Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Brajkula ,pa ovo brate nije Khimki ,vec Khimik ekipa iz Ukrajine u nasem kosturu ,koliko vidim U nasem delu od ozbiljnijih ekipa je samo Unics,ali bi oni dosli tek u 1/2 ..
    Lietuvos nam je poznata ekipa iz Euroleague,a ovi iz Partizanove grupe ,pa ako su mogli oni onako sa okrenjenim sastavom da ih dobiju,pa mozemo i mi ..
    Khimki u sledecoj rundi igra sa Valenciom ,a u taj deo kostura je i Sasari ,jos jedna ekipa koja bi mogla da ode daleko ,i po meni jedna od najgotivnijih Italijanskih ekipa ...Cak i poraz (tu se slazem sa tobom,ne volim da gubim) je mozda i dobro dosao,jer smo realno upali u laksi deo

    Comment


    • Originally posted by blanco View Post
      @Brajkula ,pa ovo brate nije Khimki ,vec Khimik ekipa iz Ukrajine u nasem kosturu ,koliko vidim U nasem delu od ozbiljnijih ekipa je samo Unics,ali bi oni dosli tek u 1/2 ..
      Lietuvos nam je poznata ekipa iz Euroleague,a ovi iz Partizanove grupe ,pa ako su mogli oni onako sa okrenjenim sastavom da ih dobiju,pa mozemo i mi ..
      Khimki u sledecoj rundi igra sa Valenciom ,a u taj deo kostura je i Sasari ,jos jedna ekipa koja bi mogla da ode daleko ,i po meni jedna od najgotivnijih Italijanskih ekipa ...Cak i poraz (tu se slazem sa tobom,ne volim da gubim) je mozda i dobro dosao,jer smo realno upali u laksi deo
      Izgoreo sam po mozgu totalno http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1184798 i ovde sam istripovao da je Khimki

      Dakle, do 1/2 igramo sa slabijim ili podjednako jakim rivalima a u eventualnom 1/2 na po mom mišljenju faovrita no1, pa kako nam Bog da, no videli smo da nam sa tim Rusima Pionir i nije neka prednost

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Radonjic se lozi na EK. Znam to. Nisam ni gledao tekmu znao sam da cemo izgubiti. Sto je mnogo, mnogo je. Kk Partizan je apsolutni favorit uz predobrog trenera, najboljeg mladog igraca evrope i nba igraca. Partizan je favorit.
        To se trazi
        Pretjerujes! Nikako ne moze da bude favorit..Zaista,iz nekoliko postova,da se covjek zapita za koga navijas..
        Mi smo izgubili jer je normalno da ekipa izgubi kad imas breme teskog posla iza sebe..plus sto je derbi u nedelju,a takodje su nasi i znali da svakako idemo dalje i nisu mnogo marili izgleda za poziciju,osim Nelsona i Dzenkinsa..A ti jedva docekao da proglasis Partizan favoritom.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Izbegli smo Himki, izbegli smo Valensiju, tesko da moze bolje. Na nama je da doguramo do polufinala i onda protiv Uniksa sta uradimo. Druga strana zreba izuzetno teska, kod nas levati. Jedino sto je jako tesko dobiti isti tim 3-4 puta.

          Btw, smesno je pricati kako je EC nebitan. Najbolje da budemo zakucani za sesti sesir i da se cudimo sto nam je grupa u EL teska.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Pretjerujes! Nikako ne moze da bude favorit..Zaista,iz nekoliko postova,da se covjek zapita za koga navijas..
            Mi smo izgubili jer je normalno da ekipa izgubi kad imas breme teskog posla iza sebe..plus sto je derbi u nedelju,a takodje su nasi i znali da svakako idemo dalje i nisu mnogo marili izgleda za poziciju,osim Nelsona i Dzenkinsa..A ti jedva docekao da proglasis Partizan favoritom.
            Duka, uz svo postovanje, nisi skapirao moj post i njegovu namenu.
            Stvar je vrlo prosta, ono sto Dule Vujosevic izgleda radi maestralno poslednjih godinu i malo jace.
            Znas kako, sad kad malo bolje pogledam, i moze mu se, kad vidim koliko se ljudi primaju.
            Non stop se stvara atmosfera da smo mi neuporedivo jaci, vrsi se pritisak na Kk Cz, koji postaje prevelik.
            Cilj mog posta je bio da uradim ono sto oni rade non stop, svesno i pametno.
            Sta ti mislis je l lakse igrati kad si izraziti favorit, kad cela javnost stavlja to na tebe, ili kad si izgubio 2 za redom, u padu si forme, a protivnici doveli jako pojacanje. Sigurno da je donekle manji pritisak i to jedino pomaze, jer mi tim dobar imamo. 2 poraza su se morala desiti kad tad, i ovo je pravo vreme za to.
            Al eto..Sigurno sam proglasio Partizan favoritom zaato sto ih volim, isto kao sto Tegi svesno proglasava KK CZ favoritom za Ek, a ABA ligi nije hteo da prica, kao sve jasno.
            Last edited by Cassius Clay; 20-02-14, 10:51.

