Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad peglas onakvu odbranu gdje cas ide strana pomoci cas flaster cas udvajanje to mnogo koncentracije uzima + snaga te i sut trpi. Al kako god ovako los ne smije biti

    Comment


    • Aj nekako da opravimo Waldena i da resimo ovo dole.

      Comment


      • I ja moram da malo branim Loyda. On nije ubica kakvog smo mi zamisljali, ali njegova odbrana je vise nego korektna. Napred mnogo paznje odbrane odvuce na sebe i nije da ne ostavlja prostor za druge da se razigraju. Ne bezi od lopte ni u zavrsnici. Slobodna isto kad je gusto ne masi. Ja bih ga ostavio i sl.sezone. Uz jos jednog ubicu pleja ili cetvorku recimo, koji bi ga rasteretio.
        Last edited by Storm; 18-05-21, 22:19.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Kad peglas onakvu odbranu gdje cas ide strana pomoci cas flaster cas udvajanje to mnogo koncentracije uzima + snaga te i sut trpi. Al kako god ovako los ne smije biti
          Ok, ali to znači da su igrači KKB igrali kolo u odbrani (dva koraka desno, u mestu i jedan levo.) Kakvo je to opravdanje,i mi i oni igramo košarku punu kontakta i veoma jakog intenziteta. nema opravdanje za beka šutera da odigra tako mizerno košgeterski.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Mnogo raduje povratak publike u halu, koliko mi je samo falilo ovo

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post

              Ok, ali to znači da su igrači KKB igrali kolo u odbrani (dva koraka desno, u mestu i jedan levo.) Kakvo je to opravdanje,i mi i oni igramo košarku punu kontakta i veoma jakog intenziteta. nema opravdanje za beka šutera da odigra tako mizerno košgeterski.
              Nema slažem se samo eto bas trpi sut kad se odbrambeno forsiras.

              Comment


              • 2-0❤️❤️❤️🔴⚪


                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  cele sezon sa saloom smo bili ispod 50% za dva, sad nam donosi pobedu...ceo tim igra..Dobric MVP..
                  Podvuceno nije tacno. Zainteresovao sam se i pogledao za ABA. Bilo je sa SO i ispod i iznad 50%, jer dan nije, ne bi prosek sada bio 52%. Takodje, najmanji % smo imali protiv Igokee (pod Radonjicem), bednih 35.7%, a najveci pod SO protiv Cibone u gostima - 66.7

                  Inace Dobric je sve bolji (neprepoznatljiv) i zaista je velika greska SO sto ga je zanemarivao...

                  Comment


                  • Nama je rak rana pozicija pleja cele sezone a najbolje se vidi u ovim utakmicama plej ofa. Hol je potpuno bezopasan u napadu a u odbrani je uglavnom igrao tu neku alibi odbranu sa stavom ali i odmaknut na distancu, kasni kod izlazaka iz bloka, kada ide ispod bloka budemo kažnjeni ... pravi nerezonske prekršaje na šutu i daje +1 protivničkoj ekpi. Ipak da sve baš i nije crno kao noć jesu asistencije, ipak ima taj potreban pregled igre i moć da zapamti plej buk trenera.

                    Drugi (treći) plej je neiskusni Uskok koji je defanzivno prilično tanak a ofanzivno nešto bolji ali za njega ima vremena da postane igrač.

                    Nama je i sa Voldenom škripala igra u napadu.

                    Naš ulazak u drugo poluvreme je horor ali horor za koji je Radonjić kriv jer je krenuo sa postavom u kojoj nije imao raspoloženog šutera, bez igrača sa poenima u rukama (HOL, Lojd, Laza, Simon i Noko koji zavisi od asistencija).

                    Igrači KKB su u tim trenucima odigrali agresivno ali ništa više nego u pp i svaki put su išli ispod bloka sve jednom igraču na perimetru i skupljali u reketu a mi smo tim izgubili na dubini što je dovelo do nekih čekanja zadnjih sekundi i loše izgrađenih šuteva (čak i za dva poena). U tim trenucima nepotrebno se drži na klupi naš sinoćni ali i u plej of seriji najbolji igrač - Dobrić.
                    Kada ga je na kraju i uveo on se bio i "ohladio" te i on promašuje otvoren šut za tri, mđutim naša igra dobija oblike kakve treba da ima te mi u 4/4 uspevamo da se vratimo iz rezultatskog zaostatka. Bez obzira na Simonovu igru u 4/4 on je pored Lojda i Hola naš najlošiji pojedinac. Cele sezone pokušavam da se oduševim Lojdom ali nije išlo i zaista, Lojd je dobar igrač ali ne i lider, u sistemu gde bi bio druga, treća opcija, on je ok ali nema to što čini velike igrače (daj bože da grešim).

