Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kvalitet kosarke go kurac ako cemo sa ovakvom igrom u plej of spremite bensedine.
    Igosi Mornari i Futura ce nam se najebati milosne mame mislim nama navijacima pojesce nam zivce.
    E da mi imamo ozbiljne probleme i kuburimo na pozicijama 1,2,4,5 a na poziciji 3 rodilo u picku materinu.
    Last edited by ajkisloba; 15-03-21, 06:15.

    Comment


    • Sreca nasa sto sad u ovom periodu igramo sa najslabijim ekipama iz ABA. Uopste mi nije jasna ideja sta se pokusava sa Kuzmicem. Zapocinje utakmicu, u svakoj sjebe sve sto moze da se sjebe i onda ajde Rit ili Noko da gule narednih 35min da ispravljaju greske. Koja je ovo vec po redu utakmica da zapocinjemo sa 4-6 minuta bez kosa. DeDa konacno budan usao u utakmicu, nije prespavao prvih 20 minuta(mada je to i do protivnika)
      Kad pomenuh protivnika koliko je los KKP. Mi ovako ocajni smo jaci od njih bar 20-25 razlike. Cak se nisam ni nervirao zbog sudjenja vec navijao da sude sto gore, jer nije postojala varijanta da sudije odluce pobednika, ma sta radile. KKP je jednostavno ocajan. Svakako bi trebalo da uputimo zalbu na sudjenje jer ovo cak i prestaje da bude smesno. Ili da sacekamo Podgoricu pa onda spojimo zalbe da se ne zalimo svaki cas.

      Comment


      • Kome da se žalimo?
        Ko rukovodi ligom?
        Kome polažu račune ovi hohštapleri od "sudija"?

        Kad se podvuče crta dodje se do nacionalnih saveza, a oni se pitaju za sve i saradjuju sa ostalim savezima.
        Ja tebi, ti meni tj. mom i tvom klubu.
        PS
        Dokle to ide da je nama dramski umetnik gospodin Vlasta uručivao pehar.
        Last edited by L a z a r; 15-03-21, 09:39.

        Comment


        • Polako ali sigurno dobijamo primese pravog tima koji s bori za svaku loptu. Lopta i vise kruzi i ima osmisljenih akcija i to dosta i vesto se koristi miss match. Polako se svi vracaju u ritam i i juce smo igrali na mozda 40% zato sto ovog meseca na svaka tri dana imamo utakmice i to je svaka u ABA bitna i logicno je da se igra koliko treba i Radonjic vesto dozira minutazu.

          Uskokovic je imao odlicnu denial defense na Pejdzu i primecujem da mu Radonjic daje bas teske zadatke u odbrani kad je u igri. Oba tima su isla na isto oni su nama udvajali i pomagali na Lojdu, a mi smo imali Uskokoa koji je vijao Pejdza samo tako. Ostali u KKP su nevidjeni ciglari.

          Poboljsanje u igri se vidi u Lazicu, Voldenu,Ritu, Dobricu i Davidovcu. Davidovac je nastavio gde je stao, lepo koristi miss match ima izradjene suteve za tri. Rit je dobio poverenje Radonjica samim tim sto smo otpustili JOB koji ne moze da se sastavi u Turskoj i nije mnogo gori igrac od JOB kad se vidi odnos cene i kvaliteta i posebno timske igre. Dobric je dobio vecu ulogu, zeli Radonja da bud nesto vise od pukog sutera i dobro mu ide. Volden je dobio vise prostora na sutu i generalno vise lopte.

          Kuridza i Kuzmic su u problemu i ako Kuridza nije toliko los tj ocekujemo nesto od njega od Kuzmica bas nista..Noko je daleko od trazenog ali trudi se i ide da bude bolji iz meca u mec ali i dalje nas najveci defanzivni problem je ispod kosa, te pozicije 4-5 moraju da se dovedu u red.....Na cetiri Simon igra vise jer smo generalno prespori u svakoj drugoj varijanti...

          Igra se polako pobljsava ovo je 2-3 mec gde imamo skoro sve igrace i 3-0 serija jes sa slabim klubovima ali da smo pukli sta bi onda tek bilo. Dobro je da imamo Cibonu pred Podgoricu da se jos vis uigramo i pokazemo sta znamo u Podgorici gde sigurno nece biti lako.

