Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pusti Vadu, radi za Čovića, pušta mamce i opipava puls

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Tačno ne može čovek mirno da spava

      http://mondo.rs/a666144/Sport/Kosark...-dogodilo.html
      Da...jbt kad sam citao nisam vjerovao ....Sta li je u pitanju,u picku materinu...


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Bas fini neki momci ovi pored Dzenkinsa, vidi se da su akademske face. I stvarno ne znam sto ih prozivaju po novinama. Bolje da pisu o Miškovicu jer je on glavni problem ove zemlje, a ne ovi sjajni momci.

        Comment


        • Ne padajte na svakakve price, polako. A i ako je istina, njih dvojicu ceka velika kazna. To su dva lika, koja nemaju neki znacaj a dobijaju prostor, Bogdanov potrcko, Dunjic, zbog cala, a i covek ima odredjenih psihickih problema. Ako je bilo sve kako pise, ne sumnjam da ce biti kaznjeni, al sa neke druge strane..
          Aj sacekamo lepo da vidimo sta je bilo Mozda je pogresno shvaceno, ko zna sta su mu objasnjavali, nesto mi ne ide u glavu da su ga kritikovali, mozda su hteli da mu pokazu da su uz njega ha ha ha
          Zna se gde je najlakse udariti, a sta najteze razbiti. Ovo vodi do toga, da drugi pocnu da osudjuju ovu dvojicu, al nije ovo jug, moze blic da pise sta hoce. Ne treba pridavati vise znacaja ovome dok ne dodju neki konkretni dokazi itd.
          https://twitter.com/thejenkinsguy22/...79754802327552
          Obojica su podlozni za pravljenje price, ova koja je napravljena, lako je narod naloziti. Naravno grobari ce skociti odmah, ovo im i odgovara, ovo je jedan od poteza koji tek slede, u cilju destabilizacije zvezdastva i svega drugog. Al tesko ce to da ide
          Ako se dokaze maltretiranje, zatvor.
          Cim gube u derbiju, i drma im se tlo, uvek su znali nacin kako da nas poremete, opet kazem nemojte se loziti bezveze.
          Last edited by Cassius Clay; 25-02-14, 09:06.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Mene ne iznenađuje i evo iskreno više verujem u priču Blica nego u "obrazloženje" sa tvita. No ipak se moraju pohvaliti ova dvojica, bili su brži od Šćepovića i grobara, njima je trebalo ceo jedan dan da se pojave u medijima sa "objašnjenjem" da su drugari.



            Meni je rekao Vada, odakle njemu možda je bolje da pitaš njega. No ako dođe....
            Originally posted by KERSDRS View Post
            Ne padajte na svakakve price, polako. A i ako je istina, njih dvojicu ceka velika kazna. To su dva lika, koja nemaju neki znacaj a dobijaju prostor, Bogdanov potrcko, Dunjic, zbog cala, a i covek ima odredjenih psihickih problema. Ako je bilo sve kako pise, ne sumnjam da ce biti kaznjeni, al sa neke druge strane..
            Aj sacekamo lepo da vidimo sta je bilo Mozda je pogresno shvaceno, ko zna sta su mu objasnjavali, nesto mi ne ide u glavu da su ga kritikovali, mozda su hteli da mu pokazu da su uz njega ha ha ha
            Zna se gde je najlakse udariti, a sta najteze razbiti. Ovo vodi do toga, da drugi pocnu da osudjuju ovu dvojicu, al nije ovo jug, moze blic da pise sta hoce. Ne treba pridavati vise znacaja ovome dok ne dodju neki konkretni dokazi itd.
            https://twitter.com/thejenkinsguy22/...79754802327552
            Obojica su podlozni za pravljenje price, ova koja je napravljena, lako je narod naloziti. Naravno grobari ce skociti odmah, ovo im i odgovara, ovo je jedan od poteza koji tek slede, u cilju destabilizacije zvezdastva i svega drugog. Al tesko ce to da ide
            Ako se dokaze maltretiranje, zatvor.
            Cim gube u derbiju, i drma im se tlo, uvek su znali nacin kako da nas poremete, opet kazem nemojte se loziti bezveze.


