Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jordan loyd View Post
    Ne svidja mi se kuknjava na sudije ...sacekajte da vidimo prvo utakmicu pa posle kukajte .....
    Ono sto je nama Javor do sada uradio je za zatvor. Tako da nije ostavio ni trunku optimizma i mogucnosti da ce on kad je Zvezda u pitanju biti neutralan. Sreten Radovoc je isto stara funjara i mrzitelj svega srpskog i zvezdaskog, valjda jer je Srbin koji se deklarise kao Hrvat. A ovaj treci je lisica, koji radi kako druga dvojica kazu. On i Hordov ne smetaju kad su u kombinaciji sa dvojicom normalnih. A kad nisu, drzi gace.
    Last edited by Storm; 21-05-21, 11:45.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Ono sto je nama Javor do sada uradio je za zatvor. Tajo da nije ostavio ni trunku optimizma i mogucnosti da ce on kad je Zvezda u pitanju biti neutralan. Sreten Radovoc je isto stara funjara i mrzitelj svega srpskog i zvezdaskog, valjda jer je Srbin koji se deklarise kao Hrvat. A ovaj treci je lisica, koji radi kako druga dvojica kazu. On i Hordov ne smetaju kad su u kombinaciji sa dvojicom normalnih. A kad nisu, drzi gace.
      ponavljam ...kritika u rediu ...ali posle utakmice ako bude razloga ...ovo ovako pljuvanje nema smisla
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Originally posted by jordan loyd View Post

        ponavljam ...kritika u rediu ...ali posle utakmice ako bude razloga ...ovo ovako pljuvanje nema smisla
        Dabogda mi svi ispali paranoici a samo ti u pravu. Eto da sačekamo i djelo al da nas nece pokrasti jednako je cudu, bar do sada nisu odolili.

        Comment



        • Nekako je za očekivati i ove dve utakmice u PG da budu zanimljive neizvesne, takođe je veća verovatnoća da će se igrati peta utakmica nego da će se završiti sa trećom ili četvrtom utakmicom.
          Osim želje imaće i svoj vetar u leđa (navijače), ne verujem sudijama ali je Lojd u pravu - nije pošteno unapred kukati.
          Last edited by nebitan; 21-05-21, 12:36.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post

            Nekako je za očekivati i ove dve utakmice u PG da budu zanimljive neizvesne, takođe je veća verovatnoća da će se igrati peta utakmica nego da će se završiti sa trećom ili četvrtom utakmicom.
            Osim želje imaće i svoj vetar u leđa (navijače), ne verujem sudijama ali je Lojd u pravu - nije pošteno unapred kukati.
            Isti izvor kao za sudije , kaže da će biti oko 2000 ljudi u Morači .Nikakav problem , neka ih bude i više , neka skandiraju šta hoće , samo da niko ne ugrozi bezbednost igrača .

            Nije ovo nikakvo kukanje unapred , nego iskustvo . Radović je uvek bio specijalac u Morači ne samo protiv kkcz ...o onom drugom ne vredi ni pisati .Sve su to odlične sudije kad sude normalno ali nema ciganina koji veruje ovoj dvojici , makar ga ja ne znam







            Comment


            • Nema lako. Ako treba neka izvedu 100 slobodnih bacanja i neka mec traje 3 sata. Ali mi moramo da igramo nasu igru i nasu odbranu. U dva meca dole nas ne mogu dobiti ako mi budemo kao u prva dva meca i ako nas samo malo bolje sut bude sluzio.
              Last edited by Storm; 21-05-21, 16:42.

              Comment


              • https://redstarbelgrade.rs/zvezda-ot...-ce-nastupati/


                После два меча у Београду серија се сели у Подгорицу. У потпуност смо свесни да играмо против квалитетне екипе Будућности. Морамо бити спремни да одговоримо енергетски и да одиграмо са максималном концентрацијом свих 40 минута. На сам дан утакмице ћемо донети одлуку у ком саставу ћемо наступити – рекао је тренер црвено белих Дејан Радоњић.–

                Comment


                • Ako krenu govna da nas kradu treba povuci ekipu. Izginuli smo i posteno uzeli 2 pobede, u okrnjenom sastavu. Ne smemo da dozvolimo da otimaju i da mirno cutimo na to. Isto tako ako krene opet uletanje milogoraca na parket , sesti u avion i nazad. Oni ako nisu sposobni da iskontrolisu kao mi u Bg neka i ne pustaju navijace
                  Last edited by Marcus; 21-05-21, 21:40.

                  Comment


                  • Sreten Radovic zbog dokazanog namestanja prostitutki od strane KK Buducnost bi trebalo da dobije dozivotnu zabranu za sudjenje u Podgorici.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Kako su ih samo sklopili. Ono sto raduje je da u cetvrtoj ne mogu da stave ovu trojicu, pa samom tim ako do nje dodje tada ocekujem refularnu pricu. Ali bukvalno ne daju da iskoristimo momenat. Jer su nam realno vece sanse u treceoj nego u cetvrtoj utakmici. Ima li neki info za Waldena? Kako tece oporavak?
                      Ti već upisao poraz. Tužno.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Aj ne zajebavaj ti si ga upisao i prije PO 😁
                        Ok sa onakvom igrom je i bilo ocekivano i jedini mogući ishod al ko zna, mozda nas zadesi cudo pa nas ova tri lopova ne pokradu.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ti već upisao poraz. Tužno.
                          Nista ja nisam upisao. Pricam o cinjenicama i o sudijama. A ti nemoj da se javljas do kraja ove serije jer ti prvi favorit nije usao ni u PO, a drugi gubi 2:0 od nas koj smo po tebi bili cetvrti/peti favorit. Srecom pa nisi kladionicar i prognozer kao tvoj drug Losmi.

                          Comment


                          • Comment


                            • Važno je dobro otvoriti utakmicu.

                              Ako jurimo prednost onda piši propalo, retko kad smo uspeli da dobijemo tako utakmicu.

                              Mi i kad imamo veliku prednost lako je prokockamo.

                              To se najbolje videlo i u plej-ofu. Protiv Igokee treća utakmica i protiv Budućnosti u ove dve utakmice.

                              U prvoj utakmici na 7 minuta do kraja smo imali 15 razlike, a u drugoj tokom prvog poluvremena i 20 razlike.

                              Nek' nam je sa srećom večeras!

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post

                                Nista ja nisam upisao. Pricam o cinjenicama i o sudijama. A ti nemoj da se javljas do kraja ove serije jer ti prvi favorit nije usao ni u PO, a drugi gubi 2:0 od nas koj smo po tebi bili cetvrti/peti favorit. Srecom pa nisi kladionicar i prognozer kao tvoj drug Losmi.
                                Golemac je prikazao najbolji kvalitet igre u ovoj ABA sezoni, i njegovo vreme tek dolazi.
                                Ovo što Zvezda igra i dalje je krš od košarke, ali je dovoljno za EC klub koji vodi loš trener.
                                Last edited by dekkard; 22-05-21, 15:04.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X