          Vecno pljuvanje na igrace,pa ne mogu svi dati poene, juce je bilo lepo poslozeno i lepo odredjena minutaza. Od govana se ne pravi pita, ali mozemo ubaciti malo zacina pa kad pojedemo govno bice bar malo ukusnije :-)

          Naravno da je DR odgovoran za ABA ligu, ali ne znam koje ste vi cudo ocekivali od igre da ce se desiti, posebno kad nismo imali tuce igraca i polako ali sigurno se tempira forma za pravo vreme.

          SO, kao sto sam pisao je zlocin koji ce trajati i sl sezone sa sve upravom koja je potpisala ove poluinvalide na dve godine...nisu svi, ali dobar deo jeste.
          Last edited by LosmiSK; 15-03-21, 09:42.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Nikad gore nismo igrali u poslednjih 10 godina.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Losmi skini ruzicaste naocare. Mnogo si objektivniji kad se ne divis treneru bezuslovno. Ono sto smo igrali sa Sakotom prosle godine je atomska kosarka za ovo. Alimpijeva kosarka je imala vise smisla, pogotovo u napadu. Nama je sreca samo sto konkurencija isto nikad nije bila slabija. Nas bi Partizan iz prosle sezone doslovno pojeo za dorucak. Pojela bi nas i ona evroligaska Buducnost koju je Tomic razmontirao na delove sa duplo jeftinijim timom.
              Last edited by Storm; 15-03-21, 09:58.

              Comment


              • Pa pogledaj tim od prosle sezone. Panter, Braun, Braun, Gist, Perperoglu,Lukas, Ojo, Dzenkins, Stimac svi oni su otisli...a doveli smo sta...logicno da jeste bolji od prosle sezone i to niko ne spori...Radnjic je imao pravo na jednu zamenu...od govana se ne pravi pita...selekcija za ovu sezonu a posebno doselekcija je uzasno napravljena i imas dva krivca...ako ne osvoji ABA Radonjic je krivac, ali pisem vam i pre tokaza da je ovo zlocin sta je uradjeno ove sezone...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Odličan trener i lošu ekipu učini daleko boljom.

                  Loš trener i odličnu ekipu upropasti.

                  Zato sam ja od Radonjića očekivao daleko više.

                  Comment


                  • Je l' se Šakota žalio kad je preuzeo Zvezdu usred sezone pa je uspeo da je stabilizuje, i da školuje tog Radonjića, razvalio ga 30 razlike i uručio mu otkaz.
                    Ćutiš, kenjaš i brzine menjaš. Međutim, ovde od 5 brzina četvrta i peta ne rade a i kvačilo je otišlo jer je lamela izgorela. A vozači znaju kada se to događa. Kad je vozač loš.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Sta nam se sve desavalo ovo je i ok rezultat za sada,El ocekivano loše,Aba odlično,kup uzet,za sada je sve ok. . .prava borba tek predstoji.
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Mora se reći i da je Nebojša nesposoban da isposluje višegodišnju licencu nakon što toliko dugo igramo u EL. Kapiram da je to pre svega pitanje materijalnih garancija, koje daje država ali onda pričaš sa Vučićem koji je očigledno naložen na košarku, kažeš mu da se na taj način Srbija predstavlja u najboljem svetlu (što i jeste), podstiče se sportski turizam itd. itd.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Da angažujemo neko povisokog trijatlonca umesto Simona bolje bi prošli. Bio bi jači, brži a što se košarke tiče ista stvar.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Taj isti Sakota je imao u poslednjih 10 tekmi u EL 8 poraza. Tim na poslednjoj utakmici mu je bio

                            Lorenzo Braun, Bili Baron, Punter, Gist, Stimac, Davidovac, Lukas, Lazic, Perperoglu, Odzo, Simanic, Dzenkins a jos u timu su bili Dobric i Jovanovic

                            Uskokovic, Loyd, Davidovac, Dobric, Rit, Kuzmic, Noko,Simonovic, Hal, Kuridza, Lazic, Kuzmic uz bolesnog Koloma i Radanova...

                            Pa vi sad procenite jacinu tima...i svega a tad smo bili tipa 15 u EL i treci ili cetvrti u ABA....

                            Mene zanima Karamazov sta si ti ocekivao? Jel tim imao koronu i povredjene igrace redom,da su Uskokovic i Radanov picili ozbiljne minute i da smo igrali sa par visokih igraca a nekad i sa 2-3 juniora u timu...

