Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radenovic je jedan od najinteligentninih igraca koje sam gledao u Zvezdi, mislim da je jedino Milenko Topic u tom rangu od visokih. Sjajan igrac koji ima svoje falinke, pre svega fizicki odakle ide sve ostalo, ali on je prvi posle Nelsona kojeg bih produzio za narednu sezonu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Radenovic je jedan od najinteligentninih igraca koje sam gledao u Zvezdi, mislim da je jedino Milenko Topic u tom rangu od visokih. Sjajan igrac koji ima svoje falinke, pre svega fizicki odakle ide sve ostalo, ali on je prvi posle Nelsona kojeg bih produzio za narednu sezonu.
      Verovatno ce zavisiti od budzeta...

      Comment


      • Dosta je bilo sa provokacijama i navijackim prepucavanjima. Na ovom forumu se to vise nece tolerisati.
        Ovo je poslednje upozorenje.

        Comment


        • Sta je sa Radenovicem, zasto ne igra?

          Comment


          • Biće ovo neizvesno do kraja, valjda dobijamo ovo.

            Kada bi nas samo hteo šut sad.
            Last edited by Lord Aleksoni; 19-02-14, 19:46.

            Comment


            • Ajde bre! Idemooo!

              EDIT: Izgubismo na kraju, jbg.
              Last edited by Lord Aleksoni; 19-02-14, 20:06.

              Comment


              • Radonjicu, pustaj ovo lagano da ide... Dosta Evrope za ovu godinu, slede mnogo bitnije stvari. Vidi se da su umorni igraci kao kerovi, Nelson i Dzenkins na kraju dosta bolnih i izmorenih izraza lica. Kako je samo falio Radenovic veceras, steta sve u svemu...

                Comment


                • Umor sustigao nase momke, ajd nema veze bitno je da smo prolaz obezbedili jos u proslom kolu. Protivnik ce biti tezi, ja bas nisam zadovoljan sa Ritasom. Al je ove iz Niznjeg kenjao sut u cetvrtoj cetvrtini ono nije normalno. Sledi derbi.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Nasa 2 bisera u timu,Djenka i Nelson!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Šta nema veze, pobedi nas ekipa sa 10 igrača u rotaciji, sa poluspremnim centrom i kao takvim jedinim centrom u rotaciji, stalno nešto nema veze, dogodine mi to....


                      Ako ovako budemo igrali derbi nabiće nas pkk 10+ sve onako osakaćen sa onim povredama i poluživ, malim Andrićem koji će da bude 15+ minuta na parketu itd.

                      EDIT: Bitno je da smo videli dupeta

                      Last edited by Brajkula; 19-02-14, 20:45.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Šta nema veze, pobedi nas ekipa sa 10 igrača u rotaciji, sa poluspremnim centrom i kao takvim jedinim centrom u rotaciji, stalno nešto nema veze, dogodine mi to....


                        Ako ovako budemo igrali derbi nabiće nas pkk 10+ sve onako osakaćen sa onim povredama i poluživ, malim Andrićem koji će da bude 15+ minuta na parketu itd.

                        EDIT: Bitno je da smo videli dupeta

                        Radonjic se lozi na EK. Znam to. Nisam ni gledao tekmu znao sam da cemo izgubiti. Sto je mnogo, mnogo je. Kk Partizan je apsolutni favorit uz predobrog trenera, najboljeg mladog igraca evrope i nba igraca. Partizan je favorit.
                        To se trazi

                        Comment


                        • Ovaj video uredak (tj. Chil`l` -ice) je skandalozan po vise pitanja, ali necemo sada o tome.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Šta nema veze, pobedi nas ekipa sa 10 igrača u rotaciji, sa poluspremnim centrom i kao takvim jedinim centrom u rotaciji, stalno nešto nema veze, dogodine mi to....


                            Ako ovako budemo igrali derbi nabiće nas pkk 10+ sve onako osakaćen sa onim povredama i poluživ, malim Andrićem koji će da bude 15+ minuta na parketu itd.

                            EDIT: Bitno je da smo videli dupeta

                            Nebitno takmicenje Brajki, jebo evrokup. Jeste Niznji igrao bez par igraca, al moze se reci da ih je sralo nestvarno, daj bre kakve su ono suteve ubacivali u poslednjem periodu. Elem Nek se Radonja fokusira na Aba ligu do kraja i domace prvenstvo. Nece nas nabiti grobari, za vikend smo vec bolji. Jbg blagi umor kod igraca, drugi poraz za redom, vreme je da se trgnu protv grobara.

                            Fine ove guzate
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Originally posted by Nightbird View Post
                              Nebitno takmicenje Brajki, jebo evrokup. Jeste Niznji igrao bez par igraca, al moze se reci da ih je sralo nestvarno, daj bre kakve su ono suteve ubacivali u poslednjem periodu. Elem Nek se Radonja fokusira na Aba ligu do kraja i domace prvenstvo. Nece nas nabiti grobari, za vikend smo vec bolji. Jbg blagi umor kod igraca, drugi poraz za redom, vreme je da se trgnu protv grobara.

                              Fine ove guzate
                              Bitno je što smo izgubili, jer kao prvo i ne volim da gubim, a i dosta mi je gubljenja, a kao drugo da smo pobedili išli bi na deo žreba gde nisu ni Unik ni Khimki, i od favorita bi imali samo Valensiju i to u 1/2. No kad malo čovek razmisli dođe na isto, jer po kosturu mi ako prođemo Lijetvus igramo protiv boljeg iz duela Evroligaša Nanter-Budivelnik, a tek u 1/2 na Khimki ili Uniks, tako da u finalu ili 1/2 nekako je isto, sa jednim od te dve ekipe mora da se eventualno igra, te ćemo po svemu sudeći na Valensiju u eventualnom finalu.

                              Comment


                              • Au Brajkula, al' te jebe vid


                                Izbegli smo Valensiju i Uniks, al' je Himkara tu.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X