Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno djelujemo losije od Buducnosti i CedOli pa i Igokee ali imamo roster koji igra EL i dosta igraca koji su se naosvajali trofeja. Vjerujem kad bude gusto da ce to donijeti zeljeni rezultat ali mi igra u ova tri mjeseca ne daje neki veliki optimizam kao i odluka da se rastanemo sa JOB odnosno da igru zasnivamo na MJK i Simonovicu na PF. Veceras se vidjela neka promjena, nesto se desilo pa se nadam da ce dani pred nama otkriti za sta smo spremni, da ce biti lako nece ali bas ne bih volio da ne uzmemo ABA.

    Comment


    • Od govana se pita ne pravi, ako uspe da uzme abu skidam mu kapu...ovo je nesto najgore sto sam u Zvezdi gledao od 2011e...ovo je smesno na vise nivoa...nemamo plejmejkera, nemamo centra, nemamo cetvorku...ako uzmemo titulu sa 2 kosarkasa onda je ova liga najveci krs i treba da se ugasi da lepo igramo samo kls i da se ozbiljno posvetimo evroligi dogodine i maznemo tu licencu...

      Comment


      • Колико ја пратим ККЦЗ,поред Куриџе и Симоновића имамо Рита на 4...Сад нзм колико ће одсуствовати због повреде...

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Zirbes je kao Nemac bio izbacen iz Brosea...dosao u KKCZ kako su svi tad pricali tesko drvo a postao top centar EL tad i nikad vise.
          .
          Kakav top centar EL, ko te je to slagao? Odigrao je jednu odlicnu sezonu i to je to.

          Originally posted by Монтепаски View Post
          Направио је од Кузмића играча који је отишао у Реал,а пре тога се распадао у Панати.. Направио је од Бобија играча који се вукао по неком Радничком,Нижњем,Меги...Сад ће неко да каже да је Милоје направио Бобија,а ја ћу питам што Боби није отишао директно из Меге онда у НБА?


          Куриџа се није распао,него је он по природи ствари распад!То што је он нама био један од бољих у првом делу сезоне,то је наша срамота...
          Kuzmic, Cirbes, Bobi su svi dosli u Zvezdu kao reprezentativci, dal sadasnji dal bivsi. Ja prvi put cujem da se igrac postaje nakon sto dobije status reprezentativca a ne pre toga. Pored toga, Kuzmic je cak bio i u NBA, a Bobi je imao i CSK u CV-u. E sad sto ti i Losmi mislite da zato sto su imali jednu odlicnu sezonu u Zvezdi da to znaci da su bas tu nastali kao igraci i da ih je bas taj seniorski trener (kojem to posao nije) napravio igracem, to je vec ozbiljan problem o kome treba da razmislite u slobodno vreme. Igraci se prave u nizim kategorijama i u prvom timu u kojem prelaze u seniorsku kategoriju. Nakon toga ih treneri samo uklapaju u slagalicu, i nemaju vremena da prave igrace, sem ako kao kod Vujosevica dodju kao anonimusi pa ostanu dugo dugo godina, a on ih maltretira sa 4 treninga dnevno i uci ih osnovnim tehnikama kosarke.

          Kuridza nije bio raspad nego sasvim koristan igrac u rosteru. To sto zmurite na cinjenicu da i Kuridza i Lojd daleko losije igraju sad nego u prvom delu sezone kod bivseg trenera, to je takodje vas problem koji se oslanja na onaj problem gore.

          Originally posted by Karamazov View Post
          Cirbes je bio prosečan igrač kad je došao.

          Koliko mu je prijao rad sa Radonjom govori i činjenica da je ubedljivo najbolju sezonu odigrao kad mu je Radonja bio trener.
          Nema inata, ja sam sve ovo i tada mislio. To sto si ti rekao da mu je prijao nacin igre te sezone je drasticno razlicito od toga da ga je Radonjic napravio igracem i da je Radonja radio individualno sa njim sto je mit. Ono sto je zajednicko za sve tadasnje centre tada jeste da su pored sebe imali Jovica i najboljoj formi koji ih je hranio loptama. Cim su se razdvojili od njega taj njihov kvalitet vise je nestao kao balon od sapunice. Radonja je najzasluzniji sto su posle toga zaboli bolje ugovore... sto je uostalom cilj i svim ostalim igracima i to se desavalo i pod Tomicem, i Sakotom prosle sezone. Jel neko od njih mozda napravio Lorenca i Berona igracima?