            I meni je proslo kroz glavu ovo sto je KERS napisao, da je narucen tekst. Opet, sa druge strane, ne bi me cudilo i da jeste bilo ono sto je Blic napisao. Koliko god niko od nas (svih i svakakvih Zvezdasa/Delija/Cigana) nemao 0,1% pravo da prigovori Dzenkinsu bilo sta, ko zna kakve lignje plivaju po glavi ove dvojce. Jedino sto me hrabri da to sve nije istina su "devojka ikonobar svedoci" toga.


            edit: Onaj Haris sa klipa, potencijalno pojacanje... Jel on igra na poziciji 3, ili 4? Ono sto je meni upalo u oci je da je sa snimka 95% koseva ispod samog obruca, a ono sto nije bilo kucanje je iz suta jedva ulazilo. Ume li on da pogodi nesto sa 3m daljine (nesto dalje i da ne pitam)?
            Last edited by tantuz; 25-02-14, 09:40.

            Comment


            • Provereno se nije nista desilo. Nego je napad na Zvezdu i Delije. Kad procitas prvi put zgrozis se, ali kada malo razmislis... Sto bas posle derbija? Drugog koji su izgubili? Posle toga sto su 2. na tabeli u fudbalu trenutno, rusi im se polako sve. A Delije su prejaka grupa, mobilizacija u najtezim godinama, uvek tu. Oni traze neku svadju, zapada i istoka sa severom, delija sa kk cz, itd.
              A njih dvojica, pa savrseni za taj scenario. E sad, ja stvarno ne verujem, da su imali m da to urade. Ne zbog policije, ne zbog Jenkinsa(mada ne verujem ni da bi njemu to uradili) nego zbog nekih drugih stvari. To rusi ugled grupe, i progutali bi ih. Nisu njih dvojica nevini, ali da su ga maltretirali, tesko cu to da progutam, prvo ne vidim razlog, drugom mislim da ne bi smeli, ma koliko pijani/drogirani billi.
              Bice jos ovakvih tekstova, polako samo. Al valjda su svesni gde gadjaju, i da je na severu nemoguc scenario juga. Meni je ovo smesno, iskreno.

              Comment


              • Daj Boze. Videcemo ko ce sve objavljivati "ovakve" stvari ako se budu desile. Drugi listovi, isto djubre kao i Blic, su samo prenosili pisanje Blica. Nisu to objavljivali kao "svoje" vesti, iako kada se desi nesto zanimljivo/bitno svi imaju "svoje izvore" za info iz prve ruke...

                Comment


                • Originally posted by KERSDRS View Post
                  Ne padajte na svakakve price, polako. A i ako je istina, njih dvojicu ceka velika kazna. To su dva lika, koja nemaju neki znacaj a dobijaju prostor, Bogdanov potrcko, Dunjic, zbog cala, a i covek ima odredjenih psihickih problema. Ako je bilo sve kako pise, ne sumnjam da ce biti kaznjeni, al sa neke druge strane..
                  Aj sacekamo lepo da vidimo sta je bilo Mozda je pogresno shvaceno, ko zna sta su mu objasnjavali, nesto mi ne ide u glavu da su ga kritikovali, mozda su hteli da mu pokazu da su uz njega ha ha ha
                  Zna se gde je najlakse udariti, a sta najteze razbiti. Ovo vodi do toga, da drugi pocnu da osudjuju ovu dvojicu, al nije ovo jug, moze blic da pise sta hoce. Ne treba pridavati vise znacaja ovome dok ne dodju neki konkretni dokazi itd.
                  https://twitter.com/thejenkinsguy22/...79754802327552
                  Obojica su podlozni za pravljenje price, ova koja je napravljena, lako je narod naloziti. Naravno grobari ce skociti odmah, ovo im i odgovara, ovo je jedan od poteza koji tek slede, u cilju destabilizacije zvezdastva i svega drugog. Al tesko ce to da ide
                  Ako se dokaze maltretiranje, zatvor.
                  Cim gube u derbiju, i drma im se tlo, uvek su znali nacin kako da nas poremete, opet kazem nemojte se loziti bezveze.
                  Originally posted by KERSDRS View Post
                  Provereno se nije nista desilo. Nego je napad na Zvezdu i Delije. Kad procitas prvi put zgrozis se, ali kada malo razmislis... Sto bas posle derbija? Drugog koji su izgubili? Posle toga sto su 2. na tabeli u fudbalu trenutno, rusi im se polako sve. A Delije su prejaka grupa, mobilizacija u najtezim godinama, uvek tu. Oni traze neku svadju, zapada i istoka sa severom, delija sa kk cz, itd.
                  A njih dvojica, pa savrseni za taj scenario. E sad, ja stvarno ne verujem, da su imali m da to urade. Ne zbog policije, ne zbog Jenkinsa(mada ne verujem ni da bi njemu to uradili) nego zbog nekih drugih stvari. To rusi ugled grupe, i progutali bi ih. Nisu njih dvojica nevini, ali da su ga maltretirali, tesko cu to da progutam, prvo ne vidim razlog, drugom mislim da ne bi smeli, ma koliko pijani/drogirani billi.
                  Bice jos ovakvih tekstova, polako samo. Al valjda su svesni gde gadjaju, i da je na severu nemoguc scenario juga. Meni je ovo smesno, iskreno.
                  Ti stvarno nisi normalan.

