Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjači igrač u ligi Bogdan.

    Inače Vada mi kaže za pojačanje da je to ovaj as http://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Harris_(basketball)

    Comment


    • Pa to što je on navijač Crvene zvezde ne znači da treba da piše negativno o igraču Partizana, koji zaista jeste jedan veliki potencijal koji se pojavio na našim prostorima posle par godina. Nema u njegovoj izjavi ništa loše. Ti možeš reći da je on precenjen igrač, i da daš razloge zašto misliš da je tako, ali siguran sam da bi ti to napisao čisto da ga omalovažiš, bez neke realne potrebe
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Da da...Mike Harris..Maltene svi ocekujemo da to bude i zvanicno.Uh kakav car!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • @ Mladen - Na Bogdanovica gledam kao na igraca reprezentacije Srbije. Dragulj. To sto igra za partizan ne znaci da ga ne gotivim, decko nikada nije bio bezobrazan i nepristojan, bar ne da ja znam. A i ovo je samo pocetak njegove, verujem, sjajne karijere koja mu sledi.
          Covicu, prijatelju, doveo ti to pojacanje ili ne, znaj da te volim. Kakva legenda nad legendama.
          Koju poziciju igra Mike

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Pa to što je on navijač Crvene zvezde ne znači da treba da piše negativno o igraču Partizana, koji zaista jeste jedan veliki potencijal koji se pojavio na našim prostorima posle par godina. Nema u njegovoj izjavi ništa loše. Ti možeš reći da je on precenjen igrač, i da daš razloge zašto misliš da je tako, ali siguran sam da bi ti to napisao čisto da ga omalovažiš, bez neke realne potrebe
            uuuu,Mladene greska u koracima Netacno! A zasto? Zato sto sam to samo namjerno kazao,jer on bas cesto voli da pohvali Bogdanovica koji jeste jedan dobar potencijal,apsolutno...ali ipak jos nedovoljno za toliko idealizovanje...meni je na primer Kinzi najbolji igrac Partizana.

            Ako Mike dodje,pa sa povratkom Luke,ja ne znam koliko ce se pruzati nase mogucnosti,bicu presrecan!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Nije on njega ni idealizovao kao Boga jadranske lige i budućeg LeBrona Svako ima pravo na svoje mišljenje živela demokratija
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                uuuu,Mladene greska u koracima Netacno! A zasto? Zato sto sam to samo namjerno kazao,jer on bas cesto voli da pohvali Bogdanovica koji jeste jedan dobar potencijal,apsolutno...ali ipak jos nedovoljno za toliko idealizovanje...meni je na primer Kinzi najbolji igrac Partizana.

                Ako Mike dodje,pa sa povratkom Luke,ja ne znam koliko ce se pruzati nase mogucnosti,bicu presrecan!
                Kinzi nije Srbin(tj reprezentativac, da ne bude da sam neki nacionalista itd, mada vidi mi se po avataru da nisam, realno). Ako dodje ovaj brat, sad videh da igra krilo, pa ne znam onda, nista mi nece biti jasno. Onda bi stvarno bili prejaki za ove prostore, vec smo dovoljno jaki, uz ovo pojacanje, ne vidim ko bi mogao da nas zaustavi, iskreno.

                Comment


                • To bolesno pojačavanje Zvezde, u pozitivnom smislu je meni gotiva. Ne može to da šteti nikako našoj košarci, ne znam ko je bio napisao, čini mi se Vlado80. To je samo jedan veliki plus da i ostali protivnici koji imaju ambicije da se takmiče u EL porade na kvalitetu svog rostera.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Madjo,ZIVJELA!

                    Kers,nema veze sto nije jbt,ja samo kazem da je meni Kinzi najbolji igrac Partizana.

                    Harris je ludddd...i vjerujem da je to gotova prica,jos samo i zvanicno


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo za Kinzija, da je trenutno najbolji u Partizanu bi vjerovatno i sam Bogdan potpisao.
                      Ova zvijer sa klipa (Harris) izgleda stvarno dobro, ali treba biti realan i vidjeti da je to "The best off" istog igrača. Ako je stvarno trenutno i približno raspoložen kao na dijelovima ovog videa onda je to svakako krilo za jako visok let Zvezde. Meni prosto nevjerovatno da bi tako atraktivne poteze mogao gledati na domaćim terenima. Vidjećemo ...

                      Comment


                      • Kada gledaš onaj gore video baš ti u oko upada da ovaj Haris kupi dosta ofanzivnih skokova, a to je ono što nam baš treba, jer eto npr. Kinzara nas je ubio u tom segmentu protiv pkk-a, sve nam pokupio i gore i dole.

                        Comment


                        • Tačno ne može čovek mirno da spava

                          http://mondo.rs/a666144/Sport/Kosark...-dogodilo.html

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Tačno ne može čovek mirno da spava

                            http://mondo.rs/a666144/Sport/Kosark...-dogodilo.html

                            Wtf?! Ne znam da li da verujem...

                            Comment


                            • Kakvi retardi

                              Odakle vam to da je Harris uopšte opcija, jel neki insajder sa susjednih foruma

                              Comment


                              • Originally posted by tantuz View Post
                                Wtf?! Ne znam da li da verujem...
                                Mene ne iznenađuje i evo iskreno više verujem u priču Blica nego u "obrazloženje" sa tvita. No ipak se moraju pohvaliti ova dvojica, bili su brži od Šćepovića i grobara, njima je trebalo ceo jedan dan da se pojave u medijima sa "objašnjenjem" da su drugari.

                                Originally posted by notorious View Post
                                Kakvi retardi

                                Odakle vam to da je Harris uopšte opcija, jel neki insajder sa susjednih foruma
                                Meni je rekao Vada, odakle njemu možda je bolje da pitaš njega. No ako dođe....

                                Comment

                                Working...
                                X