Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako CedOli dobije Krku i Megu u plej-ofu su. Zato je Golemac i tankovao.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Kakav bre Golemac. Ako Mornar dobije Igokeu ispada iz PO. Tada je Mornar treci, a Igokea 4-ta.
      Samo ako Cedevita izgubi makar jednu od dve što im je ostalo . Ima Ced bolji skor od igokee

      Parovi Po ako kkcz i cedevita dobiju obe utakmice


      KKCZ -cedevita -Olimpija

      Budućnost -Igokea( Mornar) zavisno ko dobije utakmicu u Laktašima

      Comment


      • U tom slucaju vise zelim Mornar. Mekaniji su i od Cedevite. Samo sto ne kapiram kako je Cedevita treca ako svi imaju isti skor gledaju se medjusobni dueli tih ekipa koje orave krug. A tu Mornar ima 3-1 sa njima (pisem u slucaju da dobije u Laktasima). Po toj logici Mornar je treci, a Golemcevi pavijani 4-ti. I to je za nas najbolje. Jedini koje mozemo da oderemo 20 razlike ovakvi uzasni.
        Last edited by Storm; 18-04-21, 19:36.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post

          Samo ako Cedevita izgubi makar jednu od dve što im je ostalo . Ima Ced bolji skor od igokee

          Parovi Po ako kkcz i cedevita dobiju obe utakmice


          KKCZ -cedevita -Olimpija

          Budućnost -Igokea( Mornar) zavisno ko dobije utakmicu u Laktašima
          Jesi siguran da je ovako? Mislim da igosi imaju slabiji kos kolicnik u medjusobnim od cedevite

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            U tom slucaju vise zelim Mornar. Mekaniji su i od Cedevite. Samo sto ne kapiram kako je Cedevita treca ako svi imaju isti skor gledaju se medjusobni dueli tih ekipa koje orave krug. A tu Mornar ima 3-1 sa njima (pisem u slucaju da dobije u Laktasima). Po toj logici Mornar je treci.
            Nije Cedevita treća nego četvta... mi smo prvi ako ne useremo nešto I Novom mestu ili Zadru

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post

              Jesi siguran da je ovako? Mislim da igosi imaju slabiji kos kolicnik u medjusobnim od cedevite
              Tačno ali ako pobede Mornar imaće pobedu više od Cedevite. Ako izgube, pravi se krug gde je Mornar treći, Cedevita četvrta a Igokea ispada osim ako Cedevita ne izgubi bar jednu od dve preostale

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka



              Last edited by Samo Zvezda; 18-04-21, 19:59.

              Comment


              • Mislim da je Golemcu svejedno s kim će igrati u polufinalu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Jurica je izvikan trener.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Jurica je izvikan trener.
                    Ono što je uradio sa Primorskom je za svako poštovanje, ima znanja ali i treneru treba malo sreće u sklapanju tima i igre. Ovo što ima u Ljubljani ima prilično mana u odbrani.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Bilo kako bilo, Cedevita pase nama, a Mornaru Buducnost. Nista ja tu ne bih dirao. Nek’ bude i u PO kao veceras.

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post

                        Ono što je uradio sa Primorskom je za svako poštovanje, ima znanja ali i treneru treba malo sreće u sklapanju tima i igre. Ovo što ima u Ljubljani ima prilično mana u odbrani.
                        Pogledaj ponovo utakmicu u Beogradu pa ponovo to napiši. Ovo je odigrano sa prvenstvenom namerom da mu se niko ne povredi pred plejof.
                        Mana ekipe mu je centarska linija, od Marinkovića i Dimeca izvlači i više od maksimuma, ali su to veoma limitirani igrači.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Bilo kako bilo, Cedevita pase nama, a Mornaru Buducnost. Nista ja tu ne bih dirao. Nek’ bude i u PO kao veceras.
                            Još da se popravi corona situacija u naredne dve nedelje i da se otvori Pionir, makar za trećinu kapaciteta


                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Još da se popravi corona situacija u naredne dve nedelje i da se otvori Pionir, makar za trećinu kapaciteta


                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Ali samo revakcinisane da puste.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Големац опет Големо изгубио.

                                Comment

                                Working...
                                X