          Comment


          • Ако ћемо тако и онај Кравић је играо у репрезентацији,Тодоровић онај и нзм ко још...Кузмић и Боби су пре Звезде у сениорској репрезентацији Србије имали улогу као Бориша код Радоње...Цирбес је у Бамбергу имао улогу као онај играч у рукомету што уђе да одигра одбрану и чим се освоји лопта одмах летећа измена (на клупу)...А о Кузмићевој игри у ГС....

            Ево добро,нису постали играчи ал Радоњић је извлачио оно најбоље из њих...Оно што не знају нису ми радили!

            Куриџа немам никакве кошаркашки квалитет сем физичке снаге!Играч који у 80% случајева одабере лош тајминг за фаул...О њему као осредњем Аба играчу можемо да причамо,а о озб кошарци тешко...Ево признајем,Лојд игра слабије...Мада знао је и Лојд код Саше да веже 2,3 баш лоше па пар добрих...То је само доказ да није константан ,ал сад игра слабије...

            Comment


            • nemoj da spinujes sa Kravicem... reprezentacija je tada bila 12 igraca, a ne C roster kao sada zbog prozora gde i Kravic dobije poziv. Bobi je 2 klase kvaliteta iznad Kravica, i zato je dobijao poziv, a ne zato sto su trojica pre njega otkazali.

              e tako kad si se sada ispravio to onda vise lici na istinu. Problem je sto ne moze da izvuce ni priblizno najvise iz ovih koji su sada tu, pa je iluzorno pricati o istoriji. Kuridza nema neki kvalitet, ali smo iz njega izvlacili vise u prvom delu sezone a i Lojd je imao vise samopouzdanja i preciznosti. Ranije je imao 2, 3 lose partije, a sada ima samo 2,3 dobre. Radanov je nestao kao i Uskokovic koji vise ni ne igra. Hol je isto losiji nego na pocetku.

              E sad, za razliku od Radonjicevaca ja verujem da igraci imaju periode i dobre i lose forme, i razlozi za to ne zavise samo od trenera. Dok vi ako mislite da je Dobric 'proigrao' samo zbog Radonje ocekuje se da budete dosledni i kod onih koji igraju losije.
              Last edited by mmajstor; 26-03-21, 00:41.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                nemoj da spinujes sa Kravicem... reprezentacija je tada bila 12 igraca, a ne C roster kao sada zbog prozora gde i Kravic dobije poziv. Bobi je 2 klase kvaliteta iznad Kravica, i zato je dobijao poziv, a ne zato sto su trojica pre njega otkazali.

                e tako kad si se sada ispravio to onda vise lici na istinu. Problem je sto ne moze da izvuce ni priblizno najvise iz ovih koji su sada tu, pa je iluzorno pricati o istoriji. Kuridza nema neki kvalitet, ali smo iz njega izvlacili vise u prvom delu sezone a i Lojd je imao vise samopouzdanja i preciznosti. Ranije je imao 2, 3 lose partije, a sada ima samo 2,3 dobre. Radanov je nestao kao i Uskokovic koji vise ni ne igra. Hol je isto losiji nego na pocetku.

                E sad, za razliku od Radonjicevaca ja verujem da igraci imaju periode i dobre i lose forme, i razlozi za to ne zavise samo od trenera. Dok vi ako mislite da je Dobric 'proigrao' samo zbog Radonje ocekuje se da budete dosledni i kod onih koji igraju losije.
                Није ни Кузма имао никакву улогу у репрезентацији пре Европског 2017,а Бога ми ни Боби...Ал разумем те шта хоћеш да кажеш,ал ја тако не вреднујем играче...По томе би Бирча био ихххх...

                Слажем се за Лојда,ал ето,можда се нешто промени до краја...Ускоковић није ни имао улогу код Саше,сад код Радоње барем игра више...Није материјал за плеја за ЕЛ,чак је и за АБУ упитан ал морало је да се крпи...Раданов неће никад ништа ни играти док не промени свој став и док не скапира где му је место...Биће неки нови Ракићевић...

