Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Meni je na pameti Kokoskov i na sta mu je igra licila ali jebga turci mu dali povjerenje i ne samo to, svuda su isticali vjeru u njega, paz sad, okrenuo lik ekipu.
    SO mozda jeste bio previše napet i gubio se u pojedinim utakmicama al sto rece RPZ nikada ovako nije izgledao pa mi smo u EL izgubili bar 5 tekmi gdje smo bili bas bolji al bez srece.
    Jebga sad, tu smo dje smo istina sve sto Dekkard kaze al jebat ga to nam je sto nam je. Da je igra kurac jeste da moze bolje pa valjda bi do sad bilo. Ima i do zamora i sudija ali vala ne smije se sa Simonovicem praviti skok i graditi odbrana.
    Vratio mu se i Gudurić, bitan faktor.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ovo nema veze sa suđenjem. Pobeda Budućnosti čista i apsolutno zaslužena.

      Posle Igokee još jedan tim iz vrha nas je ponizio.

      Naš tim je katastrofalno pripremljen. Bez koncentracije. Ako ne mogu da izdrže ovaj ritam onda neka juniori igraju Evroligu.

      Užas.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Dekkarde, osvojicemo aba. Nece biti lako ali osvojicemo.
        Nećemo. Ne kažem to da bih bilo kome terao inat, jednostavno nismo ni blizu direktnim konkurentima. Izgubili smo po 20 razlike od Igokee i Future, biće slično i protiv CedOlija samo čekaj i videćeš.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Jako poređenje Kokoškova/Fenera sa nama. Baš presmešno. pritom su još doveli i onog O Kvina ili kako već.

          Ne zna se na kojoj poziciji su jači, a porediš sa nama gde su ti startne četvorka i petica bivši igrači. Duda, Pešić i ŽOC ih ne bi oživeli

          Comment


          • Нек буде записано сад овде...Ако будемо у финалу са ККБ,згазиће их Радоња због овог подјебавања и добацивања!

            Comment


            • Ispada sa ove tačke gledišta da ste bolje žrtvovali Atinu i odmorni došli u PG-u.

              Ovako iscedili ste s eprotiv Panate, u relativno egzibicionom meču, pa ste včrs izgledali kako ste izgledali.

              Comment


              • Radonjić je o suđenju rekao negde u zadnjim sekundama utakmice sa slanjem sudije po loptu.
                Pored toga i mi smo izuzetno pali energetski (što i nije čudo) ali, jeboga Simon više.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Sasa je pokazao kakav je skaut kad je umesto Vilija Rida uzeo Terija.

                  Comment


                  • Ne moze Radonja da napravi granitnu odbranu sa Kuzmicem i Simonom. Problem je sto je Radanov jos veci cirkus od Simona a ne bi smeo da bude, mlad je jak morao bi da grize. Nnoko taman za neku albu. Nije covek igrao na noz vidi se. Hall isto. Sta je bilo u glavi Obradovicu i Covicu da sa tim igracima napadaju plej of el i abu. Plus na to Rochesti , Terry, Colom, Job neverovatan niz promasaja u selekciji. Radonji se mora zameriti sto nije izvrsio doselekciju neku. Dok je sagledao situaciju , tipicno za njega kasnije pali, prosli prelazni rokovi. Treba biti opet skoncentrisan i pobiti se do kraja. Verujem da su nam djetici ipak jedini takmac

                    Comment


                    • I opet ću da kažem da je Radonjina greška otpuštanje JOB-a.

                      Amer uz sve svoje mane je izmislio košarku za mnoge.

                      Comment


                      • Pusti više Sašu Obradovića, on je gospodski otišao platio je najvišu cenu iako nije morao.
                        Radonjić je ovde tri meseca, imao je prostora da dovede još dva igrača, nije ih doveo, plus je unazadio igru.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post
                          Radonjić je o suđenju rekao negde u zadnjim sekundama utakmice sa slanjem sudije po loptu.
                          Pored toga i mi smo izuzetno pali energetski (što i nije čudo) ali, jeboga Simon više.
                          Jel moguće neko te raznese i tebi krive sudije

                          Zar nije Dejo malo zajebo ulaskom sa onom petorkom? Ili su za sve krivci SO i arbitri.

                          Comment


                          • Obradović je žestoko zabrljao i nije mi žao što je otišao.

                            Al ne treba ga više ni pominjati.

                            Imao je Radonjić sve vreme ovog sveta da podigne ekipu na viši nivo, imao je prilike i da dovede nove igrače.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Pusti više Sašu Obradovića, on je gospodski otišao platio je najvišu cenu iako nije morao.
                              Radonjić je ovde tri meseca, imao je prostora da dovede još dva igrača, nije ih doveo, plus je unazadio igru.
                              Kako pusti kad su manje vise promasili 8 od 12 igraca on i Covic, za projektovane ciljeve. Slazem se da je Radonja morao dovesti nekoga. Nadam se da ga to nece kostati na kraju. Ne bih se slozio da je unazadio igru. Jednostavno ne moze da sprovede svoji filozofiju sa ovim rosterom. Ta filozofija je mnogo ozbiljnija nego Obradoviceva.

                              Comment


                              • Pa i nije bas gospodski otisao sa tuzbom...

                                Dejov poraz, nije smeo da se napreze u Atini...Rotacija na pocetku prvog nije bila losa, svakako bi nas dobili,samo slepto covek nije video. Cudno zvuci ali filio nam je rita...nase cetvorke su spore tj Kuridza i Deda,a Simon mator...dobio nas je iskreno Ejim jos u prvom poluvremenu...nama nedostaju poJeni, kako cemo to nadoknaditi sam Bog zna...

                                Hal,Noko, Kolom, JOB, Roc, Teri itd..sve sami promasiji....

                                Iskreno losa je slekcija i u tome da nam dva najbolja igraca igraju istu poziciju...Kuzmic je odigrao dobro,on Dobric i Volden..

                                Mislim da je bolje Kolom da igra umesto Hala...nema pas, boji se prodora, nikakvu opasnost nepredstavlja..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X