Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    + milion
    Savršena i duboka selekcija, vidi se da i sa nekoliko igrača manje više lagano dolazimo do pobeda u finalu ABA. To samo pokazuje koliko je nizak nivo košarke u ABA ligi u odnosu na EL, nikad niži.
    Naravno da je duboka selekcija, proslo je 20 igraca za koje ovaj kasapin od trenera Zvani Salo 27 nije znao sta ce sa njima )

    Covek je bukvalno oteran od covica jer je upropastio sve sto je dotakao..uh sta si sve ovde pisao o rotaciji a i izvan foruma, kakve su nam sanse...kakvi su raspadi igraci i da su stranci jedino sto vredi u Zvezdi kad ono.

    Kolom da je fizicki ok, doveo bukvalno bure Sala...eno ga u Baskoniji...e njima je valjao )))) JOB..proklinju dan u Telekomu kad su ga doveli itd...Rocesti zavrsio karijeru i sut karta iz raspale Haife..Teri je negDe sam sa sobom u Americi...

    Ova tim u tom EC ne bi ni grupe prosao, to sto su sad motivisani i zaigrali je stvar trenera koji zna godinama unazad d Aosvaja trofeje i koji je poslednju PO seriju izgubio pre 8 godina..a sve godine jE ucestvovao u jednoj ili dve...

    Na sve to je covek tuzi svoj klub...trazio kup...trazio obe sezone da mu se isplate sto pre...)))))))

    Sve je lako sa Dejom to se slazem, ali bez Deja jedna ABA...u Evropi sramoceni....

    Selekecija je takva da ces videti ko ce ostati sledece sezone u Zvezdi a gde ce ostatak zavrsiti...verujem da se kosarkaski nece cuti za mnoge jako dugo I nemj tu da pises da je SALO zasluzan, trazice nam premije za ABA ligu i KLS ))
    Last edited by Karamazov; 19-05-21, 19:46.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment




    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Poyy
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Монтепаски View Post
        За ове ствари треба имати муда...

        Ћелави,ако гледаш ово,тражи паре за уговор ако те није срамота после овакве партије Добрића за кога ниси ни знао да га имаш у саставу!
        kako nije, odakle ti to?
        Stabilnu 20+minutazu je dobio zbog korone a prva takva utakmica je bila Zenit. Posle je Radonja samo nastavio jer nije bilo druge alternstive. Za sve se Dobric sam izborio i na to nisu uticali ni Sale ni Radonjic.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          Druze,ne pricam ja nista napamet, imam sajt koji placam za statistiku svih klubova na svetu Eurobasket i odem tamo i vidim procenat vrlo je jednostavno. U EL nikad nismo ni dogurali preko 50% bili smo medju gorim. Naravno da se vidi napredak i Kuzmica, samo sto je on uvek bio buzdovan, ali dao je doprinos u vidu of skoka,nije bio samo tocilo koje ulazi na 2-8 minuta kao kod Obradovica.
          Ne pricam ni ja napamet, iako ne placam softver.
          Naveo sam da pisem o ABA ligi i % tamo. Po sajtu ABA lige, ono sto sam ja napisao je tacno. Tako da stvarno nema potrebe da me ubedjujes da vise verujem tebi nego svojim ocima. Nisam nigde pominjao kombinovanu statistiku (iz ABA i EL) za 2 poena, a ako bas hoces jedan pokazatelj, % za 2 poena je bio nizi u EL na prvoj DR utakmici i to dosta poredeci sa poslednjom SO. Pri tome nije tacno da u EL nikada nismo dogurali do 50% jer je bas na toj SO utakmici % za 2 bio 55.9, a na sledecoj pod DR je bio 40.7. Naravno da je totalno druga prica da smo tu utakmicu pod SO izgubili sa skoro 30 razlike, a pod DR pobedili sa 3.
          Dakle, poenta mog pisanja nije poredjenje trenera, ili igara CZ pod njima, vec je samo u tome da ne moze da se kaze nesto, a onda da se trudi da se po svaku cenu opravdava napisano, iako sagovornik jasno navodi nesto drugo.