                  Comment


                  • Ma cela prica je imbecilna, satro ispricala im neka devojka koja je bila tamo. Sto ne menja cinjenicu da ova dva mongoloida treba da gule Mardelj na bar jednu deceniju.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Ma cela prica je imbecilna, satro ispricala im neka devojka koja je bila tamo. Sto ne menja cinjenicu da ova dva mongoloida treba da gule Mardelj na bar jednu deceniju.
                      Cekaj Nebojsa, to niko ne porice, ali ima mnogo ljudi koju su male zverke, tj obicni imbecili, pa dobijaju neverovatnu medijsku paznju, tipa Kristijana Golubovica. Ima vecih zverki mnogo. Drzava je problem. Da ne odem na drugu temu, poenta je da ljudi razumeju da je ovo glupost cista.
                      Ali im nece poci za rukom, jer oni ne znaju....

                      Comment


                      • Zamisli molim te, navijaci Crvene Zvezde napali ubicu Grobara,Carlsa Dzenkinsa ... ..pa nisu bre originalni,dajte nesto mastovitije,kreativnije ....Zvezdini navijaci napali svog junaka,pa stvarno sramotno sta radi jedna novina!
                        Last edited by Duka; 25-02-14, 10:19.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovi nisu male zverke.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ma jasno,ali opet....presmijesno zvuci,kakvi god ovi bili,odbijam da vjerujem u ovu prljavstinu,brate..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by tantuz View Post
                              edit: Onaj Haris sa klipa, potencijalno pojacanje... Jel on igra na poziciji 3, ili 4? Ono sto je meni upalo u oci je da je sa snimka 95% koseva ispod samog obruca, a ono sto nije bilo kucanje je iz suta jedva ulazilo. Ume li on da pogodi nesto sa 3m daljine (nesto dalje i da ne pitam)?
                              Što se nas tiče potpuno je nebitno kakav je Harris

                              Comment


                              • Ova dvojica su u nekom trpu fašisti, rasisiti...cenim da je prozivka išla u tom smeru, jer za igre u Zvezdi stvarno ne znam šta bi mogli da ga cimaju.

                                Što se tiče Delija i njege grupe, neko je pomenuo, sve to ok, sve sam ja to gotivio, ali kao klinac, od skoro sam rešio da kada idem na tekme ne idem više na sever, već zapad (fudbal), basket ću da nišanim parter iz protsog razloga što ne vidim više sebe u onoj grupi niskointeligentnih likova sa naravno izuzecima. I to mi je prvo palo na pamet u meču LE na Marakani sa Ukrijncima, prva pesma Severa, umesto da krenemo da gruva, da guramo ove robove dole da se vratimo u meč, mi pljujemo Čedu Jovanović i branimo ovog gore naše desno sa slike. Koga boli kurac, i to tako forsiraju pesmu 5 minuta, mrtvilo, neće ljudi da pevaju "Zemunski je klan....", posle i u baksetu u Areni, dva, tri puta krenuli da forsiraju, a mi posle "sto godina" u EL, ma ajde.

                                Sednem lepo na zapad/parter, gledam, navijam, radujem se ili tugujem kako ja hoću, a ne da glumim marionetu za neke političke ili poslovne interese nekim niskoobrazovanim personama.

                                Originally posted by notorious View Post
                                Što se nas tiče potpuno je nebitno kakav je Harris
                                Ako mislis na vas kao grobare, slažem se, dovoljan je samo Jaka madafaka.
                                Last edited by Brajkula; 25-02-14, 10:35.

                                Comment

                                Working...
                                X