Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kol'ko je Simke potpisao, godina, dve ili više?

    Comment


    • Mene el vise ne interesuje. Zanima me samo aba. Videcemo protiv Cedevite i Igosa gde smo. Da li je Buducnost los dan ili sumorna realnost.

      Comment


      • Neko sa Rochom i Terijem sa minus 14 dobije CSKA< a neko sa mudrim odlukama da sa onim sa kojim se dopisuje posle ponoci, i sa Kuzmicem i Kuridzom nastavi sezonu imao je nereseno veceras pred podbacivanje.
        Ali sto neko napisa danas, vazno je ono za vikend da "stvorimo situaciju, da iz ove specificne situacije, dovedemo ekipu ....na uh , ,,,,,......na ah nivo, koji ce aaa......u zavrsiti tako da aaa.. uuuuuu svi vide da smooo u .zbog okolnosti koji su nas nasli, dodjemo do onih rezulatat koji ce............ odrediti dalji tok sezone a zato radimo i na tome cemo raditi da svi ..... daju doprinos a pogotovo moji drugari sa kojima se dopisujemo da mogu da iznesu ulogu koju imaju da odapnu trojku kada god pozele i da ne odbrane nigde nikoga nikada.

        Comment


        • Dve godine.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Nisam siguran da će ga Dejo želeti.

            Treba vam nešto mnogo kvalitetnije u reketu.

            Odigrao je prošlu odličnu sezonu u Berlinu al nije Kamerunac baš taj kapitalac koji zahteva još vremena za čekanje.
            Тешко да може нешто квалитетније да се приушти...Одлична је играч Ноко,радилица права!Дефанзивно јак,а офанзивно захвалан...Знао је он у Алби одлично да игра на ниском посту и да зида леђима...Нас је био урнисао рецимо...Ја верујем да ће га Дејо задржати јер се уклапа у његов тип цента...

            Ако је од Цирбеса успео да направи играча,успеће и од Нока...Само да буде здрав и одради целе припреме...Да Ноко има Јовића,човек би имао минимално 10 поена у просеку...

            Comment


            • Šta ima da ga pravi, Noko je već pokazao svoj kvalitet u Albi.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Увек може боље...И Цирбес је био добар у Бамбергу,ако се не варам најбољи дефанзивац лиге (или у првој дефанзивној петорци)па је напредовао у нападу и експолидрао у сезони 2015/2016...

                Не треба се одрицати Нока тако лако...

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Dve godine.
                  Sreća

                  Comment


                  • Za početak bi bilo dobro da može da ga iskoristi da pruža barem iste partije kao u Albi. Ali, to je mission impossible za sadašnjeg trenera.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pokazao možda u Albi al ako je vama on pojačanje za vaše ambicije meni mindeđ.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Za početak bi bilo dobro da može da ga iskoristi da pruža barem iste partije kao u Albi. Ali, to je mission impossible za sadašnjeg trenera.
                        Има само један мали проблем везан за Нока-човек није играо 5 месеци и није прошао припреме...

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Pokazao možda u Albi al ako je vama on pojačanje za vaše ambicije meni mindeđ.
                          Sto se tebi ne svidja? Covjek ima sasvim pristojno otvaranje, dobre blokove, zahvalan pik igrac, maaaaalo je losiji od prosjeka sto se tiče low post igre, odbrana ok, stiti obruc, skok bi mogao biti bolji ali to je i do tima. Meni je on super za 400k ma super je kao prvi centar uopšte.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Pokazao možda u Albi al ako je vama on pojačanje za vaše ambicije meni mindeđ.
                            Па није Алба КК Црнокоса...Ноко је био константан у Алби...Волео би и ја да можемо доведемо Данстона ал јбг...

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Pokazao možda u Albi al ako je vama on pojačanje za vaše ambicije meni mindeđ.
                              Drugačije bi on izgledao uz krštenog pleja.
                              Dobar plej mora da ume da iskreira poene i za sebe i za druge.
                              Ako može da prodre, da da koš sa distance, poludistance, ako je ofanzivna pretnja često će ga udvajati onda se otvara prostor za saigrače i ako ima court vision upošljavaće ih.
                              Taj igrač treba da bude najskuplji u ekipi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ti Dekarde nisi gledao Noka u Albi jednom..On covek pruza malo losije partije jer nije dugo igrao...drugo tim je skroz drugacije napravljen gde si imao dostaa razigravaca uz Hermansona, Sivu, Sikmu,Matiseka...Brojke mu jesu bile bolje,ali on je generalno uvek radio dosta gresaka,bolji off skakac nego defanzivan, nista specijalno za EL nivo.

                                Drugo,ovaj tim je napravio Obradovic bez krstenog pleja...kad ne igras mesec dana pa ne znas gde udaras sl mesec dana a ne kad ne igras 5meseci. ...Nema tim pakera sa visokih mesta,svi su drveni,pa cak i sa krila...za sve je to kriv Obradovic...i nema tu neke velike filozofije...

                                Obradovic ako bude imoa srece da ode u Niznji da se suta u dupe...

                                Malo inteligencije kod nasih igraca, stavise bih rekao da je Kolom tu najbolji sa IQ ali fizicki tesko moze nesto, posebno sa odbranom...cak mi i Uskokovic deluje pametnije kosarkaski od 3/4 tima...itd...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X