          Comment


          • Nema sta da pricas napamet postavio sam ti svaki mec posebno. DR ne moze da se racuna jer je preuzeo tim i nasledio boljke koje je malo po malo popravljao.

            Sto se tice Dobrica mmajstor hoce da nas napravi ludim ovde. Prvih 10 tekmi EL je igrao tipa 10-12minuta prosek... u ABA je igrao 20min ali meceve koje smo lako dobijali..derbi sa partizanom 1mminut, Buducnost 12minuta...Split 10minuta...

            Sad da je pisao mmajstor o ligi NZ vecinu bi mogao da prevari, ali sad te price imao je minute...je stvarno ruzno od mmajstora mozda bi trebao da se osisa na celavo Dejo, sta znam.

            Obradovic kolika je neznalica govori Teri..ja sam usao na scouting report i procitao sve o Teriju a na prvim tekmama ga je skroz defanzivno i ofanzivno lose koristio Obradovic...Mozda je mogao dobiti sansu do kraja i da se igramo sa ugledom kluba, znam da je iz ovog ugla sad sve lako....

            Gledali bi akrobacije Loyda i JOBa po 30 suteva i naravno da bi nas i Igokea odrala a ne Buducnost...

            Lepo je gledati nelagodu koja sece odredjene navijace KKKCZ...sad je liga slaba, salova rotacija...videcemo u EL...navijaci su doneli pobedu i ostale gluposti koje slusamo od nove godine...

            DR ce biti trener Zvezde sledecih pet godina!!
            Last edited by Karamazov; 20-05-21, 08:34.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post

              Toliko je dobro selektirao da nemamo ni pleja ni centra, alal mu kurac...
              Neka trazi i ovde bonus ako osvojimo
              Nije dobro selektirao, omanuo je i sa većinom igrača koje je doveo.

              Ono što Viktor želi da kaže jeste da selekcija i nije toliko loša, za Evroligu je tutubanska al za ABA ligu sa dobrim trenerom može da završi posao.

              Radonja izvlači maksimum, bolje od ovoga ne može. Ovaj tim ne može nikad da uđe u formu i ima seriju dobrih utakmica.

              Najvažnije uzeti titulu. Imaće Radonja kasnije vremena da sastavi tim za narednu sezonu i napravi korak više u karijeri.

              Vreme mu je.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post

                Nije dobro selektirao, omanuo je i sa većinom igrača koje je doveo.

                Ono što Viktor želi da kaže jeste da selekcija i nije toliko loša, za Evroligu je tutubanska al za ABA ligu sa dobrim trenerom može da završi posao.

                Radonja izvlači maksimum, bolje od ovoga ne može. Ovaj tim ne može nikad da uđe u formu i ima seriju dobrih utakmica.

                Najvažnije uzeti titulu. Imaće Radonja kasnije vremena da sastavi tim za narednu sezonu i napravi korak više u karijeri.

                Vreme mu je.
                Naravno i to je toliko jasno ko hoce da razumije. Ovde se povela rasprava o tome kako je selekcija losa pa se citirao Z Mitrovic i izjava da se prilagodio rosteru koji ima u funkciji osvajanja trofeja.
                Nakon prve utakmice finala jasno se vidi promjena koncepcije napada i odbrane. I to je opisano u ranijim postovima. Ovi momci imaju kvalitet sampiona samo je trebalo igru dovesti u red i prilagoditi. Sa malo boljim procentom za 3p ovo bi bila setnja kroz ABA.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post

                  Nije dobro selektirao, omanuo je i sa većinom igrača koje je doveo.

                  Ono što Viktor želi da kaže jeste da selekcija i nije toliko loša, za Evroligu je tutubanska al za ABA ligu sa dobrim trenerom može da završi posao.

                  Radonja izvlači maksimum, bolje od ovoga ne može. Ovaj tim ne može nikad da uđe u formu i ima seriju dobrih utakmica.