                            Ne branim ga ali svasta pisete i ne vidite ocito..Ovaj tim moze jedino defanzivom uzeti titulu, polako se gradi tim i bice to sve ok kad bude trebalo.


                            Obradovic je u vise navrata pokazao da je zajebao sto se vidi gde su otisli nepozeljni igraci i kako igraju tamo gde su otisli. Doveli bolesnog, debelog koji nije igrao godinu dana kosarke i onda popio otkaz..Ostavio tim u rasulu i onda zapretio baticom, to su te legende...

                            I sad kad je tim tek poceo da igra skupa vi ocekujete cuda ne znam kakva...Razumem sto je Dekkard popizdeo jer su mu Saso i Salo dobili otkaze posle tri meseca, sto mu Alimpije prezivljava tursku ligu i sto Tomic vise ne radi nigde sa sve Golemcem koji ce izduvati PO,ali dajte malo realnosti na ovako tesku situaciju u klubu u koju su nas stavili Covid, Salo27 pa i sam Covic..

                            Sta ste ocekivali meni nije jasno ja sam ocekivao tripletu i sve ostalo je neuspeh..fale jos dva trofeja i onda polusezona i remont kluba...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post

                              Mene zanima Karamazov sta si ti ocekivao? Jel tim imao koronu i povredjene igrace redom,da su Uskokovic i Radanov picili ozbiljne minute i da smo igrali sa par visokih igraca a nekad i sa 2-3 juniora u timu...

                              Ne branim ga ali svasta pisete i ne vidite ocito..Ovaj tim moze jedino defanzivom uzeti titulu, polako se gradi tim i bice to sve ok kad bude trebalo.
                              Imali su i drugi probleme sa koronom pa nisu ovoliko kukali.

                              To što nismo bili kompletni nije opravdanje, jer i sada kada smo kompletni pitanje je koliku će minutažu imati pojedinci i da li im Radonja veruje.

                              Holu izgleda ne veruje, ne zna ni šta da radi sa njim. On kao odličan trener mora brže da reaguje i da prepozna ko koliko ume.

                              Milan Tomić je ostao bez prvog pleja u finišu sezone, ostao i bez Perpera pa nije kukumavčio.

                              I mani ti da komentarišeš nas da li mi vidimo ili ne vidimo. Mi nismo tema, ako si nervozan zbog kritika Radonjiču nemoj ni da komentarišeš.

                              Comment


                              • Jedino sto ja priznajem Radonjicu je da je za nijansu utegao odbranu. Napad je losiji nego za vreme SO. Ne moze niko da mi kaze da nije mogao sa 3-4 pleja koliko je nasledio da napravi neke specijale i neke akcije. Ono sto mi igramo u napadu doslovno ne lici ninasta. Problem Radonjica i jeste kad nema mocnu defanzivnu ekipu jer njegov napad je uvek bio jednodimenzionalan. Nadao sam se da je evoluirao, ali zajebah se. zasto nema specijale za Loyda? Sto ga tera da igra 1:1 i da tako resava? Zasto Waldena ne koristi na 2? Zasto Hall ne igra uopste kad je rec o sasvim solidnom pleju koji nije rupa ni u odbrani? Zasto nije doveo drugu peticu kad je video da od Kuzmica leba nema i pritom je oterao Dzonija? Zasto ne proba Radanova na 4, kad mu vec Simon nije ni za kurac? Na kraju krajeva, zasto se odrekao Simanica kad kuburi sa 4 pozicijom? Imam jos milion pitanja, ali dobro. Nek’ bude da ga cekamo za aba. Samo nemoj posle da on nije kriv. Ako nije imao viziju ove ekipe zasto ju je preuzeo? Ne moze da se dobija 30k mesecno a odgovornosti nema. To ne biva.

                                Borisa je bio svakakav ali nikad nije bio toliko los koliko je Simonovic trenutno. Zapravo Koloma da stavis na 4, mozda bi nesto i odbranio. Juce nas covek kanali celu utakmicu i on ga nagradjuje minutima. A Radanov jednom zajebe klupa. Serem mu se u logiku.
                                Last edited by Storm; 15-03-21, 11:28.

                                Comment

                                Working...
                                X