Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imali smo 2 jebena meseca da dovedemo plejmejkera i nista...kakvi smo mi idioti

    Comment


    • Dobar dan svima! Citam vas... itd...
      Nekako su te povrede u KKCZ 'specificne' , pa se desi da Danga ode na 3 nedelje i ne vrati se do kraja prvenstva. Ljudi boluju od kovida po 6 nedelja i tako. Ima i slucajeva da je igrac suspendovan na 10 dana, pa se taj ocekivani povratak, ili informacija o slucjaju protegne van tog perioda... pa onda taj isti igrac bude aktiviran za KRK, pa onda ode...
      Tako da cemo da vidimo kada i kako ce da se Rit vrati. Da ne pominjem da je jedno vreme bio na ledu jer, jelte, nije hteo da potpise novi ugovor...

      Comment


      • Važno da su tu Simonović, Lazić, Kuridža i Kuzmić.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pozdrav Inbox, dobro došao.
          Sto se tiče naše igre, nema Lakija da baci komentar sto znaci da je pritisak na aparatu udario max
          Od nase cvrste odbrane i igre u tranziciji ostali samo dugmići ali nemajte brige, necemo nista mijenjati jer tako smo u mogućnosti.
          Sunce ti poljubim kako smo loše izgledali pa ono je kriminal. Mozda nam prva petorka nije udarna al zato nam je druga jos gora.
          Ajd ovako, Walden, Loyd, Dobric, MJK(Rit) , Noko
          Moze li MJK da napravi cvrst blok Waldenu u sredini na 9m da on krene na desni ulaz, u istom trenutku Loyd ide u desni cosak, Dobric u ledja pravi blok Noku i istrcava na 45° lijevo dok Walden utrcava i ima slobodnog Noka u reketu, ima dobrica na lijevoj strani, ima Loyda u cosku i ima MJK na pop. Da izabere jedno rješenje.
          Ukoliko je to sut za 3p da MJK utrcava na skok a Waldrn ceka loptu kod penala da se ofanzivni skok malo poboljsa.
          Eto jedna akcija koja otvara mnogo rjesenja a jedno ce sigurno ostati slobodno.
          Zasto u odbrani preuzimamo? Ako smo primorani da preuzmemo, visoki igrac brani SUT, i usmjerava nizeg igraca ka ceonoj liniji... Bar toliko da znamo...

          Comment


          • Dobrodosao Inbox. Dolazis u skakljivom trenutku za nas klub. Sto bi se reklo ‘jebe lud zbunjenog’. Nikad nismo imali vise novca i manje pameti.

            Comment


            • Mogao bi neko da naprvi gif od Simonovićevih prodora sinoć.
              Last edited by Karamazov; 31-03-21, 09:10.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Mogao bi neko da naprvi gif od Simnovićevih prodora sinoć.
                Kada god Simonović krene na prodor (ulaz) ja naduvam jedan balon.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Mogao bi neko da naprvi gif od Simonovićevih prodora sinoć.
                  Ili od odbrane, kada se gubi u preuzimanju, prima se trojka, a on kao nesto mlatara rukama i pokazuje nekom drugom gde je trebalo da bude.

                  Comment


                  • Originally posted by Inbox View Post
                    Dobar dan svima! Citam vas... itd...
                    Nekako su te povrede u KKCZ 'specificne' , pa se desi da Danga ode na 3 nedelje i ne vrati se do kraja prvenstva. Ljudi boluju od kovida po 6 nedelja i tako. Ima i slucajeva da je igrac suspendovan na 10 dana, pa se taj ocekivani povratak, ili informacija o slucjaju protegne van tog perioda... pa onda taj isti igrac bude aktiviran za KRK, pa onda ode...
                    Tako da cemo da vidimo kada i kako ce da se Rit vrati. Da ne pominjem da je jedno vreme bio na ledu jer, jelte, nije hteo da potpise novi ugovor...
                    Sorry, ovo gore je bio komentar na pitanje forumasa kada mozemo da ocekujemo Rita. Da ne bude da sam opalio komentar onako bez veze (i to prvi)...

                    Comment


                    • Ja njega ne razumem, pogotovo što i nije glup čovek.

                      Pa bolje šutni preko ruke, zatvorenih očiju, jednom rukom i to levom ako treba nego što ideš na prodor.

                      Sinoć je dva puta tresnuo guzicu, treći put valjda dobio blokadu, mada se i sam nabio u čoveka.

                      Još i mlatara glavom tražeći faul.

                      Što se brukaš čoveče. I Radonja mora mu to reći a ne da ćuti i gleda njegove sprd prodore.

                      Comment


                      • Mene najvise iritira sto kad Radanov ili Hall naprave gresku odmah popiju klupu, a Simonovic se izivljava i igra 20+ minuta. Opasno mi Radonjic ide na zivac, opasno. Ubrzo ce da stigne i Obradovica u tom segmentu.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Mene najvise iritira sto kad Radanov ili Hall naprave gresku odmah popiju klupu, a Simonovic se izivljava i igra 20+ minuta. Opasno mi Radonjic ide na zivac, opasno. Ubrzo ce da stigne i Obradovica u tom segmentu.
                          Treci po minutazi iza Lojda i Davidovca.
                          Fun facts:
                          - Davidovac 6 skokova; Kuz, MJK i Noko 7, ali zajedno.
                          - Uskokovic 4 faula, svi ostali 1, ili 2 + smo uspeli da ih posaljemo na bacanja vise puta nego oni nas
                          - bacanja 50%

                          PS
                          Mozda sada coach Ra dobija bojkot od stranaca, kao sto je Sale od lokalaca (msm Laze i Simona)

                          Comment


                          • Originally posted by Inbox View Post
                            Ili od odbrane, kada se gubi u preuzimanju, prima se trojka, a on kao nesto mlatara rukama i pokazuje nekom drugom gde je trebalo da bude.
                            То је оно што сам ја причао!Лик нема ни трунке самокритичности,увек ал увек му је неко други крив!Често су млађи знали да буду на мети његових критика на полувремену кад се губи или на крају утакмице кад се изгуби!

                            Капирам ја да је потребан домаћи играч да би имао ко да игра КЛС и КРК и да је доведе ове сезоне како би попунио ростер у случају ако неко добије корону...Ал ово је већ безобразлук!

                            Comment


                            • Добродошао Инбокс!На овој теми ти је стање следеће-сви смо навијачи Звезде ал ситуација је компликованије него на блиском Истоку...

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Mene najvise iritira sto kad Radanov ili Hall naprave gresku odmah popiju klupu, a Simonovic se izivljava i igra 20+ minuta. Opasno mi Radonjic ide na zivac, opasno. Ubrzo ce da stigne i Obradovica u tom segmentu.
                                Obradović je i otišao da ne bi trpeo da se ovaj iživljava kako hoće.
                                Radonji to nije problem, bitno da je pronašao posao.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X