Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako ćemo nalupati Cedevitu da više neće poželeti da nam izlaze na megdan.

    Rit danas 25 poena i 11 skokova.

    Uz pomoć Duopa Rita biće razbucana Cedevita.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Tako ćemo nalupati Cedevitu da više neće poželeti da nam izlaze na megdan.

      Rit danas 25 poena i 11 skokova.

      Uz pomoć Duopa Rita biće razbucana Cedevita.
      O ne 😂😂😂
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        O ne 😂😂😂
        Sad sam ozbiljan, a ja kad ozbiljno komentarišem uglavnom pogađam.

        Video si na temi ABA lige, pogađam ko od šale.

        Cedevita nama leži, nekako sam stekao utisak da smo im toliko navukli strah da bi gi i sa kadetima pobedili.

        Comment


        • Poštujem tvoje stavove, ali mi nemamo prava nikome da pretimo jer igra je takva da me jeza hvata. Bliži smo porazu nego pobedi i protiv CedOli. Lazić koji je igrao kao u transu kada je tek došao DR sada je pogubljen i u modu igre kao pod Tomićem. Vrlo smo statični u napadu, nema kretnji i odbrane nas prilično lako čuvaju i selektirano nam puštaju šut najslabijem šuteru (uglavnom su to šutevi za tri poena). Centri su nam takvi da je tuga gledati njihova završavanja oko obruča. Vratio bih se na kapitena, njemu bih zabranio dekretom spuštanje lopte na parket. To kod njega deluje jako rogobatno i neprirodno.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ja ocekujem pobedu zato sto igramo u Beogradu, ali svakako da dugorocno tesko mozemo da vezemo vise dobrih rezultata...

            Comment


            • Ne igra Noko, ne igra Kuridža (dobro, to je više plus nego minus).
              Centarska linija su Kuzmić i Rit od kojih prvi ne može da isprati moju mrtvu babu, a ni drugom odbrana nije forte, bilo da je na niskom postu bilo da je na perimetru, a računam da će Marinković na Kuzmića a Džerod Džons na Rita.
              Pretpostavljam da će se na Blažiću menjati čuvari, pa ko bude imao najviše uspeha, cenim da će to biti Volden, jer igra inteligentniju odbranu od Lazića, koji ako ga bude čuvao će rano ući u problem sa ličnim greškama. Biće tu i Lojd i Dobrić na njemu, s tim da prvog najmanje očekujem da se troši da odbrani njihovog najboljeg napadača.
              Dobrić ili Lazić će uzeti njihovog x faktora u brojnim utakmicama Kortez Brauna, ako ga bude Simonović čuvao ovaj će ga uništiti.
              60:40 da će CedOli pobediti.
              Last edited by dekkard; 14-04-21, 11:28.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Krki mode on
                Pre tačno dve godine
                Krki mode off
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ceda-Oli su ‘mekana’ ekipa. Igraju lepo i leprsavo, ali nema tu cvrstine. Oni i Mornar nam najvise leze od tih PO ekipa. Buducnost je i dalje najveci konkurent. Cak i blagi favorit protiv nas u PO. Drugih se ne plasim.
                  Last edited by Storm; 14-04-21, 14:49.

                  Comment


                  • Zabluda je da je CedOli mekana ekipa. Možda ranije, ove godine svakako nisu.
                    Robuje se nekim predrasudama odranije, Golemac je trener kod koga se itekako igra odbrana, treći su po broju faulova na utakmici, ispred svih ostalih članova plejofa, treći po broju defanzivnih skokova, opet ispred Zvezde, Future i Igokee.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ko će Jaku i Perija da sačuva, nadtrči i isprati? Ja ne vidim u rosteru takvog igrača.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Jbt, mi nemamo 12 igrača. Lojd opet sa onom maramom, trakom...😊


                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Uvek se iznenadim kad vidim Simonovića i Kuzmića da istrčavaju kod predstavljanja.
                          Mislim, ne očekujem da to rade, da trče, makar i par metara.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ajd nek' je sa srećom!

                            Comment


                            • Da li neko ima stream?

                              Comment


                              • https://www.jokerstreaming.com/watch...reaming-3.html

                                Comment

                                Working...
                                X