                Добрић је проиграо у том смислу да му је Радоња нашао улогу у тиму...Не игра се на Добрића...Добри ни не може да буде неки носилац јер човек кад треба да направи више од две дриблинга,то је борба са лоптом...Овако је одлично упакован!Пуно очекујем од ДеДе...Интелигентан играч и веома незгодан!Надам се да ће мало да се тргне јер делује као да игра без емоција...Не знам да ли је то због оне приче да је требало на почетку сезоне да иде,па је на крају остао...Можда се мало заситио...

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nisam klošar da se kladim.
                  Proći će dva meseca pa će se videti.
                  Ali zato prognoziras sve a ne pogadjaš ništa!
                  Zvezda sa DR UZIMA ABU!
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Nema ništa od toga. Nažalost.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Kakav top centar EL, ko te je to slagao? Odigrao je jednu odlicnu sezonu i to je to.



                      Kuzmic, Cirbes, Bobi su svi dosli u Zvezdu kao reprezentativci, dal sadasnji dal bivsi. Ja prvi put cujem da se igrac postaje nakon sto dobije status reprezentativca a ne pre toga. Pored toga, Kuzmic je cak bio i u NBA, a Bobi je imao i CSK u CV-u. E sad sto ti i Losmi mislite da zato sto su imali jednu odlicnu sezonu u Zvezdi da to znaci da su bas tu nastali kao igraci i da ih je bas taj seniorski trener (kojem to posao nije) napravio igracem, to je vec ozbiljan problem o kome treba da razmislite u slobodno vreme. Igraci se prave u nizim kategorijama i u prvom timu u kojem prelaze u seniorsku kategoriju. Nakon toga ih treneri samo uklapaju u slagalicu, i nemaju vremena da prave igrace, sem ako kao kod Vujosevica dodju kao anonimusi pa ostanu dugo dugo godina, a on ih maltretira sa 4 treninga dnevno i uci ih osnovnim tehnikama kosarke.

                      Kuridza nije bio raspad nego sasvim koristan igrac u rosteru. To sto zmurite na cinjenicu da i Kuridza i Lojd daleko losije igraju sad nego u prvom delu sezone kod bivseg trenera, to je takodje vas problem koji se oslanja na onaj problem gore.



                      Nema inata, ja sam sve ovo i tada mislio. To sto si ti rekao da mu je prijao nacin igre te sezone je drasticno razlicito od toga da ga je Radonjic napravio igracem i da je Radonja radio individualno sa njim sto je mit. Ono sto je zajednicko za sve tadasnje centre tada jeste da su pored sebe imali Jovica i najboljoj formi koji ih je hranio loptama. Cim su se razdvojili od njega taj njihov kvalitet vise je nestao kao balon od sapunice. Radonja je najzasluzniji sto su posle toga zaboli bolje ugovore... sto je uostalom cilj i svim ostalim igracima i to se desavalo i pod Tomicem, i Sakotom prosle sezone. Jel neko od njih mozda napravio Lorenca i Berona igracima?
                      Srecom pa imam dobro pamcenje i dobro sam pratio Zirbesa. On je kao domaci igrac bio visak u Broseu, u repki daj Boze da je igrao vise od 10 minuta sa tim da im je na tom mestu bila samo takva konkurencija. On je u Zvezdi napredovao i bio je nas najbolji igrac. Posle toga povredai los sto znaci da se ovde izvukao maksimum.

                      Kuzmic je tek imao smesnu karijeru vecitog talenta i to sto je bio u repki na jednom takmicenju nije sprecilo tog celavog sa tvog avatara da ga unazadi i da odigra tako da je mogao samo u Zvezdu da dodje jer je domaci igrac a onda imao top sezonu, posle Real i povreda i kraj karijere za njega i nazalost se vratio kod nas.

                      Bobi je bio toliko top da je igrao KLS i par minuta kod Mute a postao isto najbolji cntar EL i otisao u NBA.

                      Prepisivati Jovicu je tek smesno,ajde da si rekao Markus...eno Jovic ih je preko sve napravio igracima


                      Sto se tice Vujosevica jedini anonimus je bio Veseli bar za mene mada jeste on napravio mnogo igraca, ali njemu je ulazak u EL bio smesan, bukvalno su odbijali licencu jer im je put bio presmesan za EL pa je mogao i da filozofira i imali su monopol nad domacim igracima....jedino nije mogao dovesti Stefana Markovica iz Hemofarma..

                      Sad nama hoce reci da nikog nje napravio Radonjic pa cak je i jedan Lucic rekao da je najvise napredovao kod Radonjica a ti sad tu prosipas svoju mrznju nevidjenih razmera.