            Comment


            • Radonjic se lozi na EK. Znam to. Nisam ni gledao tekmu znao sam da cemo izgubiti. Sto je mnogo, mnogo je. Kk Partizan je apsolutni favorit uz predobrog trenera, najboljeg mladog igraca evrope i nba igraca. Partizan je favorit.
              To se trazi
              Kako si znao da cemo izgubiti? ..i sta je to 'sto je mnogo mnogo je'?....i zasto toliko idealizujes Partizan?


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Kako si znao da cemo izgubiti? ..i sta je to 'sto je mnogo mnogo je'?....i zasto toliko idealizujes Partizan?
                I dalje ne kapiras. Znao sam da cemo da izgubimo jer mi drugar igra u Zvezdi ako bas moras da znas, pa tako znam i da su premoreni, pocrkali su, a i pravo je vreme za to. Nebitna utakmica pred derbi. Nisu isli na to da izgube, ali umor je ogroman. Sto je mnogo mnogo je- to znaci da smo se provlacili poslednjih mesec dana u nekim utakmicama. Mogli smo da izgubimo i u Madjarskoj, i protiv Bilbaa da nismo imali onako dobar sut, i protiv Radnickog i protiv Mege, ali smo pokazali jak karakter i da imamo dobar tim, ali svemu dodje kraj, i po meni, na vreme je dosao kraj. Dva poraza koja najmanje bole. Opet nisi razumeo pricu oko Partizana. Pricam ovako, iz fore, jer oni tako pricaju o nama ne bi li celokupna javnost prebacila sav pritisak na Zvezdu.
                Sad pojacanje i to je to.
                @D-Wade, o kojoj ti Evrologi pricas? Ko ti je rekao da cemo da igramo dogodine? To i treba da bude primarni cilj, ali ako se bude pucalo i na EK, pa ostanemo bez icega, onda gledaj sesire al u prodavnici realno
                Poenta moje price je da se ne ide na taj EK po svaku cenu, tipa ako igramo Ek a za vikend neka vazna utakmica u ligi, iskuliramo EK. Toliko

                Comment


                • Kod nas je 3,6 bila dvojka sinoc vjerujem da si se ti opario bas
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Mozda zvuci smesno kada pricam, ali vrlo je logicno bilo da izgubimo, bar meni. Nisam se opario, ne igram.
                    Do 3. marta 100% stize pojacanje, i to izgleda na poziciji 2. Samo da dodje neki crnja ludi, da resava

                    Comment


                    • Bio bi veliki uspeh da se prodje Ritas,vec polufinale bi bila fantasticna stvar za nas,lep nam je raspored zapao,rivali po meri,jedino ako nas ne stigne umor,jer se blizi zavrsnica ABA lige. Bilo bi lepo odigrati to polufinale sa Uniksom,gde nemamo sta da izgubimo i tu je nasa prednost,realno tesko je da to ne bude Uniks,tj. da ih neko ranije izbaci,pa da nam zapadne laksi rival,ja bih voleo,ali tesko.

                      Sto se tice derbija,da se malo odmorimo 2-3 dana,malo vise ozbiljnosti i koncetracije,da odigramo nasu igru kao u vecem delu sezone i nece biti tu problema,verujem bice mnogo lakse nego u prvom derbiju sezone.
                      Last edited by El Dorado; 20-02-14, 21:45.
                      sigpic

                      Comment


                      • Stella sa kk
                        ... bicete svi vise nego prijatno iznenadjeni ... ... ja zadovoljan ... samo jos potpis,da se opet nesto ne izjalovi ... jbg
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Opet neke priče o Miličiću?

                          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by 80Vlado View Post
                            Opet neke priče o Miličiću?

                            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                            Koje price? Ko prica te price? Gde si procitao to? Sto nisi okacio vest?

                            Comment


                            • САМО ХРАБРО !!!
                              Опеглаће Тадија ово

                              Comment


                              • Lepinja 1/4, +5, samo pumpaj, samo kantaj Jaka brate moj.

                                Comment

                                Working...
                                X