                    Ovo sinoć je bilo jako stresno za nas navijače ali ne mogu ni zamisliti šta je prolazilo kroz glavu Radonji, Čoviću, igračima na klupi u trenucima kada smo doživljavali onu agoniju na terenu. Trebalo je to preživeti, ipak po malo neočekivano ali zasluženo idemo u PG sa 2:0 da napadnemo titulu u Morači iako mi je realnije da u petoj odlučimo.

                    Što se tiče kazni, takva je odluka vlasti i NČ je svestan toga ali i snage tribine, taj "vetar u leđa" vredi više od (zbirno) tih 7000 era. U PG će nas čekati puna hala ali se nadam da će sve ostati na verbalnom.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sve cestitke igracima i strucnom stabu na pobedi i 2-0 pred put u PG ,zelja i borba za dres nisu izostali i na tome im treba cestitati ali .....padovi kakvi nam se desavaju cele sezone jednostavno el ekipi a i ekipama ispod tog ranga jednostavno ne smeju da se desavaju ...treca cetvrtina bla ne ponovila se! da bi dobii u PG trebace nam igra kao i prvom poluvremenu druge utakmice a vi procenite mozemo li to odigrati .....
                      Uprava je odlucila da ih manje kosta 350.000 din nego igranje bez publike i podrzavam odluku ....mislim da ce u Moraci biti mnogo mnogo uzavrelija ,prava neprijateljska atmosfeta ....na to treba da se pripreme igraci !
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • To kako smo mi igrali zadnjih pola godine pas s maslom ne bi pojeo. Ovo je dosta iznad prikazane igre, ovo je finale i svako mora da da sve od sebe jer za ovo se trenira i igra citave godine!

                        ​​Niko nije očekivao da blistamo, nije ni realno kad sezonu odigras onako. Ono sto smo ocekivali to su isporucili a da li ce biti dovoljno, valjda hoce.
                        Ja sam vjerovao da ovi momci imaju kvalitet da uzmu ABA ali mi igra koju su prikazivali nije djelovala sampionski, stav sa druge strane jeste.
                        Mi dole igramo istu odbranu, istu energiju ali ako sut ne bude radio, pisi propalo. A valjda necemo i u trecoj biti pezopasni.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          To kako smo mi igrali zadnjih pola godine pas s maslom ne bi pojeo. Ovo je dosta iznad prikazane igre, ovo je finale i svako mora da da sve od sebe jer za ovo se trenira i igra citave godine!

                          ​​Niko nije očekivao da blistamo, nije ni realno kad sezonu odigras onako. Ono sto smo ocekivali to su isporucili a da li ce biti dovoljno, valjda hoce.
                          Ja sam vjerovao da ovi momci imaju kvalitet da uzmu ABA ali mi igra koju su prikazivali nije djelovala sampionski, stav sa druge strane jeste.
                          Mi dole igramo istu odbranu, istu energiju ali ako sut ne bude radio, pisi propalo. A valjda necemo i u trecoj biti pezopasni.
                          Meni se cini maltene kao da je nesto cuvano za kraj. Mi upadljivo nismo igrali na centre u proteklom periodu, a protiv Bud, se ipak lepo asistiralo, uz par vrhunskih dodavanja i polu kontri... Sve to bez Voldena, koji doduse i nije neki dodavac, niti mu je baratanje loptom neka prednost... Po meni je Lojd poprilicno dobar. Trosi se dosta u odbrani, a u napadu ipak isporuci 15-20. Lepo je imati uticaj na oba kraja. Dobric je odlican. I dalje imam neki utisak kao da je nedorecen, kao da mu nedostaje (pogotovo u odbrani) tog nekog kosarkaskog IQ, ali je ceo paket sada vrlo dobar. Lazic, nakon dve i po jako lose sezone bez Radonjica, sada zaista doprinosi poprilicno i da me se pita ne bih imao protiv da se produzi saradnja mada je tip igraca kome je fizika najbitnija, a ona sa godinama opada. Priznajem, nevoljno ovo pisem jer mi se zgadio zbog ponasanja pod prethodnim trenerima, a i batlerisanja. Svakako bi bilo bolje zameniti ga nekim mladjim, ali kim (Lazarevic????).

