakmica na taj način da dobiju. Dakle, dolazimo do paradoksalne situacije gde zameram našem treneru što se nije prilagodio napadu Podgoričana u tom jednom meču, a znam da je takav način odbrane generalno bolji. Ipak, signalna lampica je morala da se upali kada su svi videli u kom pravcu idu njihovi proceni za tri, pa je trebalo doći do korakcije sa klupe da im se zaustavi to moćno oružje po svaku cenu i da onda vidimo na koji način bi dolazili do poena. Naknadna pamet, ali nešto za razmatranje pred buduće mečeve protiv njih.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Mi smo odigrali skoro pa odlicnu utakmicu
                              Halo, o čemu pričaš, kakva crna odlična utakmica sa onakvom odbranom? Wtf???
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Halo, o čemu pričaš, kakva crna odlična utakmica sa onakvom odbranom? Wtf???
                                U pravu je dečko, nije košarka samo odbrana nego i napad i istakao je dobro takođe razliku u broju bacanja. Na kraju, i sam Džikić je alanfordovski rekao da bi uvek pre izabrao da pobedi na veliki broj poena nego da izgubi na mali [emoji4]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X