                      Bilo bi lepo da kazes jednog igraca kojeg je napravio taj sa tvog avatara i da mu je zahvalan sem Bircevica

                      Pa Lazic i Simonovic su postali reprezentativci Srbije, Danga bio ozbiljan EL igrac...sad bi ti da on napravi igraca kad dodje na polusezoni u raspadnut tim i to ni manje vise nego od Marka Jagodic Kuridze.

                      Tvoja mrznja prema treneru koji trenira tvoj klub je bolesna i meni prosto nije jasno zasto ides toliko daleko.....
                      Last edited by LosmiSK; 26-03-21, 07:30.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Zadatak prvog trenera i strucnog staba profesionalnog tima je da igrace i budžet koji prihvate sa ugovorom ukomponuju u smislenu cjelinu zarad ostvarivanja dogovorenih rezultata.
                        Ako si profi igrac i posjedujes odredjene kvalitete onda trener treba da ih iskoristi najbolje moguće a mane i eksploataciju protivnika svede na minimum.
                        Sami procjenite koliko smo ove godine u tome uspjeli.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post

                          Nema inata, ja sam sve ovo i tada mislio. To sto si ti rekao da mu je prijao nacin igre te sezone je drasticno razlicito od toga da ga je Radonjic napravio igracem i da je Radonja radio individualno sa njim sto je mit. Ono sto je zajednicko za sve tadasnje centre tada jeste da su pored sebe imali Jovica i najboljoj formi koji ih je hranio loptama. Cim su se razdvojili od njega taj njihov kvalitet vise je nestao kao balon od sapunice. Radonja je najzasluzniji sto su posle toga zaboli bolje ugovore... sto je uostalom cilj i svim ostalim igracima i to se desavalo i pod Tomicem, i Sakotom prosle sezone. Jel neko od njih mozda napravio Lorenca i Berona igracima?
                          Cirbes je bio siromašnog znanja. Znanje mu je obogatio Radonjić, njegovu igru podig'o na daleko viši nivo.

                          Napravio od njega igrača, to što je Cirbes luda glava i što je kasnije lelemudio u Makabiju je druga priča.

                          Jović ima deo zasluga, al džaba i dobar plej ako je centar tutuban koji ne prati igru i ne zna da se odmotava kao što je to odlično radio Cirbes.

                          Cirbes je Joviću kao i bekovima servirao ogroman broj lakih poena svojim blokovima čisteći im put do koša. Al ljudi to zaboravljaju.

                          Ljudi zaboravljaju i njegovu bitnu ulogu u napadu sa tim nejgovim blokovima. Ne postoji centar kod nas poslednjih godina koji je to bolje radio od Cirbesa.

                          Kapa dole Radonji za Cirbesa!

                          Što se tiče Lorenca, on je došao kao dobar igrač. Problem kod njega što je bio uveren da može igrati NBA pa je godinama čekao angažman i odbijao da dođe u Evropu.

                          Kod Berona je druga priča. On Tomićevu sliku da stavi iznad kreveta i svake noći njoj da se moli.

                          Pokazao mu Tomić da u košarci osim za 3 poena može da se poentira i na drugi način.

                          Značajno uticao na njegov napredak i od njega napravio evroligaškog igrača.

                          Kapa dole i Tomiću za Berona!

                          Comment


                          • Mnoooogo mi je zao sto je Tomic otisao posle debakla u Laktasima. Znam da je frustrirajuce kada igraci ignorisu dogovor ali sezona je tek počela bilo je vremena da se uspostavi red sto je Sakota donekle uspio i bili smo na pragu ulaska u PO. Da je Tomic ostao ja sam siguran da bi onaj roster eksplodirao. Prava šteta, zaista je bio odlican napadacki trener sa jasnim zamislima i ulogama u odbrani. Znam da je bilo lako probijati nas na Beronu ali Borisa i Faye su odlicno krpili odzada. Imao si LB koji je pravio prednost, sutere, pokretne centre, Stratosa... Joj bombonica tim.

                            Comment


                            • Nebo i zemlja proslogodisnji i ovaj tim...tomic je izmislio skauting za sasu obradovica...

                              Comment


                              • Kakvi su to sve velikani bili u KKCZ.

                                Comment

                                Working...
                                X