                          Comment


                          • Originally posted by Inbox View Post

                            Podvuceno nije tacno. Zainteresovao sam se i pogledao za ABA. Bilo je sa SO i ispod i iznad 50%, jer dan nije, ne bi prosek sada bio 52%. Takodje, najmanji % smo imali protiv Igokee (pod Radonjicem), bednih 35.7%, a najveci pod SO protiv Cibone u gostima - 66.7

                            Inace Dobric je sve bolji (neprepoznatljiv) i zaista je velika greska SO sto ga je zanemarivao...
                            Idemo redom, Primorska 48 vs 56 % (15-23) Split 41 vs 60% ( 19-21), partizan 50 vs 63% (15-19), Buducnost 47 vs 49% ( 15-16), Mega 54-45% (18-15) Krka 48-45 (13-13), Mornar 47-59% (18-13), FMP 50-60%( 14-18) Borac 52-43(21-13), Cibona ( 66-56% ( 24-18)

                            Sa tim da su obojene gde smo bili bolji sa sve Mornarom prvih pet utakmica u sampionutu i mislim vecina pre dopunjavanja. Posle dolazi Primorska, Split, partizan, Buducnost, FMP...za EL je glupo i postavljati, alividi se teska tedencija pada, nisam dobro poredjao, da je sam slikovitije bi bilo..od tih crnih polja sem Mege su sve smesni mecevi.

                            Nije to u startu bas puno promenio Radonjic ali svakim mecom posebno je to islo na bolje da na kraju budemo surovi protiv Buducnosti gde Kuzmic i Noko istrcavaju kontre, gde nije jedini smisao igre pogoditi trojku.

                            Sto se tice Dobrica, tu je statistika mnogo brutalnija..mrzi me i da vidim sad..al npr protiv partizana je igrao minut...proslu protiv Buducnosti 12minuta..mislim na Saloa..

                            JOB nije hteo da se timski podredi timu i tu je ispusio mustiklu mada se bolje nije proveo ni u Telekomu gde je bio zamena Viltjeru mada nije igrao poslednje dve PO tekme protiv Karsijake.

                            Da ne duzim previse, jasno se vidi veci znacaj Lazica, Kuzmica, Dobrica..to je ono sto nam je trebalo da pozadinci nesto pokazu i doprinose pobedema tima, secamo se kad smo pisali ako Loyd neda 30pts ne mozemo dobiti nikog.

                            Ok nije dosao Pangos, ali Hal, Rocesti i Kolom..wtfck??

                            Sve u svemu juce smo imali srece, da smo se vratili u zivot na -9, nismo se tu samo mi pitali hocu reci. Samo se vidi kako je Miloje i ekipa na -9 delovalo u fazonu gotovo je..dok je Dejo na 15 bio u stavu i ludeo. Kako Rida boli patka cija je lopta, sve priznaje covek samo da se utakmica zavrsi. Kako Miloje veruje svojim igracima...Nikolic, Apic, Sehovicneupotrebljivi bar da odmore malo igrace...najbolji igrac tima mu je Ivanovic za koga nema mesta u prvih pet vec Fedor Zugic...odes dva puta lagano na +10...

                            Sve u svemu timska pobeda, motivisani igrac, trener...naravno da nije kraj ali pisao sam da mi moramo dole sa 2-0 ili je gotova serija i retko ko je verovao u to...

                            Hal,Uskokovic

                            Loyd, Dobric

                            Lazic, Davidovac

                            Simonovic, Rit

                            Noko i Kuzmic

                            Pet centi da ne stavis da ce biti 2-0...cenim da ce dole biti tesko, ako ne dobijemo prvu,bice peti mec..Ne mogu zameriti nista momcima i da su izgubili, ovo je vise nego maksimum, sudjenje na oba meca odlicno, nema covinih prijatelja kluba...da strase igrac, potpuno cista pobeda tima i dobra za renome kluba i buducnost ABA lige i nase ciljeve ka A licenci.


                            Dejo je dosao sa biroa rada da ne bi covic otisao na biro rada, realno njih dvojica su sinergija i tu se ne moze nista zameriti, sad je uloga na terenu bitnija a covic nek radi ta sitna njegova pokvarena posla iza zavese i to je to.
                            Last edited by Karamazov; 19-05-21, 08:44.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Dejo je idealan partner Zvezdi to je svima jasno ...gospodin covek zavidnog znanja i kulture ...a sada vec i ozbiljnog iskustva ....dusa me boli sto Pangosa nismo doveli ..ja vam garantujem da bi usli medju 8 e EL ....samo nam je taj profil kvalitetnog pleja falio za odlicne rezultate ...ali ,,,bilo proslo ....i ne ponovilla sa ovakva selekcija igreaca i ovoliki broj promasaja ....
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Sto ne bi odlucili u Pg? Oni ce imati 300 navijaca i breme pritiska na ledjima. Treba ih napasti odmah u trecoj i zavrsiti posao. A i taj sut bi mogao da dodje po zakonu verovatnoce.

                                Ako dodje do petog meca psiholoski je u prednosti ekipa koja je sa 0:2 dosla do 2:2. To treba izbeci i iskoristiti trenutak koji nama ide u prilog. Znajuci Radonju on finala zavrsava u gostima sa 3:0, tako da tu nema razloga kalkulisati. Igrati isto. Uz bolji sut oni su gotovi u Pg.
                                Last edited by Storm; 19-05-21, 09:51.

                                Comment

                                Working...
                                X