                  Najvažnije uzeti titulu. Imaće Radonja kasnije vremena da sastavi tim za narednu sezonu i napravi korak više u karijeri.

                  Vreme mu je.
                  Druze, to sto ti pises nije tacno. Svaki EL tim u ABA moze da zavrsi posao. Nismo svi ovde od juce na forumu da ne vidimo ko je i sta pisao i na koji nacin. Igra ne valja, uzasni smo, dobice nas ovi, dobio bi nas Bajic da je malo bolji itd...Neke stvari jednostavno nisu tacne i ne treba ti nikog da pravdas ovde. Ja nikog necu napadati, ali nek stoje ljudi iza svog napisanog.

                  Radonju su kad je otisao ...dok se nije vratio, svi voleli, svi branili a niko ga nije napadao, evo ja gde god vidim da pisu svuda je isto. To nije ni bitno u principu, bilo je i bice uvek razloga za kritiku, ali da se ne pravimo ludi ovde previse.

                  Neki su se nadali da izgubimo a da nas EL svakako ubaci i da mogu da nastave sa svojim tezama. Na 2-0 j sad malo drugacije.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • [QUOTE=LosmiSK;n2864194]Nema sta da pricas napamet postavio sam ti svaki mec posebno. DR ne moze da se racuna jer je preuzeo tim i nasledio boljke koje je malo po malo popravljao./QUOTE]

                    Izuzetno je lepo / lagodno kada koristis samo one podatke koji se tebi svidjaju, a pri tome pises netacne informacije, koje iznosis kao tvrdnje, tj. istine, kao npr.: 'U EL nikadnismo ni dogurali preko 50%'. Ja sam samo ovlas pogledao statisticke podatke na EL sajtu i nasao da jesmo.
                    Slicno / isto je sa tvrdnjom da smo pod SO bili stalno ispod 50%: 'cele sezon sa saloom smo bili ispod 50% za dva', a ja ti opet nadjem da smo bili i iznad (a bilo je i vise od jednom, nadji koliko, ako te bas zanima) .

                    Comment


                    • Losmi SK - 3 meseca.

                      Kad se bude vratio nadam se da će naučiti da na normalan način komunicira i ne proziva ljude.

                      Lepo sam zamolio al ne vredi.

                      Nastavljamo dalje sa temom.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        .
                        Sto se tice Dobrica mmajstor hoce da nas napravi ludim ovde. Prvih 10 tekmi EL je igrao tipa 10-12minuta prosek... u ABA je igrao 20min ali meceve koje smo lako dobijali..derbi sa partizanom 1mminut, Buducnost 12minuta...Split 10minuta...
                        Podmetanje je tvoj omiljeni sport a ne kosarka. Sta sam ja tacno rekao, da li to sto si ti napisao tj lazno prepricao nekim opovrgavanjem?
                        Naravno da ne, rekao sam da mu je pravu sansu pruzila Korona i povrede Lojda i Hola, zato sto smo ostali bez najveceg snajpera pa je on prinudno dobio jedinu mogucu ulogu koju je mogao da dobije. Tu sansu mu nisu pruzili ni Radonja ni Sasa iako je bilo utakmica i pre Korone da je odigrao 20+minuta (olimpijakos, alba) ali nije imao tu ulogu pored Lojda i ostalih igraca koji su bili zdravi. Dobio je tu ulogu pod prinudom i iskoristio je na najbolji moguci nacin tako sto je pokazao da i od njega moze da se ocekuje neka znacajnija uloga. Svaka mu cast. Njemu - Ognjenu Dobricu, a ne Dejanu Radonjicu.
                        Last edited by mmajstor; 20-05-21, 11:32.

                        Comment


                        • Nijedan post o legendi kluba Filipu Covicu,otisao covek u penziju.

                          Comment


                          • Najlepsa vest danas

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Nijedan post o legendi kluba Filipu Covicu,otisao covek u penziju.
                              To je za temu bivši igrači.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • https://www.mozzartsport.com/kosarka...vroligi/387707

                                Не знам колико је релевантан извор...

                                Comment

                                Working...
                                X